Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

SR5 + boom mic z amazonu = lekki, wygodny i niewielki headset, który w tej cenie naprawdę ciężko przebić.

 

image.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nicodem napisał:

Pandy wjechały z Indiegogo czy już jakiś komis ?

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

 

Zamawiałem z dropa bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Karmazynowy said:

 

Zamawiałem z dropa bezpośrednio.

Taaa. Kupowałem z domniemaną dostawą na czerwiec a dostanę później niż z zakupu na drop :)

 

The rest of the orders with June ship dates will ship in the fourth week of August, with some units shipping sooner. You’ll know which group you are in by when you receive your BackerKit survey. This shipping time has remained the same from our last update.

 

Jak wrażenia?

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Nicodem napisał:

Taaa. Kupowałem z domniemaną dostawą na czerwiec a dostanę później niż z zakupu na drop :)

 

The rest of the orders with June ship dates will ship in the fourth week of August, with some units shipping sooner. You’ll know which group you are in by when you receive your BackerKit survey. This shipping time has remained the same from our last update.

 

Jak wrażenia?

 

Ja zamawiałem jakoś w styczniu.

Dostałem #00712

 

Wrażenia na plus, PM3 za dobrze już nie pamiętam ale nie wydaje mi się, żeby grały lepiej niż Pandy. Największy zaskok w scenie, nie to żeby była duża bo nie jest ale głębia i holografia super, jesteśmy w samym środku spektaklu. PM3 mi tak nie grały. Bas też wydaje mi się bardziej fakturowy, nie tak rozmyty i kluchowaty jak w oppo. Jest takze mocniejszy na pewno.

 

Wyglądają bardzo solidnie choć odciski łapią okrutnie, są dosyć ciężkie, etui twarde też bardzo spoko. Zasięg też w porządku. Będę męczył temat bo słucham dopiero 2h.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki Modecom mc-mhf60u, ale niestety wracają do sklepu, bo trafiły mnie się felerne sztuki(jedna z satelitek gra bardzo cicho). 

IMG_20200810_124201181.jpg

Edytowane przez turek2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, espe0 napisał:

Powrót do dużego HiFi :D

eee tam dużego, zaraz wielkości będziesz sprawdzał?

Jeśli już, dążysz do Dużego Dźwięku - jak to mówią szczęścia na nowej drodze audiofila.... a już dawno na niej 😍

Edytowane przez Corvin74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Corvin74 napisał:

eee tam dużego, zaraz wielkości będziesz sprawdzał?

Jeśli już, dążysz do Dużego Dźwięku - jak to mówią szczęścia na nowej drodze audiofila.... a już dawno na niej 😍

:) Dzięki. Dźwięk jest naprawdę duży. To kawał głośnika. Podstawa basowa rozciągnięta po wszystkich zakresach tego pasma (bas podobny jak w d8000). Równe, soczyste i detaliczne granie (detal jak w Sundarach). Szukałem odpowiednika jakości jak w słuchawkach i nie zawiodłem się. Słuchane na ok 18m2. Zasilane 2x 160w RMS. Ciśnienie akustyczne czuć na sobie :) Ładne wysterowane nawet na niskich głośnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, woza napisał:

Detal jak w Sundarach? To raczej współczuję, chyba nie ma się z czego cieszyć 😞

Chyba pomyliłeś sundary z czymś tragicznie innym. Lub Twoje uszy przyjmują wyłącznie top-end.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2020 o 18:44, Karmazynowy napisał:

 

Wyglądają bardzo solidnie choć odciski łapią okrutnie, są dosyć ciężkie, etui twarde też bardzo spoko. Zasięg też w porządku. Będę męczył temat bo słucham dopiero 2h.

Czy są jednolicie czarne, bez wstawek ? PM3 miały srebrne wstawki. Wyposażenie chyba uboższe - 2 kable. Da się łatwo zmieniać kabelki ?

EDIT - no to już wiem bo mam. Na uszach.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2020 o 22:43, deftones9 napisał:

Nie wiem, dzisiaj wysłali. Sami dzwonili do mnje ze wysyłają i w poniedziałek będą u mnie

 

I jak? Ja dziś odebrałem, krótkie "przesłuchy" :] - no tak je zapamiętałem - jestem kontent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności