Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Zapasowe ringi do Fostexów/Denonów :) Częsta zmiana padów niszczy niestety materiał, a i wymiana padów trwa teraz chwilę.

Wiadomo odlewane są gładkie, ale wykonane drukarką 3D spełniają swoją funkcję. Druga sprawa nie wiem czy w ogóle można je zamówić u obu producentów.

 

ringi.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapasowe ringi do Fostexów/Denonów  Częsta zmiana padów niszczy niestety materiał, a i wymiana padów trwa teraz chwilę.
Wiadomo odlewane są gładkie, ale wykonane drukarką 3D spełniają swoją funkcję. Druga sprawa nie wiem czy w ogóle można je zamówić u obu producentów.
 
ringi.thumb.jpg.22dcf88c34f13a4946d9bed2cefaab51.jpg
Miałem sam tak zrobić ale danonki poszły... Gratki

Siakalakabum ucichł bialy szum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bob2000 napisał:

Co ja widzę :D Ciekawe co powiesz o nich.

 

Posłucham parę dni na spokojnie i napiszę gdzieś w odpowiednim temacie. Ale wizualnie całkiem ok, lepiej się bronią niż na zdjęciach. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LuQi zleciłem firmie. Znalazłem projekt: 

 
Następnie napisałem na adres mailowy firmy P3DRC - info@p3drc.pl co mnie interesuje wraz z załączonym linkiem do projektu. Za 4 ringi zapłaciłem w sumie 40zł + przesyłka.
Załączam też wycenę gdyby kogoś interesowały szczegóły, także opis sposobu zamówienia poprzez allegro - w skrócie cena na aukcji to 5zł, czyli w moim przypadku 5złx8 daje finalnie 40zł w uwagach podajemy numer wyceny.  Podejrzewam, że gdyby ktoś był zainteresowany takim samym zestawem wystarczy podać mój numer, ale najlepiej i tak do nich napisać. Zgłosiłem się w sobotę i jeszcze tego samego dnia dostałem wycenę :) Cena może się zapewne różnić w zależności od ilości ;) 
Co do sztywności materiału jest podobnie jak oryginał, delikatnie się ugina. Materiał PLA, może po prostu ten sam.
 
 

p3drc.pl - wycena wydruku nr. 20200801-edytowany.pdf

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, all999 napisał:
6 minut temu, Lord Rayden napisał:
Beststore ??

strefa-komfortu.pl, ale wygląda na to, że to to samo źródło.

No to jak przyszły i nie podróby to super !

 

https://hifiphilosophy.com/recenzja-beyerdynamic-xelento-remote/

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blizniak napisał:

Jakaś okazyjna cena była?

Były po 2.200 ale już podnieśli chamsko cene.Jak chcesz po dobrej cenie to bierz stąd https://beststore.pl/beyerdynamic-xelento-remote-audiophile-tesla-for-mobile-devices-in-ear-35mm-1-8-inch-p173990.html# .Ja przed momentem zamówiłem bo mi gula rosła jak sie na tą cene gapiłem

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, chico99 napisał:

 

Napisz czy dostałeś to co chciałeś.

ok, piątek/poniedziałek mają być dopiero u nich więc dostane je w następnym tygodniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tommir Nic tylko pogratulować! No i czekamy na jakąś chociaż wstępną reckę :) Moje i20 najlepiej grają jednak najlepiej w konfiguracji z kablem cipher lightning v2 + iphone i apka audeze EQ. Trochę (niezbyt dużo) kombinowałem ze stacjonarnym torem i eq ale ale jakoś nie wyszło z tego nic ciekawego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vonBaron napisał:

@tommir nie zwalniasz tempa :D

 

Już  powoli kończę ;) , chciałem jeszcze sprawdzić kilka pozycji zanim zostawię sobie optymalny zestaw

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, januszmuzy napisał:

@tommir Nic tylko pogratulować! No i czekamy na jakąś chociaż wstępną reckę :) Moje i20 najlepiej grają jednak najlepiej w konfiguracji z kablem cipher lightning v2 + iphone i apka audeze EQ. Trochę (niezbyt dużo) kombinowałem ze stacjonarnym torem i eq ale ale jakoś nie wyszło z tego nic ciekawego. 

Tak też słyszałem, na razie tylko tak na bardzo szybko podłączyłem cipher'em. Apki nie instalowałem jeszcze. Pierwsze wrażenie - zaskoczenie - grają w zasadzie jak pełnowymiarowe planary.

 

3 minuty temu, vonBaron napisał:

Jeszcze Chord Dave za Pro IDSD i jest komplet :D

Ha, to już chyba nie przejdzie :)

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności