Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.07.2020 o 18:17, Kubasz napisał:

A poszedłem tylko po boczek do biedronki.

Photo-0119.jpg

Jak chcesz długo się cieszyć płytą to nie jadaj takich rzeczy. I nie chodzi o to, że to boczek.

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rafacio napisał:

Jak chcesz długo się cieszyć płytą to nie jadaj takich rzeczy. I nie chodzi o to, że to boczek.

Fakt. Dania z owadów nie są zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Dania z owadów nie są zdrowe.
Czy ja wiem, owady to dobre alternatywne źródła białek. I jak są z dobrej hodowli plus odpowiednio przygotowane nie sprawiają zagrożenia. Próbowałem do tej pory m.in. drewnojadów i szarańczy plus jakiś pająków ale nie wiem/pamiętam co to dokładnie było.

A wracając do tematu, to pierwsze bezprzewodowe nauszne się u mnie pojawiły i cały czas boli że po bt grają wyraźnie słabiej niż po kablu z xduoo xd-05. W każdym razie na teraz jeśli chodzi o bezprzewodowe audio na czas pracy czy sprzątania jestem zadowolony.81f2c62fb4e6b790c9d614fefba69769.jpg

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rafacio napisał:

Ja np. nie korzystam ze spotify czy innych tidali.

 

5 minut temu, alekc napisał:

 

Istnieje istotna różnica pomiędzy posiadać a pożyczać ;)

Dokładnie, pierwszy stopień niewolnictwa.. zaorają nośniki fizyczne to zabiorą się za nieposłusznych .. nacisną enter i kuniec ;)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greg_jg napisał:

Niestety w przypadku serwisów streaming'owych, baza albumów to zwykle najnowsze wydania poszczególnych tytułów (remaster'y), co najczęściej oznacza, że nie są to najlepsze wydawnictwa (przynajmniej dla tych starszych - gdzie jest jeszcze jakaś alternatywa...).

 

Fakt. Poza tym wielu starszych i niszowych rzeczy nie ma i raczej szybko się nie pojawią jeśli kiedykolwiek dotrą do takich serwisów. Kwestia pogmatwanych praw autorskich w niektórych przypadkach także nie pomaga. Fajny model ma np. hHghresaudio, który poza streamingiem pozwala na download plików w obniżonych cenach. Szkoda tylko, że ma tak ubogą zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, timecage napisał:

Nareszcie przyjechały.

 

image.png

Mam na cd album Rebecca IV - Maybe Tomorrow.

Bardzo fajne japońskie granie, kupiona w lumpeksie za jakieś grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, alekc napisał:

Fakt. Poza tym wielu starszych i niszowych rzeczy nie ma i raczej szybko się nie pojawią jeśli kiedykolwiek dotrą do takich serwisów. Kwestia pogmatwanych praw autorskich w niektórych przypadkach także nie pomaga. Fajny model ma np. hHghresaudio, który poza streamingiem pozwala na download plików w obniżonych cenach. Szkoda tylko, że ma tak ubogą zawartość.

 

Ja patrzę głównie przez pryzmat dynamiki i tutaj, niestety starsze wydania potrafią mieć ją na sporo wyższym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, greg_jg napisał:

 

Ja patrzę głównie przez pryzmat dynamiki i tutaj, niestety starsze wydania potrafią mieć ją na sporo wyższym poziomie. 

 

Masz rację - to kolejny powód dla którego warto mieć niektóre nagrania dla siebie. Tidal na przykład niektóre podmienia w funkcji czasu. Więc nawet to co dzisiaj brzmi w określony sposób nie wiadomo czy będzie brzmiało jutro nadal tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ruslaw napisał:

Bardzo ciekawie wygladajace monitorki, ale co to kurna jest?! 

Pierwszy raz je widzę, chciałbym o nich poczytać - mają jakiegoś producenta czy to DIY? 

 

Boenicke Audio W5 SE:https://boenicke-audio.ch/products/loudspeakers/w5/

 

Dopóki nie dorobię się domu z olbrzymim pokojem do odsłuchu to raczej głośnikowy endgame. :)

Edytowane przez Jeycam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeycam napisał:

O takie o, razy dwa. Czekają jeszcze na nowe kable i, trochę później, najprawdopodobniej DACa. :)

 

IMG_0566.jpeg

 

Słuchałem ich kiedyś na AVS i zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie, na dodatek nagłaśniając pokój o powierzchni około 25 metrów. Gratulacje! Czym je pędzisz?

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lsd napisał:

 

Słuchałem ich kiedyś na AVS i zrobiły na mnie bardz pozytywne wrażenie nagłaśniając pokój o powierzchni około 25 metrów. Gratulacje! Czym je pędzisz?

 

Dzięki! Też słuchałem ich przed zakupem wielokrotnie. :) 

 

Na razie Peachtree Audio Nova (80W przy 8 Ohmach). Kupiłem go swojego czasu dość okazyjnie i póki co daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

@ryankgb co to za TWS-y w stylu Airpodsów? Myślę o takich do rozmów do firmowego telefonu. Mają być wygodne do długich rozmów i w sumie bez problemu parować się z telefonem, i tyle :) 

 

Ezear Q70Y, taki "następca" Yinyoo Q70. Recenzowałem Q70 na mojej stronie, możesz podejrzeć ;) Q70Y też będę testował i zrobię porównanie między nimi. Z pierwszych różnic to w zasadzie tylko materiał wykonania etui - w Q70Y plastik, w Q70 aluminium oraz wygląd słuchawek na kopułkach - ładniejsze w Q70Y, metalowe wstawki. Poza tym w zasadzie to bliźniacza konstrukcja, ale jeszcze nie testowałem w praktyce i nie wiem jak dźwiękowo. 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności