Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, pabloj napisał:

O nie, to ja z Aeon2 już sie nie licze ;(

 

Z Aeon2 w klubie AT i tak byś się nie liczył.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pabloj super👍 Koniecznie podziel się wrażeniami, jak będą u Ciebie!

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze z przyjemnością czytam Twoje wrażenia odsłuchowe😉

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pabloj napisał:

@Tytus1988 Nie omieszkam znów zaszczycić Was moimi audio wypocinami : )

Duzo nie wypocisz bo to nudne i bezbarwne nauszniki sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pabloj bardzo słuszne podejście👍 Własne uszy muszą być ostatecznym weryfikatorem tego, czy dane słuchawki jesteśmy w stanie sonicznie zaakceptować w naszym torze/torach, czy też rozejrzeć się za czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zappa & The Mothers of Inventions

Absolutely Free i Mothermania

 

Dzięki temu wypełniłem luki i mam wszystkie numerki od 1 do 12

Potem sporo jeszcze luk mnie jeszcze czeka default_wink.png

Takie tam - zbieractwo default_wink.png ale kurde żaden Tidal tak mi nie gra jak CD.

 

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nsk byłoby to słuszne, tym bardziej, że AWKT mają dużo poprawniejszą sygnaturę brzmienia, na pewno lepszą jakość dźwięku i w przyszłości sprawdzę je :) Pożyczone od znajomego W5000 oczarowały mnie swoim dość niezwykłym, bardzo wyrafinowanym charakterem, wspaniałymi sopranami (jest ich dużo, ale nie odczuwam ostrości, przesytu nimi), wokalami (zachwycają zdolnością ukazywania emocji, w dziełach operowych są niezastąpione), wysoką, przestronną, napowietrzoną sceną. 

 

Na początku ich testowania wspomniałem, że są dla mnie sonicznie zbyt zachowawcze, bas za miękki, zbyt lekki, medium niewystarczająco transparentne, detaliczne, rozdzielcze ale chyba w ten sposób starałem siebie samego przekonać, aby nie kupować kolejnych słuchawek:) Moje uszy pokochały je od początku, znajomy w końcu zaczął się dopominać o zwrot swoich, więc musiałem szukać egzemplarza dla siebie :) Uwielbiam słuchawki, których brzmienie posiada duszę. Dlatego drewniane Hawki oraz W5000 są dla mnie podstawą mojej kolekcji i nigdy ich nie sprzedam. Zapewne raz na jakiś czas będą pojawiać się inni, lepsi konkurenci, np. AWKT. Jednak powrót do nich zawsze będzie dla mnie miłym doświadczeniem. Pozdrawiam! :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie dokanałówek to ostatni nabytek. Dosłownie ostatni. Nic więcej nie KUPUJĘ! 745ff06ec39ada7d135c7b69589c7fc1.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Aha, i jeszcze kolejne trio (po Lebowskim).
Znając gust PanaMana może być ciekawie.508f909e97445c88e99d06e91aa0057c.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A u mnie po prawie 4-miesięcznej (!) rozłące pojawiły się moje kochane Eikony default_smile.png

Miały tylko pójść na mały retouch drewna do[mention=41117]michauczok[/mention], skończyło się na renowacji drewna (szlifowanie, polerowanie, i nowa powłoka olejem), tak by było bardziej satynowe niż błyszczące, dorobieniu kabla z drewnianym splitterem (w padouku), dorobienu podstawy z padouku do stojaka słuchawkowego, zmiany pałąka na ten nowego typu, w kolorze czarnym zamiast stalowego, zmianie jego wykończenia na zamsz (zamiast skóry) i do kompletu doszły zamszowe pady Auteur...
Miałem też okazję sprawdzić jak działa support pogwarancyjny ZMF i mogę w związku z tym tą firmę gorąco polecić.
Więcej wrzucę do wątku o ZMF default_smile.png
BTW to drewno wygląda inaczej z każdej strony w zależności od światła  -super! 
20200720_091546.thumb.jpg.8ec230d118ad9b94c57d784fcf3614b0.jpg738196319_20200720_093507.thumb.jpg.3ab24b48e85452c51b2a069dbb9348d1.jpg20200720_100830.thumb.jpg.96e64bd4305f579211f84f7486855eaf.jpg

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 
Wow! Przecudne, prześliczne , przepiękne itd.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MFRD napisał:


A u mnie po prawie 4-miesięcznej (!) rozłące pojawiły się moje kochane Eikony :)

Miały tylko pójść na mały retouch drewna do@michauczok, skończyło się na renowacji drewna (szlifowanie, polerowanie, i nowa powłoka olejem), tak by było bardziej satynowe niż błyszczące, dorobieniu kabla z drewnianym splitterem (w padouku), dorobienu podstawy z padouku do stojaka słuchawkowego, zmiany pałąka na ten nowego typu, w kolorze czarnym zamiast stalowego, zmianie jego wykończenia na zamsz (zamiast skóry) i do kompletu doszły zamszowe pady Auteur...
Miałem też okazję sprawdzić jak działa support pogwarancyjny ZMF i mogę w związku z tym tą firmę gorąco polecić.

Więcej wrzucę do wątku o ZMF :)
BTW to drewno wygląda inaczej z każdej strony w zależności od światła ;) -super! 
20200720_091546.jpg20200720_093507+.jpg20200720_100830.jpg

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

Do jakich sluchawek brzmieniowo jest najblizej tym Eikonom? Do TH900? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakich sluchawek brzmieniowo jest najblizej tym Eikonom? Do TH900? 
Niestety nie słuchałem fostexów, myślę, że Eikony są równiejsze, mniej v-kowe, choć też mają mocny bas i nie można narzekać na brak góry. Sporo zmieniają też pady.
Choć na pewno mają w sobie coś z fostexow/denonów w graniu. Trzeba posłuchać :) tylko koniecznie na kilku padach, standardowe Eikony mi mniej leżą niż Auteur. Teraz mam jeszcze Auteur w 2 wariantach - zamsz i skóra.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności