Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, retter napisał:

Ciekawe podstawki ale niezbyt to trwałe rozwiązanie.

- Tapatalk
 

O ile się nie szarpie za lampe to nic na ich styku z lampa stac sie nie powinno. Miniaturyzacja wymaga kompromisów. Nie wyobrażam sobie jak cienkie musiałyby mieć nóżki te lampy i jak łamliwe by przy tym były gdyby trzeba było je klasycznie osadzać.

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Weird_O napisał:

 

Gratsy! :)

Dziękuję :)  Nie przypuszczałem, że tak mnie oczarują, nawet bardziej od starszego egzemplarza znajomego, który trzymałem ponad dwa tygodnie u siebie :D

 

48 minut temu, pekin93 napisał:

Polecam założyć gumkę do włosów na "skrzydełka"  :) 

Dziękuję i patent na pewno wykorzystam :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@euter gratuluję wspaniałego zakupu👍 Reakcję dodam niezwłocznie, jak się odnowią :) Czy dokonywałeś porównań z niżej pozycjonowanym w ofercie producenta AWAS? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988 Dzięki! Niestety, AWAS jeszcze nie słyszałem, ale kiedyś na pewno się to zmieni. AWKT to bardzo udane słuchawki dla entuzjastów jaśniejszego, wyrównanego i rozdzielczego grania :) AWAS podobno są cieplejsze i z magiczną średnicą. AWKT natomiast to najlepsze słuchawki do muzyki klasycznej, jakich dane było mi słuchać!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@euter bardzo się cieszę, że tak przypadły one Tobie do gustu. Mają podobno świetne strojenie, bardzo zbliżone do Sony MDR-R10 light bass, więc muzyka klasyczna musi być na nich wspaniałym przeżyciem. Tym bardziej w połączeniu ze świetną rozdzielczością za sprawą membran pokrytych warstwą DLC, jak w limitowanych L5000. Jeszcze raz gratuluję!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, euter napisał:

jeśli Pionki Master zmulą Cię w końcu tym potężnym basem :)

Nie ma takiej opcji :D  Najlepsze basiszcze w słuchawkach ever, uderzają basem jak Kasza banami w userów, w elektronice są nie  przeskoczenia :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie zakupy.. i idź do sklepu po mleko a tak to się kończy.

 

20200718_140446.jpg

Edytowane przez Corvin74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, euter napisał:

 

Będąc w posiadaniu ATH-L5000 nie masz wyjścia - musisz zostać hersztem naszej forumowej bandy Audio-Techniki ;)

 

Czyli, że hersztem zostaje ten z najdroższą zabawką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, timecage napisał:

 

Czyli, że hersztem zostaje ten z najdroższą zabawką?

Wyluzuj @timecage jesli herszta wybierać to i tak tego kto ma do tego ciągotki. Ja słucham tak mało, że sie nie pisze ;) No chyba, że byśmy jakieś chlańsko urządzali we Wro ;)

Natomiast raz jeszcze powiem, że cieszy mnie powiekszajace sie grono posiadaczy ATH.

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lsd napisał:

@Tytus1988, @euter gratulacje z tytułu zakupów. Rośnie silna grupa ATH na forum :)

 

To prawda. Front Audio Techniki umacnia się, a my z @euterem tworzymy skrzydło tzw. hebanowe:) 

 

@timecageW przypadku L5000 nie chodzi o cenę, a jakość dźwięku, która stawia je wśród najlepszych słuchawek wyprodukowanych w ostatnich latach. Miałem okazję ich posłuchać z iCana Pro oraz SACD Yamahy CD-S3000. W tej chwili jako jedynych (nie słuchałem Abyss 1266, RAAL, MySphere, Orfeuszy, Susvar, ZMFów, MDR-R10, dawnej Omegi...) klasę dźwięku określiłbym mianem najbliższym "0" (ideał) i bez wątpienia zaliczyłbym do ultra high endu. Mam nadzieję, że będziesz również miał okazję na nich posłuchać muzyki. Dla mnie to było niezwykłe, trochę oszałamiające, ale niezapomniane przeżycie :)

 

3 godziny temu, Name44 napisał:

I ja gratuluję! Muszę wkrótce tego Tytusa @Tytus1988 zaprosić do Warszawy z tymi słuchawkami ( innymi także )🙂 

 

Dziękuję i na pewno postaram się udać z wizytą oraz zabrać kilka modeli słuchawek. Również serdecznie zapraszam do mnie, bo z chęcią przypomniałbym sobie wspaniałe brzmienie K812 Pro na Argentum, szczególnie w tak miłym towarzystwie :)

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności