Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@tommir koniecznie prześlij zdjęcie, jak już będzie po wszystkim ;) W przyszłości ten patent też może mi się przydać :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Zabijają basem ? (to z X-Kom) ?

 

Generalnie to nie powalają, nawet niezbyt ciekawią te Bluedio TM :D

Nie wiem skąd tyle zachwytów nad nimi, po prostu grają. Może jak ktoś nie słyszał niczego lepszego to będzie zachwycony.

Bas jest, coś tam sobie plumka. Nie jest ani za mało, ani za dużo, choć bardziej w stronę dużo. No ale nie jest to super technicznie granie.

Mało detali, scena klaustrofobiczna, płasko, za mgiełką wszystko. Separacja instrumentów kuleje. 

Za 84 zł będzie do filmów, do tego jedynie się nadaje u mnie bo mam niesmak zakładając je po jakichkolwiek dokach, których używam na codzień :D 

Plus, że są wygodne i fajnie wyglądają. No i działają :D 

 

Ps.: Kodeki to tylko SBC.

 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał:

 

Generalnie to nie powalają, nawet niezbyt ciekawią te Bluedio TM :D

Nie wiem skąd tyle zachwytów nad nimi, po prostu grają. Może jak ktoś nie słyszał niczego lepszego to będzie zachwycony.

Bas jest, coś tam sobie plumka. Nie jest ani za mało, ani za dużo, choć bardziej w stronę dużo. No ale nie jest to super technicznie granie.

Mało detali, scena klaustrofobiczna, płasko, za mgiełką wszystko. Separacja instrumentów kuleje. 

Za 84 zł będzie do filmów, do tego jedynie się nadaje u mnie bo mam niesmak zakładając je po jakichkolwiek dokach, których używam na codzień :D 

Plus, że są wygodne i fajnie wyglądają. No i działają :D 

 

Ps.: Kodeki to tylko SBC.

 

To trzeba było stówę dołożyć i kupić T7plus, całkiem znośne granie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

To trzeba było stówę dołożyć i kupić T7plus, całkiem znośne granie

 

Gdybym miał wydać 2 stówy to na pewno wybrałbym coś innego niż Bluedio :D To był spontaniczny zakup, tanio, bez większych nadziei na coś przełomowego :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności