Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LuQi napisał:

@tommir chłopie nie zwalniasz tempa! Gratulacje :) 

 

Ps. Co to za kabelek masz o Flow?

Dziękuję. To Toxic Cables Silver Widow. Z takim kablem kupiłem.

1 godzinę temu, vonBaron napisał:

Przestań bo lajków braknie :P

Ethery mają sens przy 1266?

Do EF polecam polować na Wywires Platinum.

Zależy jak na to spojrzeć. Wg mnie mają, choć nie wiem czy zachowam Ethery, bo to ta sama technologia co Abyss, może warto spróbować jeszcze czegoś innego. Z tym kablem, z którym je dostałem mają inną prezencję niż Abyss, więcej w nich góry, choć w w 1266 jest ona bardziej przejrzysta i selektywna, a w Etherach to to bardziej taka sopranowa fala miejscami. To może jednak wynikać z zastosowanego kabla, nie słuchałem ich jeszcze na innym. Ogólnie Ethery więcej wybaczają, słabsze realizacje w Abyssach brzmią gorzej no i mają olbrzymie zapotrzebowanie na siłę napędową ;), nie wiem czy Milo nie mógłby być jeszcze mocniejszy  :) Później to już Headtrip, ale wtedy kwota robi się więcej niż sroga. Technikalia lepsze w Abyss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Weird_O napisał:

A u mnie skromnie... Ale taką penetrację to ja lubię :]

 

Podziwiam. Jak dostałem je do posłuchania od @Gourney, to męczyłem się z aplikacją jak przy pierwszym zakładaniu soczewek, a po 15 minutach nie myślałem o niczym innym, tylko żeby je wyciągnąć 🤣. Ale 'seal' pierwszoklasowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Weird_O napisał:

A u mnie skromnie... Ale taką penetrację to ja lubię :]

 

Polecam uśmiechnąć się do JD :) nowy drut po balansie, to większa scena i jeszcze lepsza separacja vs stockowy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand WazooGiełda GPW, bardzo szybko i ładnie odbiła po szoku covidowym. A był to ewidnetny czas na zakupy akcji. Zamiast 10k na słuchawki, można było kupić akcje, które dość szybko dźwigneły się o 100% wtedy takie słuchawkami mamy praktycznie za friko😉

Edytowane przez dj1978
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dj1978 napisał:

@The Grand WazooGiełda GPW, bardzo szybko i ładnie odbiła po szoku covidowym. A był to ewidnetny czas na zakupy akcji. Zamiast 10k na słuchawki, można było kupić akcje, które dość szybko dźwigneły się o 100% wtedy takie słuchawkami mamy praktycznie za friko😉

W ten sposób można oszczędzić nerkę i dopiero teraz o tym piszesz? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

W ten sposób można oszczędzić nerkę i dopiero teraz o tym piszesz? :) 

Ciekawe czy @dj1978 sam zainwestował, bo po fakcie to zawsze pojawia się wysyp znawców giełdy, którzy doskonale „wiedzieli”, co „ewidentne” trzeba było zagrać:D.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, audionanik napisał:

Ciekawe czy @dj1978 sam zainwestował, bo po fakcie to zawsze pojawia się wysyp znawców giełdy, którzy doskonale „wiedzieli”, co „ewidentne” trzeba było zagrać:D.

Czemu kolega taki sceptyczny? - zainwestował, z tym że nie zamierza wydawać na audio😉 Po za tym, moja uwaga o giełdzie to był luźna interpretacja, że ktoś inny też mógł trafnie przyspekulować (nie koniecznie giełda) i teraz może sobie poszaleć, jeśli ma na to ochotę, w zakupach audio.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności