Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna zabawka do przymiarki przez żonę. Mam tylko nadzieję, że tym razem nie będzie narzekać na brak komfortu i ich wielkość i słuchawki zostaną.
Ps. Spodobało mi się ich brzmienie na Wrocławskim spotkaniu (stosunek cena, jakość na plus). 
20200629_175248.thumb.jpg.a1c2851a21199a06ad9dcac607845638.jpg
Zostają!! Ufff... 
IMO lepiej brzmią po zamianie kabli, nawet nie wiem czy 4000 z kablami od 5000 nie brzmiały mi lepiej...fc52ff57e4ff9d3e4a241048148b113f.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tommir napisał:

ab1.jpg

ab3.jpg

ab4.jpg

i co tak tajemniczego kupiłes ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

@tommir Jak zobaczyłem Milo, to się zastanawiałem nie czy tylko kiedy kupisz te Abyss'y :) 

To nie tak miało być, ale tak wyszło :) Miałem dalej pójść w iFi, ale zobaczyłem ofertę na Milo, poczytałem i dałem się ponieść emocjom. A później faktycznie, szkoda mi było nie wykorzystać jego potencjału i mieć wreszcie ten endgame...

24 minuty temu, saudio napisał:

@tommir która to wersja, uważaj na kabelek przy wtyku lewej muszli wygląda na zdjęciu jak mocno wygięty, gratki.

Tak kabelek jest wygięty, z drugiej strony też, pewnie podeślę do naprawy chyba, że pomyślę o upgrade, ale to może nie na ten moment jeszcze... ;)

To oryginalna wersja 1266.

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialbym. Dzisiaj dzień kabli w kalendarzu :)
Chińczycy mnie zaskoczyli i super szybko dotarł fiio 2.5 balanced w wersji SHORT. 45cm. Jest idealny!
O to mi właśnie chodziło. Sonicznie jest ok ale cały myk polegał na tym by kupić kabel do es100 który podwieszam przy szyi do wideokonferencji. Nareszcie nie dynda mi się kabel wokół szyi i nie przeszkadza. Polecam.

Jutro od@bigmaras wjedzie mi jeszcze ten nowy dongle Bluetooth co ma wygrywać z es100 jakością mikrofonu i już w ogóle będę happy.

b79486c51a2f2bae0669cdfd51421056.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nicodem napisał:

Zapomnialbym. Dzisiaj dzień kabli w kalendarzu :)
Chińczycy mnie zaskoczyli i super szybko dotarł fiio 2.5 balanced w wersji SHORT. 45cm. Jest idealny!
O to mi właśnie chodziło. Sonicznie jest ok ale cały myk polegał na tym by kupić kabel do es100 który podwieszam przy szyi do wideokonferencji. Nareszcie nie dynda mi się kabel wokół szyi i nie przeszkadza. Polecam.

Jutro od@bigmaras wjedzie mi jeszcze ten nowy dongle Bluetooth co ma wygrywać z es100 jakością mikrofonu i już w ogóle będę happy.

b79486c51a2f2bae0669cdfd51421056.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Jak się ten dongle nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialbym. Dzisiaj dzień kabli w kalendarzu default_smile.png
Chińczycy mnie zaskoczyli i super szybko dotarł fiio 2.5 balanced w wersji SHORT. 45cm. Jest idealny!
O to mi właśnie chodziło. Sonicznie jest ok ale cały myk polegał na tym by kupić kabel do es100 który podwieszam przy szyi do wideokonferencji. Nareszcie nie dynda mi się kabel wokół szyi i nie przeszkadza. Polecam.

Jutro od[mention=50800]bigmaras[/mention] wjedzie mi jeszcze ten nowy dongle Bluetooth co ma wygrywać z es100 jakością mikrofonu i już w ogóle będę happy.

b79486c51a2f2bae0669cdfd51421056.jpg&key=a57c62c6cda1145917ae1c2eb2d2bd82ace5af2c400576518d4bdb4473f62766

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.


Robisz pętelkę w około szyji i też nie dynda

- Tapatalk

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale zaczyn wyglądać jak dziwna biżuteria :)



pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Jak się ten dongle nazywa?
Na zdjęciu - ES100 od Radosne. A będzie wyparty (??) przez Qudelix 5k który powinien dojechać do mnie jutro.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, retter napisał:

Robisz pętelkę w około szyji i też nie dynda emoji1787.png

Za to człowiek na tej pętli dynda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale zaczyn wyglądać jak dziwna biżuteria default_smile.png



pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.


Na zdjęciu - ES100 od Radosne. A będzie wyparty (??) przez Qudelix 5k który powinien dojechać do mnie jutro.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Kobiety mają swoją, metro faceci maja swoją, audio/muzofile mają swoją więc luzik.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tommir napisał:

.

ab1.jpg

 

@tommir też czekam na relacje z odsłuchu :) Raz tylko miałem z nimi do czynienia podpięte do jakichś koreańskich torów na AVS2018 i mnie nie porwały, ale wiadomo jak to w takich warunkach się słucha. Gratulacje w każdym razie :)

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lsd napisał:

@tommir też czekam na relacje z odsłuchu :) Raz tylko miałem z nimi do czynienia podpięte do jakichś koreańskich torów na AVS2018 i mnie nie porwały, ale wiadomo jak to w takich warunkach się słucha. Gratulacje w każdym razie :)

Oczywiście zdam relację ze swoich wrażeń, potrzebuję tylko trochę czasu. Na razie słuchałem chwilę i mogę powiedzieć na pewno dwie rzeczy. To granie najbardziej zbliżone do kolumnowego z jakim miałem do czynienia. O mamo, ile one potrzebują mocy. Teraz nie dziwię się, że na head-fi kombinowali jak je podłączać do wzmacniaczy kolumnowych... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już opakowanie mnie urzekło. Gra bardzo zgrabnie ale co dla mnie było najważniejsze - mikrofon ponoć (wg osób słuchajacych mnie) dużo lepszy niż w Radsone ES100. 

 

Minus za apkę - na razie nie widzi mi w ogóle urządzenia. Nie wiem o co chodzi. Ma go na liście, nie może się połączyć. Mimo, że telefon śmiga.  Miałem też mały problem z obsługą dwóch urządzeń na raz ale działa w końcu. Martwi mnie jednak ta apka. Bo jak nowy firmware wgrywać czy zmieniać ustawienia gain itp...

 

qudelix1.jpg

 

 

qudelix2.jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności