Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

@tommir to mnie zaskoczyłes :) Gratuluję zakupu. Jak gra ten "mały" potwór? On ma tyle mocy, że z łatwością napędza Abyssy i HE-6. Di ilu rozkręcasz potencjometr z TH-900: Co tam słuchawki, on ma więcej mocy niż mój kolumnowiec :)  

Jeszcze nie wiem, przywiozłem do domu wczoraj w nocy w zasadzie, dzieciaki spały a Fostex'y n e izolują za dobrze więc tak na 1/4 przez moment było. Dzisiaj sprawdzę :)

 

29 minut temu, vonBaron napisał:

Ło panie, nie mogłeś się doczekać na ICana to walnąłeś z grubej rury :D

Ponoć to ciepło grający AMP?

A tak mnie naszło :) Nie wysterowałem jeszcze odpowiednio słuchawek, jw.,  aktualnie mam słabe kable i myślę że one będą go ograniczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

@tommir to mnie zaskoczyłes :) Gratuluję zakupu. Jak gra ten "mały" potwór? On ma tyle mocy, że z łatwością napędza Abyssy i HE-6. Di ilu rozkręcasz potencjometr z TH-900: Co tam słuchawki, on ma więcej mocy niż mój kolumnowiec :)  

Udało mi się rozkręcić do połowy, do taka nadwątlona granica rozsądku.... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Karister napisał:

Pora wysłać Schiit Audio z jego szumami na emeryturę. Dzisiaj nieco niemieckiej i nieaudiofilskiej precyzji, neutralności i mnogości funkcji.

 

Przygotuj się na godziny spędzone z instrukcją obsługi. Mi zajęło ze dwa tygodnie, dogłębne go poznanie.

I jak to często mówimy - Będzie pan zadowolony👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przygotowany przed zakupem. ;) Na YT jest seria filmików od RME, na których pokazują wszystkiego jego menusy. Obejrzałem je z tuzin razy przed zakupem, a instrukcję przestudiowałem online w formie PDF. Także dokładnie wiedziałem, czego się spodziewać. Łącznie z kablem zasilającym, który trzeba przekręcić. :D 

Edytowane przez Karister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Karister napisał:

Pora wysłać Schiit Audio z jego szumami na emeryturę. Dzisiaj nieco niemieckiej i nieaudiofilskiej precyzji, neutralności i mnogości funkcji.

 

rme1.jpg

rme2.jpg

 

Adi - lepszej nazwy Germańce nie mogli wymyśleć. Chociaż nie, lepsza by była Adi 88.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora wysłać Schiit Audio z jego szumami na emeryturę. Dzisiaj nieco niemieckiej i nieaudiofilskiej precyzji, neutralności i mnogości funkcji.
 
rme1.thumb.jpg.dca4d97918e2a492b696716e5a5d7bf0.jpg
rme2.thumb.jpg.f4e6045cdd4f39619a2a664493339617.jpg
Jak ja te ustrojstwo lubiłem :)

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za EQ, świetny DAC w środku, dobre wykonanie i 3.5mm wyjście pod IEM na biurku. Także pod te co bardzo szumią z innymi sprzętami.
Jakby miał wyjście zbalansowane xlr pod sluchawy i więcej mocy to byłaby już bajka.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, retter napisał:

A co boisz się ze zbierają dane czego i jak głośno słuchasz i potem jakoś to wysyłają do swoich? emoji1787.png

- Tapatalk
 

tak,  wstydze się, że słucham Zenka Martyniuka, do teraz była to skrywana przed światem tajemnica😉

Myślę o podobnych chińskich lampach, ale skoro i tak mnie namierzą, to niech tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Grand Wazoo napisał:

A co tam masz na drugim planie za szlifierkę? :) 

Thorens TD160 z wkładką Nagaoka MP-110. Leci Foreigner z japońskiego tłoczenia - jest baja 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dotarło dziś do mnie.... @bigmaras wielkie dzięki udało się 😁, na wakacje jak znalazł.

Pierwsze moje TWSy... ciekawe jak zagrają i kabelek 2,5mm do 4,4 mm

20200626_105914.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności