Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, jak tylko posłucham na spokojnie. Dostałem dziś do pracy i nie miałem żadnego lepszego kabla pod ręką, przydałby się balans bo po 3.5 E100 daje im raczej za mało prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ma_x_ym napisał:

Gra to jakoś? :) 
Tez mi wpadły w oko ostatnio. Jak z asystentami głosowymi, miałeś okazję sprawdzić?

Grają dość mocno basową V-ką, co w sumie było do przewidzenia. Asystent głosowy działa bez problemu, testowane wczoraj w drodze w aucie. Przytrzymać przycisk dwie sekundy, powiedzieć "Zadzwoń do..." i dzwoni :D Muszą jeszcze pograć chwilę, bo w sumie prawie świeże są. Właśnie skończyłem ładować słuchawki i etui na full, więc będę teraz testował bateryjkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RIH napisał:

Czym Cię przekonały? (Też szukam czegoś do kieszeni ale jak nie wystają na kilometr to SQ jak stare KZty...)

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Wygodą, bezproblemowym działaniem, czasem pracy na baterii, oferowaną jakością rozmów (in testing) :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marec2 napisał:

Gratulacje z zakupu, nie dziwię się że został.

Mogę powiedzieć, ze trochę już sprzętu przesłuchałem. Zdziwiłem sie bardzo, że Burson zaoferował klasę brzmienia na poziomie sprzętu na który trzeba wydać kwotę pięciu tłustych cyfer PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już miał na testy wpięte słuchawki oraz też jako element forum, tak już nie dało się go wypiąć Niepowtarzalny maestro sceny i holografii...
 
IMG_20200616_1259337.thumb.jpg.564070a4fb441b8ff808f3675350f2a5.jpg
Co to za swetry z wtyku wychodzą? Zima idzie czy burson taki zimny?

- Tapatalk

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, retter napisał:

Co to za swetry z wtyku wychodzą? Zima idzie czy burson taki zimny?

- Tapatalk
 

@espe0 jak przerabiał kabel założył taką otulinę zamiast termokurczki. A i fakt dobrze służy, bo kabel od razu lepiej wygrzany przez co gra z optymalnymi parametrami😉

Burson natomiast klasa A i zimny na pewno nie jest, wprost przeciwnie wydziela temperature jak w Sydney środkiem lata😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powrót do superluxów hd668b, tanie allroundery moja 3 lub 4 para. Niestety nowe wersje różnią się od tych sprzed kilku lat, robią się coraz chudsze w brzmieniu (kiedyś zrobiłem fotkę wygłuszenia starych i nowych, stare miały gęste wygłuszenie, w nowych gąbka jest cieńsza i mniej gęsta). Bardzo lubię Dragonfly Black i Red wbrew narzekaniu niektórych osób, ze pendrivy nie grają i takie tam gadanie :P SMSL Idea i sabaj d2 ssie, da3 nieco ulepszony ale wciąż jasny i nieprzyjemny, Lusya Dac w cenie 80zł bardzo fajny choć trzeba mu mulastych słuchawek bo lubi iskrzyć. Black jest warty tyle ile kosztował rok temu czyli 180zł, za Reda byłem w stanie dać 350zł, ale najtańsze po 450zł i często bez pudełka, więc szukałem dalej. Trafiłem na Cyrus Soundkey, przeczytałem reckę espe0 i z ciekawości kupiłem, cena 399zł więc taniej niż używany Red. Na razie posłuchałem kilkanaście godzin ale Black został zjedzony na dzień dobry, muszę pożyczyć Reda ale wątpie, by go wygryzł. Brzmienie Cyrusa bardzo wciągające, świetna dynamika, po przesiadce z niektórych dac muzyka brzmi jakby była puszczona w przyspieszonym tempie a przy tym nie ma takich szpilek jak miałem z Red. HD330 i pochodne można podłączać w ciemno i super zestaw, niewygrzane 668b o dziwo też można słuchać bez modów, co było trudne na Black a niemożliwe na Red, wyższe średnie robiły dziurę w głowie.

 

IMG_20200616_194652.jpg

 

W PL są 4 wersje kolorystyczne, szkoda, że nie znalazłem w tej cenie koloru Teal, wygląda świetnie

 

Cyrus_Audio_171117_0777.jpg

 

Edytowane przez gumiak9
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ZebLong napisał:

Jeden zajączek uciekł, ale drugi już nie:

mam i sobie chwalę, w swojej cenie to jest b. dobry wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Corvin74 napisał:

mam i sobie chwalę, w swojej cenie to jest b. dobry wzmacniacz.

Tak i mi się zdaje. Posłuchałem i w tej cenie takie brzmienie to łatwa decyzja. A tak przy okazji, polecisz jakieś ciekawe lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ZebLong napisał:

Tak i mi się zdaje. Posłuchałem i w tej cenie takie brzmienie to łatwa decyzja. A tak przy okazji, polecisz jakieś ciekawe lampy?

Bardzo dobre z nowej produkcji są: E88CC Gold Lion, lepszych to chyba nie ma sensu do tego wzmacniacza.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności