Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zakupki w prezencie na swoje urodziny, które będą za parę dni. Kabel EarStream  na ośmiu żyłach w szarym oplocie, na wtyczce Viablue. Zdjęcia nie ma co wklejać bo kabel wygląda jak kable Cardasu - czyli całkiem fajny. Wpiszcie sobie "Cardas gray headphone cable" i wyskoczy na grafice. Cardas ma nawet chyba takie same wtyczki. Przyjechał razem z Hedoniciem w ewolucji trzeciej i interkonektami w wersji drugiej oraz zasilaczem w wersji drugiej. Też bez zdjęć, bo wygląd klocków się nie zmienił. Czarne obudowy Hammond, więc patrzeć może nie ma na co ale jest czego słuchać.  Opis wrażeń dźwiękowych jeśli ktoś chciałby poczytać, w mojej recce Pionków albo w zakładce u @majkel

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LuQi napisał:

@maciej3 wrzucisz linka do tych padów żeby było wiadomo czego unikać? Co konkretnie popsuły w dźwięku? 

https://www.aliexpress.com/item/32808075700.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.78c04c4dZrrJ1F

 

Co do dźwięku obcinają skrajne pasma. Praktycznie w ogóle nie ma charakterystycznego subbasu. Ogólnie strasznie plastycznie to brzmi.

Edytowane przez maciej3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, maciej3 napisał:

 T1v2 od kolegi z forum ;) 

Oprócz nich dotarły do mnie też pady pasujące do Denon D2000 z ali. Nie polecam, strasznie psują dźwięk w stosunku do oryginalnych padów. Miałem nadzieję, że nie wybierając najtańszych będzie lepiej. Zobaczę może będą do czegoś innego lepiej pasować.

 

 

ResizerImage1164X655.jpg

Gratki! Sam się zastanawiałem czy ich nie kupić, ale jednak trochę się bałem brać je w ciemno - tym bardziej, że mam jeszcze do eliminacji kilka tańszych modeli słuchawek. Jak wrażenia? To co masz w sygnaturce jest aktualne (oczywiście pomijając T1, których jeszcze nie dopisałeś ;))?

Edytowane przez Hustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Hustler napisał:

Gratki! Sam się zastanawiałem czy ich nie kupić, ale jednak trochę się bałem brać je w ciemno - tym bardziej, że mam jeszcze do eliminacji kilka tańszych modeli słuchawek. Jak wrażenia? To co masz w sygnaturce jest aktualne (oczywiście pomijając T1, których jeszcze nie dopisałeś ;))?

 

Wiesz co one mają 30h przebiegu, więc pewnie jeszcze dużo może się zmienić. Upalny dzień spędziłem na powietrzu to chyba nie najlepszy dzień by je oceniać, natomiast docelowo chcę je sobie zestawić z T90. Jestem ciekaw czym się różnią od flagowców, chociaż moje T90 to już nie stan fabryczny, ale to pewnie na spokojnie w tygodniu dopiero. Pewnie coś napiszę w wątku o Beyerdynamicach.

 

13 minut temu, deftones9 napisał:

Maciej jak Ci nie podejdą(czego jestem pewien ;D ) to pisz a podeśle Ci t5p na odsłuch.Skrócisz sobie czas na szukanie ;)

 

Oj cieszę się, że tak piszesz...T5p vs T1 vs T90 ciekawe co z tego wyjdzie :) Na pewno się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, maciej3 napisał:

https://www.aliexpress.com/item/32808075700.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.78c04c4dZrrJ1F

 

Co do dźwięku obcinają skrajne pasma. Praktycznie w ogóle nie ma charakterystycznego subbasu. Ogólnie strasznie plastycznie to brzmi.

Hmm.. brzmi, jak upgrade D2k, nie na odwrót. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciej3 napisał:

 

Wiesz co one mają 30h przebiegu, więc pewnie jeszcze dużo może się zmienić. Upalny dzień spędziłem na powietrzu to chyba nie najlepszy dzień by je oceniać, natomiast docelowo chcę je sobie zestawić z T90. Jestem ciekaw czym się różnią od flagowców, chociaż moje T90 to już nie stan fabryczny, ale to pewnie na spokojnie w tygodniu dopiero. Pewnie coś napiszę w wątku o Beyerdynamicach.

Ok, w takim razie czekam na Twoje spostrzeżenia, bo sam powoli przymierzam się do czegoś z wyższej półki i m.in. biorę pod uwagę T1 v1 oraz v2, DT1190 i T90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, paratykus napisał:

Ooo, nasze maleństwo 😉

 

No, nie ukrywam, że Twoje i @brunneriusa odpowiedzi miały istotny wpływ na decyzję o zakupie. Dziękuję. :) I będę jeszcze pewnie chwilę zamęczał Was pytaniami w odpowiednim dziale. :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rotgut napisał:

 

No, nie ukrywam, że Twoje i @brunneriusa odpowiedzi miały istotny wpływ na decyzję o zakupie. Dziękuję. :) I będę jeszcze pewnie chwilę zamęczał Was pytaniami w odpowiednim dziale. :P 

Będzie Pan zadowolony :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności