Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

Czyli nie żałujesz że nie Fiio ?

Tam brakuje regulacji Volume na adapterze ? W TRN.

Zobaczysz @Lord Rayden jutro jak to gra i pewnie kupisz jak @chico99

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lsd napisał:

Są, przyjechały :D

he1000-se.jpg

 

Mniam! Za skrzypiące HFMy od razu serduszko. A bardziej na poważnie, HEKi też dostały nową rewizję z gęstszą siateczką, która jest przytwierdzona do muszli zamiast do padów? Tak to wygląda po tym foto. Da się gdzieś we Wro posłuchać tego wynalazku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karister napisał:

 

Mniam! Za skrzypiące HFMy od razu serduszko. A bardziej na poważnie, HEKi też dostały nową rewizję z gęstszą siateczką, która jest przytwierdzona do muszli zamiast do padów? Tak to wygląda po tym foto. Da się gdzieś we Wro posłuchać tego wynalazku?

Hmm, miałem jedne i drugie jednocześnie, ale nie zwróciłem uwagi na to czy zewnętrzna siateczka jest w SE gęstsza. Chyba siateczka zewnętrzna jest taka sama, bo inaczej wydaje mi się, że bym to zauważył. Co do konstrukcji, to siateczki są dwie. jedna przymocowana do padów, druga zewnętrzna, chronią słuchawki z dwóch stron od kurzu. Ta przytwierdzona do padów na pewno jest taka sama bo przy wymianie można zatrzymać stare pady i mam zatem ciągle możliwość je porównać.

Jeśli byś chciał posłuchać, to odezwij się na biegu do @kurop Może coś się uda skombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"And Now for Something Completely Different.."
Ostatnie zakupy mojej żony zwróciły moją uwagę na (nie)codzienny przedmiot, który w tani, funkcjonalny i na mój gust estetyczny sposób postanowiłem wykorzystać do ochrony słuchawek przed kurzem. Dwupak takich siateczek dostępnych w każdym Lidlu na dziale z owocami kosztuje jakoś 2 albo 3 pln (niestety odruchowo wyrzuciłem rachunek zaraz po wyjściu ze sklepu do kosza).
20200604_131154.thumb.jpg.6d1841adac3d700d5c680d6481859c9f.jpg
20200604_131141.thumb.jpg.aeaec6c2334f73dce35bf7391684c27e.jpg

Hmm, prosty i niegłupi sposób. Lidl niedaleko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Destruktor napisał:

Miały być Empire Ears EVR, ale żona się dowiedziała...

20200604_121610.jpg

I jak się podobają ME 100? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Jaro54 napisał:

I jak się podobają ME 100? 

Na początku był lekki zawód, bo próbowalem na tipsach silikonowych i na finalowych "e" - brzmieniowo było w miarę ok, ale a to nie mogłem złapać seala a to było cholernie niewygodnie w jednym uchu. Ogólnie czarno to widziałem. 

 

Później spróbowałem pianek z zestawu..., ktorych bałem się, że wzmocnią bas.. i okazało się to strzałem w 10. Wcale specjalnie nie zaciemniły przekazu, natomiast cholernie poprawiły wygodę i dały seal, zrobiło się naprawdę klasowo. Natomiast ME100 są wciąż delikatnie za ciemne i brakuje im lekkiego rozciągnięcia w wysokich, żeby były 10/10 do klasyki. Choć wiem, że ciężko będzie znaleźć coś jeszcze jaśniejszego i sensownego, nawet w dużej kasie. Może CL2, albo właśnie EVR. Więc całkowicie "słuchalne", bardzo fajne, polecam z kategorii jaśniejszych stron mocy. 

 

Btw, jakie comply, inairs i crystalline do nich pasują? Bo nie moge nic znaleźć na ten temat, a zamienniki będę musiał jakieś kupić 😕

Edytowane przez Destruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destruktor napisał:

Natomiast ME100 są wciąż delikatnie za ciemne i brakuje im lekkiego rozciągnięcia w wysokich, żeby były 10/10 do klasyki. Choć wiem, że ciężko będzie znaleźć coś jeszcze jaśniejszego i sensownego, nawet w dużej kasie. Może CL2, albo właśnie EVR. Więc całkowicie "słuchalne", bardzo fajne, polecam z kategorii jaśniejszych stron mocy.

Jasne, rozdzielcze i w dobrych pieniądzach, to Tin Audio T2, z droższych Etymotic.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, neonlight napisał:

Jasne, rozdzielcze i w dobrych pieniądzach, to Tin Audio T2, następnie Etymotic.

A jeszcze taniej Meeaudio M 6 Pro v1 lub v2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Destruktor napisał:

nastepne juz nie muszą być w dobrych ;)

Trzeba było z komisu ME500 brać. 

 

Ale dziwię się, że z ME100 miałeś problemy z sealem i wygodą. To tylko znaczy jak różne są nasze uszy. Bardzo indywidualne. Bo dla mnie kształt serii ME od 100 do 500 PE jest super. Obawiam się kształtu ME700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Destruktor napisał:

Wiecej basu tez maja, a tego nie chce. Nie ma lekko żeby znaleźć

Pobaw się tipsami. Zmieniają brzmienie. Ja używam referencyjnych, najbardziej neutralnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności