Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Akustik said:

I jak wrażenia? 

Cięższy bas w porównaniu do gr07x i EX1000 (bez eq) chociaż słabszy atak więc pomimo że brzmi lepiej to nie robi takiego wrażenia. Średnica brzmi podobnie, wysokie bez tłumienia zdecydowanie za jasne, a ze średnim jak narazie najbardziej przypadły mi do gustu. Większa scena i lepsza separacja niż gr07x ale do EX1000 daleko. EX1k mi w pełni nie zastąpią ale przynajmniej można z nimi wyjść z domu i zdecydowanie jest to upgrade w stosunku do gr07.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOS TUNG SOL ECC83 DOUBLE DIMPLE BENT D-GETTER 56'. Sonicznie - mocny dół, soczysta średnica, wyrazista, otwarta góra, ogromna scena... jest świetnie :)

20200525_173235.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tytus1988 napisał:

NOS TUNG SOL ECC83 DOUBLE DIMPLE BENT D-GETTER 56'. Sonicznie - mocny dół, soczysta średnica, wyrazista, otwarta góra, ogromna scena... jest świetnie :)

20200525_173235.jpg

Gdzie kupione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadzimy taką niepisaną zasadę, że każdy powinien pisać co kupił a nie tylko samo zdjęcie? Bo czasem na prawdę długo zastanawiam się co jest na zdjęciu.. 
I tak ktoś za miesiąc będzie nie pisał, strzelę fotkę i zgaduj zgadula.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, pekin93 napisał:

Może wprowadzimy taką niepisaną zasadę, że każdy powinien pisać co kupił a nie tylko samo zdjęcie? Bo czasem na prawdę długo zastanawiam się co jest na zdjęciu.. 

Ja sprzętowcem ani nie jestem ani się tak nie czuję więc po samych obrazkach to słabo kumam.

Schemat mam prosty - nie podpisane to prześlizgnę się wzrokiem i idę dalej ( nie zostawiwszy lajka😉).

Jak podpisane, a nic nie wiem o ustrojstwie to mi się zaraz gugleszperacz włącza samoczynnie ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzętowcem ani nie jestem ani się tak nie czuję więc po samych obrazkach to słabo kumam.
Schemat mam prosty - nie podpisane to prześlizgnę się wzrokiem i idę dalej ( nie zostawiwszy lajka).
Jak podpisane, a nic nie wiem o ustrojstwie to mi się zaraz gugleszperacz włącza samoczynnie ...
 
To może i lepiej dla Ciebie że nie podpisane...,

- Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pekin93 napisał:

Może wprowadzimy taką niepisaną zasadę, że każdy powinien pisać co kupił a nie tylko samo zdjęcie? Bo czasem na prawdę długo zastanawiam się co jest na zdjęciu.. 

 

W tym cały urok. A niejednokrotnie foty są specjalnie tak zrobione żeby nie można było z miejsca zgadnąć.:D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, vonBaron napisał:

Switch PPA Studio - kupiłem go już jakiś czas temu ale dopiero teraz podłączyłem i było warto bo faktycznie pozytywnie wpływa na brzmienie.

ja tam widzę zwykłego D-Linka

Edytowane przez Corvin74
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Corvin74 napisał:

ja tam widzę zwykłego D-Linka

Cytat

Wyposażony w precyzyjny zegar PPA Studio TCXO z transformatorem dopasowującym impedancję. Do przetaktowywania pakietów danych danych.

Bazą do modyfikacji był 8 portowy D-Link 10/100/1000 MBps

 

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, vonBaron napisał:

Switch PPA Studio - kupiłem go już jakiś czas temu ale dopiero teraz podłączyłem i było warto bo faktycznie pozytywnie wpływa na brzmienie.

switchIMAG2938.jpg

20200528_175137_HDR.jpg

20200602_150444.jpg

20200522_231248_HDR.jpg

Też się zastanawiam między nim, a Silent Angel Bonn N8. Dobrze wiedzieć, że jest widoczny wzrost jakościowy.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

 

Nie gniewaj się, musiałbym zobaczyć je w środku jeden do jednego, żeby porównać.

Często jest tak, że ktoś kupuje gotowy produkt, niby coś w nim robi a tak w po prawdzie zmian nie ma, ale jeśli słyszysz różnicę... znaczy dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cain1916 napisał:

Wygląd w tym przypadku nie ma dla mnie większego znaczenia. Do PPA jest jakiś dobry zasilacz, czy wpinasz do Lucarto?

Można dokupić lepszy zasilacz impulsowy, ja wpinam do Lucarto i on pewnie też daje kopa. 

Ten zasilacz mam na sprzedaż jak coś. 

2 godziny temu, Corvin74 napisał:

Nie gniewaj się, musiałbym zobaczyć je w środku jeden do jednego, żeby porównać.

Często jest tak, że ktoś kupuje gotowy produkt, niby coś w nim robi a tak w po prawdzie zmian nie ma, ale jeśli słyszysz różnicę... znaczy dobry zakup.

Jak będę miał czas to go rozkręcę i zrobię fotkę. 

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

Tania rzecz, więc cieszy w dwójnasób ...

 

 

IMG_20200603_101340.jpg

Jak w nowej wersji dołożą LDAC to będzie killer killerów :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Jak w nowej wersji dołożą LDAC to będzie killer killerów :) 

 

No, dla mnie ważne, że ergo jest na piątkę. Obawiałem się trochę, że kabelek

będzie za sztywny i będzie wypychał kopułki z uszu.

Ale jest wszystko cacy, kilka słuchawek sprawdziłem, jest bardzo spoko.👍

Edytowane przez chico99
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Czyli nie żałujesz że nie Fiio ?

Tam brakuje regulacji Volume na adapterze ? W TRN.

 

No Fiio nie miałem. Ale TRN mi pasuje i użytkowo i muzycznie. Poza tym zostało mi 20$ w kielni he, he

Idealne rozwiązanie do sportu, siłka, rower, jakieś marsze, spacery ... możesz na rękach chodzić.

Wpinasz jakieś tanie chińczyki, łączysz się z fonem i szafa gra he, he

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności