Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Moje LZ A6 mini wreszcie wylądowały w Komornikach po 15 dniowym leżakowaniu w Liege. :) w poniedziałek powinny wylądować u mnie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, chico99 napisał:

 

Ano jest. Jak długo można żyć z jedną nerką ...?

Ja od urodzenia, więc muszę tani sprzęt kupować, ostatniej nerki nie oddam ;)

  • Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, chico99 napisał:

 

Ano jest. Jak długo można żyć z jedną nerką ...?

Nawet całe życie. Mój chrzestny dowiedział się, że ma 1 nerkę (tak się urodził) przed 40tką, podczas jakiegoś przypadkowego badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nakupiłem sobie nerek na zapas a teraz tylko sprzedaje jak potrzebuje pieniędzy na sprzęt. Proszę, do wyboru do koloru https://www.google.com/search?q=nerka&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=isvn&sxsrf=ALeKk020sA7I3VYvTiZk3u2KOCu89SyFbA:1590767873439&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiWsZCQuNnpAhVS_CoKHd9kBVcQ_AUoAXoECAoQAQ&biw=412&bih=718&dpr=2.63

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Wszyscy o tych nerkach, a nie dalej jak kilka tyg temu czytałem art, w necie, że jakiś cebularz sprzedał nerkę za 3700 ojro. Za tyle to połowa z nas nie kupiłaby wymarzonych słuchawek ;) . Ten organ akurat przeceniacie.

Musiał mieć niezłą delirę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2020 o 17:34, Decks84 napisał:

Tak już jest w tym hobby. Jednego dnia wysławiasz słuchawki pod niebiosa a następnego lądują w komisie :) Te na pewno zostaną u mnie dłużej . W piątek ma ddotrzeć do nich właściwy kompan. Mam nadzieje że się polubią. 


@Decks84 widzę, że u Ciebie „na dłużej” to aż 16 dni :D WOW! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ForeseenQuasar napisał:

No widać z kompanem się nie polubiły :D

Z kompanem się nie polubiły już od samego początku :) Z drugim za to zagrały bardzo dobrze. Nadal uważam quady za świetne słuchawki niestety sytuacja losowa i polska służba zdrowia zmusiły mnie do sprzedaży słuchawek :) Podziwiam kolegę @LuQi za dobrą pamięć i spostrzegawczość :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, John Grado napisał:

Z czym zagrały okej?

Gorzej zagrały z questyle 400i a o dziwo lepiej z mojo chordem. Zaznaczę ze nie słuchałem ich z questyle po balansie ale wątpię że to by tak znacznie wpłynęło na poprawę tego zestawienia. 

Edytowane przez Decks84
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się akurat nie dziwię :) Chordy są techniczne i przezroczyste, naciskają na rytm i kreślenie konturów,  pasują do tych nowych wysokowydajnych planarów, albo takich miskowatych dynamików jak Pioneer SE Master 1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 17:17, chico99 napisał:

Aaa TRN to wiem, myślałem że mówimy o Fiio UTWS1 w tej cenie.

W promocji xkom UTWS1 za 249 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 12:32, Jaro54 napisał:

Moje LZ A6 mini wreszcie wylądowały w Komornikach po 15 dniowym leżakowaniu w Liege. :) w poniedziałek powinny wylądować u mnie 

Jak dotrą to podziel się wrażeniami, bo sam szukam jakichś doków do 100$, a te wyglądają na wygodne i w sumie patent z tymi filtrami wydaje się być ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będą u mnie. Trza było brać z dropa Pinnacle P2. W cenie dropowej 32$ z dostawą był to super zakup. W drugiej połowie czerwca mają dojść Pinnacle P1 a na początku lipca Pandy :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności