Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@audionanik też się obawiałem tego, że tak będzie jak napisałeś. Ale nie brakuje ani rozdzielczości, ani wyrazistości, czystości artykulacji i otwartości góry. Przekaz jest spójny, dociążony, przejrzysty, odrobinę bardziej surowy, mniej selektywny od D8k oraz nie tak szybki, wnikliwym jak na FU, ale autentycznie potrafi zapierać dech w piersiach, tak jak na ATH-L5000. Kreacja muzycznej przestrzeni, całościowy rozmach, dynamika jest spektakularna... jednym słowem jestem zadowolony, a z testami innych końcówek zaczekam spokojnie do przyszłego roku, aby wówczas doszlifować sonicznie mego "dynamicznego Orfiego" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, maciej3 napisał:

Jest tu ktoś kto posiadał zarówno D2000 jak i D7000? Jestem ciekaw czy D7000 też mają ten subbas :D 

Ja nie tak dawno miałem obie pary, generalnie różnica składa się do lepszej średnicy, która w D7k brzmi normalnie, jest pełna i względnie bliska, wysokie są mniej natarczywe, ale to minimalnie, bas lepiej kontrolowany, ale też do perfekcji nieco mu jednak brakuje, subbas oczywiście jest w obu parach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę wyżej bo słuchałem jego D2000 i porównywaliśmy z D7000 i generalnie mam podobne odczucia. Przepaści jak dla mnie nie ma ale różnice też nie są minimalne. Warto rozważyć upgrade gdy 2000 się podobają, po prostu duży brat gra tak jak i wygląda: bardziej hmm szlachetnie napisałbym. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ryankgb napisał:

I kolejny zakup - adapterek TRN BT20S z aptX :D

Może Spring 1 uciągnie.. :D

Ktoś pisał, że MeeAudio Pinnacle P1 podpiął i uciągnęło

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ryankgb napisał:

 

Ah, to bez problemu :D Na papierze i po opiniach to jest bajka, za stówę żal nie brać :D

Mnie zgrały się z TRN V90 od ciebie. Teraz to mój zestaw numero uno :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ryankgb napisał:

 

Ah, to bez problemu :D Na papierze i po opiniach to jest bajka, za stówę żal nie brać :D

Za stówę ? Fiio UTWS1 299 zl

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Za stówę ? Fiio UTWS1 299 zl

 

Tak, obecnie za około 26/27 dolarów można je kupić + jeszcze jak ktoś ma rabatowy to zejdzie poniżej stówki :D 

 

UTWS1 to praktycznie to samo i tylko MMCX (i drożej), a ja szukałem 2 pin, na chipie QCC 3020 :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności