Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, LuQi said:

Długo nie wytrzymałeś :P 

 

No niestety. Szkoda ale kurcze nie dało się bez nich. A już myślałem że kaskę ze sprzedaży wrzucę w coś innego.

Tyle, że między nimi a resztą IEM które mam jest tak duża różnica, że nie widziałem sensu próbować z czymkolwiek innym. 

Po prostu potwierdziło się - w przenośnym audio króliczek został złapany i ma się dobrze. Karmię go leciutkimi upgrade'a mi w stylu kabelków, custom tipsów ale sam zestaw jest dopieszczony.

 

SP1000M + KSE 1200 na custom tips. 

 

A Andromedy S chyba pójdą jednak w ofertę na head-fi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się wrócić do licealnego zauroczenia czyli Beyerdynamiców Custom Pro

Rok 2012, używana para słuchawek, nawet nie wiem za ile je kupiłem. Pamiętam, że miały nieoryginalny kabel, paskudnie ciosany plastik przy jacku tak, aby wszedł wtyk. Brzmiały paskudnie z mojego k800i, kabel źle wchodził i pałąk co raz się rozregulowywał.

 

Mamy 2020, szukam znowu używki (#cebula) ostatecznie dorwałem za 315 złotych od obcokrajowca.

Naprawdę ciekawa para Custom Pro - spiralny kabel do Customów (wzięte od modelu Studio?), welury od DT-990 Pro, headband nie wiem od czego i ta plecionka pod spodem :D

98355503_561162244811261_7264448538459766784_n.thumb.jpg.7a9e1af2cbdaaa3467ea151b69d3750b.jpg

 

98262582_2598861793717413_8042033619868319744_n.thumb.jpg.0332053a0d55f4015b62c3458221998b.jpg

 

Regulacja na pałąku jaka zapamiętałem :)

 

Oryginalny kabel 1,3m - coś, ktoś?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szugary68 napisał:

Takie perełki mi się trafiły, a Clan of Xymox, to już rarytas i to w stanie kolekcjonerskim. 

IMG_20200520_170401.jpg

Wspaniałe płyty i wg mnie najlepsze w karierze obu zespołów (ale to pewnie sentyment). Dla tego właśnie albumu Kamuflażu przestałem być łysym depeszem ☺. Były kiedyś takie miejsca, gdzie oddawałeś kasetę i za parę dych w dzień- dwa nagrywali ci płytę z CD. Na legalu. Cała ściana decków Techniksa, koło dworca Powiśle. XXX lat temu, buu! Wróciły wspomnienia 😀

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucky-Luke napisał:

Były kiedyś takie miejsca, gdzie oddawałeś kasetę

.......były i pamiętam, że kupowałem kasetę 90-tkę na której nagrane miałem Tangerine Dream Exit i Xymox. 

Mam do dzisiejszego dnia kontakt z gościem, który w tamtych czasach prowadził wypożyczalnię płyt cd. 

Piękne czasy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najbardziej udanych muzycznych zakupów tego roku. Oby udawało mi się trafiać na więcej tak dobrych realizacji. Jestem przeszczęśliwy :))

 

https://youtu.be/InKXcbk7vFw

20200516_183923.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał:

I jak wrażenia z balansu Pro IDSD? Prawda że lepiej?

Prawda :) Choć HE500 i tak chciałyby więcej mocy... ;) Ale jest znacznie lepiej, ze zwykłej dziurki można zapomnieć  o ich napędzeniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, gain maksymalny. Zachowują się trochę nietypowo, wydaje się jakby kręcenie potencjometrem od jakiegoś poziomu w ich przypadku nie dawało już dużego efektu. Ogólnie nie jest źle, ale momentami chciałbym posłuchać głośniej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deftones9 napisał:

 

No i poszło.

Pierwsze wrażenia na gorąco, dziwne granie.To czego sie najbardziej bałem czyli bas, dociążenie jest na dobrym poziomie.Jest go wystarczająco ale nie łamie żeber.Co mnie najbardziej uderzyło to dziwne brzmienie gitar, jest płasko, płasko jak cholera.Gitary są prosto na r**j, są ostre, szybkie.Z głośnością poszaleć nie można bo dwa kręćki za dużo i chyba robi sie przester.

Bębny... no właśnie bębny jakieś takie kartonowe.Nie wiem jak to nazwać ;) Dla mnie jako początkującego kanalarza to Aune E1 zrobiły efekt ''wow, to doki tak potrafią grać?'', FH5'' o kr***a ja pi***e'' a Andromedki na razie ''no grajo se, coś tam plumka'' /

Włączyłem elektronike żeby nie było, że tylko z metalem jade no i taki guitarsmass zabrzmiał zdecydowanie lepiej na FH5.Reszta podobnie.Scena jest duża ale jakoś mnie specjalnie nie powaliła, nieco lepsza od FH5.Jeszcze testuje gumki, na razie tylko spin fity i te z final z kompletu.Sprzedający coś też mówił żebym je jeszcze wygrzał bo przez rok przez 80% czasu leżały w szafce.Nie wiem jak sie ma grzanie w andromedach do poprawy brzmienia ale zobacze jeszcze ;) No na razie jest dziwnie, pobawie sie jeszcze przez weekend ale czuje żę HE400i będą miały kompana w szybkości pojawienia sie w komisie:lol:

Założyłem teraz FH5, totalnie inne granie.Lepsze dla mnie granie, nie widzę jakiejś destrukcyjnej przewagi w kreśleniu szczegółów.Instrumenty też jakoś potężniej wybrzmiewają.Zobaczymy

IMG_20200521_173146.jpg

Wygrzewanie andro....no dużo nie da. Na pewno sprzedasz bez problemu ,także żadna strata 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No i poszło.
Pierwsze wrażenia na gorąco, dziwne granie.To czego sie najbardziej bałem czyli bas, dociążenie jest na dobrym poziomie.Jest go wystarczająco ale nie łamie żeber.Co mnie najbardziej uderzyło to dziwne brzmienie gitar, jest płasko, płasko jak cholera.Gitary są prosto na r**j, są ostre, szybkie.Z głośnością poszaleć nie można bo dwa kręćki za dużo i chyba robi sie przester.
Bębny... no właśnie bębny jakieś takie kartonowe.Nie wiem jak to nazwać  Dla mnie jako początkującego kanalarza to Aune E1 zrobiły efekt ''wow, to doki tak potrafią grać?'', FH5'' o kr***a ja pi***e'' a Andromedki na razie ''no grajo se, coś tam plumka'' /
Włączyłem elektronike żeby nie było, że tylko z metalem jade no i taki guitarsmass zabrzmiał zdecydowanie lepiej na FH5.Reszta podobnie.Scena jest duża ale jakoś mnie specjalnie nie powaliła, nieco lepsza od FH5.Jeszcze testuje gumki, na razie tylko spin fity i te z final z kompletu.Sprzedający coś też mówił żebym je jeszcze wygrzał bo przez rok przez 80% czasu leżały w szafce.Nie wiem jak sie ma grzanie w andromedach do poprawy brzmienia ale zobacze jeszcze  No na razie jest dziwnie, pobawie sie jeszcze przez weekend ale czuje żę HE400i będą miały kompana w szybkości pojawienia sie w komisie
Założyłem teraz FH5, totalnie inne granie.Lepsze dla mnie granie, nie widzę jakiejś destrukcyjnej przewagi w kreśleniu szczegółów.Instrumenty też jakoś potężniej wybrzmiewają.Zobaczymy
IMG_20200521_173146.thumb.jpg.c37faa764e370693666304bdefdc1c97.jpg
Nie jesteś jedynym rozczarowanym Andromedami - ich brzmienie na prawdę może się nie podobać, tak jak niektórym nie podchodzi kawior... ;)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności