Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tommir napisał:


I jak? Niepotrzebnie się tak długo męczyłes ;)

Jestem bardzo, bardzo zadowolony. Jeszcze tylko porządny kabel, kubki i pady od Lawtona... I jesteśmy w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Vaiet napisał:

Jestem bardzo, bardzo zadowolony. Jeszcze tylko porządny kabel, kubki i pady od Lawtona... I jesteśmy w domu :D

 

Napisz proszę w fanklubie Fostexa kilka zdań Twojego porównania TH610 do TH900 :)

 

3 minuty temu, zolwinho napisał:

 

Po cichu liczyłem że jednak komis. Trochę za nimi węszyłem ale miałem wesele na horyzoncie. Przez covid już nie mam :D

 

W sensie zamieniasz niedoszłą żonę na nowy sprzęt audio? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LuQi napisał:

 

Napisz proszę w fanklubie Fostexa kilka zdań Twojego porównania TH610 do TH900 :)

 

To za dłuższą chwilę, bo TH-900 potrzebują jeszcze jakieś 150h grania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LuQi napisał:

Kupiłeś nówki?

@euter sprzedawał za dobre pieniądze, a trochę uszkodzone pudełko mnie kompletnie nie ruszyło, więc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, LuQi napisał:

 

Napisz proszę w fanklubie Fostexa kilka zdań Twojego porównania TH610 do TH900 :)

To trochę tak jakbyś porównał Fiata 126p do Ferrari. Oba włoskie, oba silniki z tyłu, oba czerwone... jedne i drugie dowiozą Ciebie do celu podróży, ale jest to ale... No może trochę przesadziłem, 610 przyjemnie się słucha, a 900 dają radość i frajdę ze słuchania, są takie ekscytujące. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

To trochę tak jakbyś porównał Fiata 126p do Ferrari. Oba włoskie, oba silniki z tyłu, oba czerwone... jedne i drugie dowiozą Ciebie do celu podróży, ale jest to ale... No może trochę przesadziłem, 610 przyjemnie się słucha, a 900 dają radość i frajdę ze słuchania, są takie ekscytujące. 

 

TH610 posiadam i znam dość dobrze, TH900 miałem wypożyczone jakiś czas temu przez kilka dni, ale przepaści o której piszesz nie doświadczyłem. Wiadomo, że to inny poziom, ale oba produkty mogą się podobać w zależności od preferencji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TH610 graja po prostu bardzo dobrze, ale tak "normalnie" i "grzecznie". TH900 mają po prostu wszystkiego więcej i lepszej jakości. TH610 genialnie zgrywają się z Mojo, powinni je sprzedawać w komplecie :) TH900 łatwo napędzić, ale trudno znaleźć odpowiednie źródło. Przesiadka z jednych na drugie nie wiem, czy ma sens, może jak już ma być lepiej to Sony Z1R? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

 Przesiadka z jednych na drugie nie wiem, czy ma sens, może jak już ma być lepiej to Sony Z1R? 

Mam jedne i drugie. Nie sa dla siebie substytutem, maja zupelnie inna charakterystyke grania. W Z1R nie ma nic efekciarskiego, za to porzadne granie z o wiele bardziej wyrownanym balansem tonalnym. W TH900 (mk2) brak mi osobiscie jakosci na srednicy, ale że używam ich tylko do maksymalnego łomotu w D'n'B to mi to kompletnie nie przeszkadza.

4 minuty temu, vonBaron napisał:

Mając TH-900 w życiu bym nie kupił Z1R :D

Ale dlaczego? Jak tak zrobiłem ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

TH610 graja po prostu bardzo dobrze, ale tak "normalnie" i "grzecznie". TH900 mają po prostu wszystkiego więcej i lepszej jakości. TH610 genialnie zgrywają się z Mojo, powinni je sprzedawać w komplecie :) TH900 łatwo napędzić, ale trudno znaleźć odpowiednie źródło. Przesiadka z jednych na drugie nie wiem, czy ma sens, może jak już ma być lepiej to Sony Z1R? 

Czyli dobrze zrozumiałem, że maluch to taki bardzo dobry, w miarę uniwersalny samochód? Natomiast ferrari to już odlot, ale też stawiający większe wymagania kierowcy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lsd napisał:

Mam jedne i drugie. Nie sa dla siebie substytutem, maja zupelnie inna charakterystyke grania. W Z1R nie ma nic efekciarskiego, za to porzadne granie z o wiele bardziej wyrownanym balansem tonalnym. W TH900 (mk2) brak mi osobiscie jakosci na srednicy, ale że używam ich tylko do maksymalnego łomotu w D'n'B to mi to kompletnie nie przeszkadza.

Ale dlaczego? Jak tak zrobiłem ;)

Bo dla mnie są za duszne, mają mocno schowaną górę, bardzo dużo basu.

TH-900 są bardziej wyczynowe ale fakt że mimo że napędzi je wszystko to nie ze wszystkiego będą grać dobrze.

Pewnie Soniaki świetnie zgrałby się z moim nowym AMPem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vonBaron napisał:

Bo dla mnie są za duszne, mają mocno schowaną górę, bardzo dużo basu.

TH-900 są bardziej wyczynowe ale fakt że mimo że napędzi je wszystko to nie ze wszystkiego będą grać dobrze.

Pewnie Soniaki świetnie zgrałby się z moim nowym AMPem.

Mam pomysł, pożycz ampa to Tobie opiszę jak razem grają :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomnieliście wcześniej to trochę róże szkoły grania, choć niektórzy starają się je porównywać. Ogólnie podsumowałbym tak, że th900 są bez wątpienia lepsze, jednak różnica cenowa w zakupie nowych nie jest do tego adekwatna. Co nie zmienia faktu, że miałem przez chwilę jedne i drugie i do 610 bym nie wrócił. Jednak dobre źródło dla nich znalazłem po roku ;) Mówi się, że można ich słuchać ze wszystkiego, choćby z telefonu czy dapa. Mnie się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LuQi napisał:

A ja TH610 słucham i z DAP'a i z Mojo i jestem mega zadowolony bo grają tak jak lubię :D 

 

Miałem na myśli, że th900 z dapa mi zupełnie nie grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności