Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@vonBaron posłucham wieczorem i napiszę. Ale tak po kilku minutach z tym maleństwem od Fostexa jest dosyć gęsto, analogowo, ciepło. Aksamitna góra. Ale całkowity brak pogłosów oraz inna przez to scena. Denony to równiejsze granie, TH900 bardziej się prężą, są jak na sterydach, energetyczne, cały czas się popisują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Destruktor napisał:

Wiadomo, wychodzi nowy więc muszę kupić staroć ;)

20200512_153831.jpg

 

Piękny i pięknie grający sprzęt -wiele super wspomnień (muzycznych) ;)

Graty!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

@vonBaron posłucham wieczorem i napiszę. Ale tak po kilku minutach z tym maleństwem od Fostexa jest dosyć gęsto, analogowo, ciepło. Aksamitna góra. Ale całkowity brak pogłosów oraz inna przez to scena. Denony to równiejsze granie, TH900 bardziej się prężą, są jak na sterydach, energetyczne, cały czas się popisują. 

Zgadza się Denony zdecydowanie równiejsze i bardziej analogowe, ale bas taki trochę rozlazły mają.

Po zmianie padów i dampingu przetwornika (tak zrobiłem w tych, w które gniazda wstawiałem) bas lepszy i scena większa :) 

https://forum.mp3store.pl/topic/89926-bądź-bohaterem-w-swoim-audio-czyli-dzisiaj-sam-zrobiłem/?do=findComment&comment=1642926

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

@Perul grubaśne te pady. A co to właściwie za pady?

Takie "na wymiar" z Aliexpress. Bardzo wygodne, a dzięki temu, że wyższe to właśnie scena urosła. Natomiast dzięki temu, że welur, to ociepliło i napowietrzyło brzmienie, i można było damping zwiększyć, co korzystnie na bas wpłynęło. Te mody oczywiście 100% odwracalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni cyfrowe:
"W zastępstwie zwykłego kabla jack, tym razem operujemy na komunikacji przez USB oraz Bluetooth. Maksymalne próbkowanie w trybie BT wynosi 24 bit / 48 kHz, zaś po kablu wbudowany w słuchawki przetwornik C/A jest w stanie zaoferować nam tryb do 24 bit / 96 kHz włącznie. Zatroszczono się o to, aby sprzęt wspierał przy tym kodeki Qualcomm aptX, aptX HD, AAC i SBC."

ath 6.jpg

ath 7.jpg

Edytowane przez LukaszS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Decks84 napisał:

Świetne słuchawki :) Niech żałuje ten co sprzedał ;) 

 

 

IMG_20200513_101730_426.thumb.jpg.d088e2743dfb9158abc2ad21fcf3ef8b.jpg

Już dwa w komisie, tak,że ten tego... nie wiadomo czy żałują.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pekin93 napisał:

to może zaraz będą dwa 😅

 

Żartuje, gratuluje zakupy. Myślałem nad nimi :) 

Tak już jest w tym hobby. Jednego dnia wysławiasz słuchawki pod niebiosa a następnego lądują w komisie :) Te na pewno zostaną u mnie dłużej . W piątek ma ddotrzeć do nich właściwy kompan. Mam nadzieje że się polubią. 

Edytowane przez Decks84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Decks84 napisał:

 Jesteś tego pewny ze są dwie ? Bo z tego co się orientuje to jedna jest już u mnie :D 

No tak - w sumie były dwie pary. Ale może być różnie. Oczywiście życzę zadowolenia !

 

@lsd myslałem,że Meze wypuściło wirelessy a to Sony ??? :(

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

No tak - w sumie były dwie pary. Ale może być różnie. Oczywiście życzę zadowolenia !

 

@lsd myslałem,że Meze wypuściło wirelessy a to Sony ??? :(

Sony kupilem juz w sumie jakis czas temu. Dla wyjasnienia nie nadaja sie do sluchania muzyki, no ale nie w tym celu byly zakupione.

Od Meze dotarl dzisiaj nowy kabelek do 99 Classic. Kurde jak ja lubie te sluchawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, lsd napisał:

Sony kupilem juz w sumie jakis czas temu. Dla wyjasnienia nie nadaja sie do sluchania muzyki, no ale nie w tym celu byly zakupione.

a zakupione do czego? Spytam z ciekawości bo raczej na wyposażenie wnętrza również średnio sie nadają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności