Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Compton napisał:

@Name44 w ciemno, ale nie był to zakup konkretnie pod K812.

W obiegu mam jeszcze D7000 i Hawki Carbony.

Rozumiem, z modelem niżej tego Qestyla w mojej skromnej ocenie... nie grało. Wiem jednak, że ten model to półka a może nawet i dwie wyzej względem 400i.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał:

Udało Ci się trafić posiadany kiedyś egzemplarz?...

...No i czy grabarze z Ghany mogą już trenować?

 

Nie, zupełnie inny numer seryjny i zupełnie inny energizer. Ja miałem SRM-006ts, a tutaj muszę się zadowolić SRM-252s no ale nawet z niego to i tak są najlepsze słuchawki na świecie ;) Stax mafia - wiadomix

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Spawn napisał:

 

Nie, zupełnie inny numer seryjny i zupełnie inny energizer. Ja miałem SRM-006ts, a tutaj muszę się zadowolić SRM-252s no ale nawet z niego to i tak są najlepsze słuchawki na świecie ;) Stax mafia - wiadomix

 

A jak wypada bas w tych słuchawkach? Miałem kiedyś SR-404 razem z SRM-252II, były świetne w muzyce akustycznej, ale bas to miały taki, że AKG K701 miały o klasę lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

A jak wypada bas w tych słuchawkach? Miałem kiedyś SR-404 razem z SRM-252II, były świetne w muzyce akustycznej, ale bas to miały taki, że AKG K701 miały o klasę lepszy ;)

Nie no, jakość basu w 404-ach była zdecydowanie wyższa niż w k701, tylko objętość niewielka, ale zróżnicowanie impakt spoko u staxow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

Nie no, jakość basu w 404-ach była zdecydowanie wyższa niż w k701, tylko objętość niewielka, ale zróżnicowanie impakt spoko u staxow

 

Może na lepszym wzmacniaczy, z 252II był taki miękki. Pamiętam, że jak zamieniłem Staxy na T90, to miałem okres miesięcznej euforii, że teraz mam słuchawki z normalnym basem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuba_622 napisał:

 

A jak wypada bas w tych słuchawkach? Miałem kiedyś SR-404 razem z SRM-252II, były świetne w muzyce akustycznej, ale bas to miały taki, że AKG K701 miały o klasę lepszy ;)

 

Nie znam sr-404, miałem sr-202 i o ile zejście miały jeszcze całkiem całkiem o tyle brakowało impaktu z tym małym wzmacniaczykiem w muzyce popularnej chociaż po wpięciu w duży hybrydowy było troche lepiej. Tak czy inaczej 407 mają więcej basu i przede wszystkim mają już bardzo oczuwalny impakt. Tyle, że elektrostaty robią bas po swojemu, jest super szybki, czysty, mega zdyscyplinowany i krótko wybrzmiewa. Takie rozbijanie się na drobnostki nie ma jednak znaczenia w przypadku elektrostatów bo mają swoje wady i zalety jak wszystko, tylko że nic innego nie wywołuje (przynajmniej u mnie) takich głebokich emocji. 

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały adapter 2.5 mm - XLR. Prosto z Państwa Środka. Plus "gratis". Tylko nie wiem czy muszę założyć do słuchania czy mogę zostawić na "potem"? Będzie jakieś "potem"?

 

20200511_192832.jpg

Edytowane przez bendezar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały adapter 2.5 mm - XLR. Prosto z Państwa Środka. Plus "gratis". Tylko nie wiem czy muszę założyć do słuchania czy mogę zostawić na "potem"? Będzie jakieś "potem?
 
20200511_192832.thumb.jpg.65a714583d4e08999d988404462be012.jpg
Daj znać jak działa - chyba DROP "branduje" taki właśnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RIH napisał:

Daj znać jak działa - chyba DROP "branduje" taki właśnie...

Bardzo porządnie wykonany, nie zauważyłem żadnych problemów z dżwiękiem. Grają z Aune s7. Generalnie polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Made in Japan China :) 

Kilka lat temu planowałem kupić D7000, albo ATH W5000 i wybrałem... TH900, które sprzedałem 2 lata temu i do teraz żałuję. Ale nadarzyła się hmmm... okazja(?) i pierwotny plan dzięki @Compton się ziścił. Dzięki! Chodziłem od pewnego czasu obok nowych Denonów, słuchałem, macałem, ale to nie to co klasyk! :) 

 

 

 

IMG_20200512_132248_1.jpg

Jakbyś z pamięci je porównał do TH-900? 

 

20200512_144005_HDR.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności