Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dj1978 napisał:

@Tytus1988Mam już lampki Raytheon brandowane przez Baldwin, jednak w wersji 12AU7. Specjalna selekcja charakteryzująca się czerwonymi czubkami. Nie spodziewałem, się, że lampy mogą mieć aż taki wpływ na końcowy odbiór. Jestem pod wrażeniem brzemienia - niezwykła płynność, zupełne zanurzenie i otoczenie wydarzeniem muzycznym. Niesamowita głębia sceny. HD800s dostały super wypełnienia i nisko schodzący bas a góra czyściutko błyszczy.  Jestem ostrożny wobec tego zwrotu, ale tak sobie zawsze wyobrażałem "end game"😉

 

 

 

 

IMG_20200508_1430184.jpg

Gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, maciej3 napisał:

gratulacje :)   Skąd ZMFy sprowadzałeś?

Dziękuje , ARK Audio z Szwecji , przyjemna obsługa i można sporo stargować . Fajny sklep .

 

20 minut temu, kartonik napisał:

No nieźle, w firmie pensje obcinają, a tu takie frykasy się kupuje

Dopiero od czerwca , wiec jeszcze przed kryzysem kupione :) żona i tak mówi że wydałem około  24 tys na słuchawki i że  zrobiła zdjęcie faktury ,dołączy dla sprawy rozwodowej  :D

Nie zobaczyła że to korony , wiec nie jest źle :)

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pekin93 napisał:

Świeżo wyciągnięty z paczkomatu :)

No patrz, ja zaglądam nieraz kilka razy w tygodniu do paczkomatu, a jeszcze takiego nie znalazłem :unsure: .

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radzik55 napisał:

 

Dopiero od czerwca , wiec jeszcze przed kryzysem kupione :) żona i tak mówi że wydałem około  24 tys na słuchawki i że  zrobiła zdjęcie faktury ,dołączy dla sprawy rozwodowej  :D

Nie zobaczyła że to korony , wiec nie jest źle :)

Hehe, i w taki oto sprytny sposób sprawiłeś, że żona zadowolona, że kupiłeś sluchawy za 10k:) 

Gratuluję raz jeszcze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Compton napisał:

Od dziś muzyki będę słuchał na takim combo ;)

IMG_8198.JPG

 

 

Piękne combo, ze świetnymi sonicznie słuchawkami. Jutro coś o nich skrobnę. Gdyby nie K1000, byłyby też na zdjęciu w tym wątku, ale w moim poście :) Jeszcze raz dziękuję i cieszę się, że bezpiecznie dotarły na miejsce. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LuQi napisał:

@Compton daj znać kiedy wrzucisz na forum jakiś obszerniejszy opis swoich wrażeń dotyczących tego Questyla :) 

OK, coś tam pewnie o nim skrobnę.

23 minuty temu, dj1978 napisał:

W góre, w bok, czy w w dół względem iDSD?😉

Gniazdo AKG było grzebane pod balans?

Troszkę w dół, troszkę w bok. Spodziewałem się bardziej jakości 400i, która nie była najwyższa ale 600i to imo lepszy zawodnik w każdym calu, tak że jestem kontent.

Kabelek do K812 cały czas w wersji SE. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności