Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, Shotgun jest "czysty" i taki właśnie ma być, nie lubię tych puszek przy kablach MITa.

Jedyny minus tego kabla to jego sztywność, nie wyobrażam go sobie w wersji AES/EBU, dobrze że ma zakręcane wtyki WBT.

Jak ktoś chcę to na testy mogę pożyczyć wersję 1m.

Najlepsze jest to że używki można wyrwać za grosze mimo że jeszcze rok temu nowy kosztował prawie 1000$.

Edytowane przez vonBaron
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

echo.jpg

Co to @chico99? znowu kable od zelazka żonie podprowadziłes? :)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, deftones9 napisał:

Fajny kurdupel i lekki jak piórko. Zobaczysz jak czysto gra :D

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Tak się właśnie zastanawiałem czy sobie nie wymienić w robocie z smsl m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory bywał u mnie jako gość, teraz mój pierwszy własny AQ Dragonfly Cobalt: 

9E2620E4-3EB6-4899-825C-916FCEEAC96F.jpeg

 

Oczywiście, że same odsłuchy nie wystarczyły, żeby wydać ponad dziewięć stówek na dzyndzla; no nie żartujmy. Po prostu przeczytałem to:

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, naturalnie piękny dźwięk jest na wyciągnięcie ręki”;

to:

DragonFly zapewnia piękny dźwięk, odsłaniając jej emocjonalną ekspresję i niuanse, które sprawiają, że muzyka i filmy zabrzmią jak nigdy dotąd”;

a nade wszystko, to że sabrowy wzmak 9601:

zapewnia maksymalną wierność, ekscytujący kontrast dynamiczny„

 

Teraz mój niedawno odzyskany hegel super znowu nie wie co go czeka...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro54 napisał:

Co to @chico99? znowu kable od zelazka żonie podprowadziłes? :)

Jest kryzys i trzeba sobie radzić, a kobieta niech lepiej nie ma żelazka pod ręką ...

 

3 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Coś czuję, ze ten kabel to smocze złoto :)

Dobrze czujesz.👍 W wersji full black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988Mam już lampki Raytheon brandowane przez Baldwin, jednak w wersji 12AU7. Specjalna selekcja charakteryzująca się czerwonymi czubkami. Nie spodziewałem, się, że lampy mogą mieć aż taki wpływ na końcowy odbiór. Jestem pod wrażeniem brzemienia - niezwykła płynność, zupełne zanurzenie i otoczenie wydarzeniem muzycznym. Niesamowita głębia sceny. HD800s dostały super wypełnienia i nisko schodzący bas a góra czyściutko błyszczy.  Jestem ostrożny wobec tego zwrotu, ale tak sobie zawsze wyobrażałem "end game"😉

 

 

 

 

IMG_20200508_1430184.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dj1978 gratuluję zakupu, a przede wszystkim zadowolenia z jego dokonania👍 Radzę też spróbować z innymi lampami mocy, aby sprawdzić, że może być jeszcze lepiej :) Polecam przyjrzeć się temu wątkowi: https://www.audiostereo.pl/topic/59825-co-zamiast-mullard-6080/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radzik55 napisał:

Dwie paczki dziś wpadły do mnie :) Obie piękne .

 

 

 

IMG_20200508_163029289.jpg

IMG_20200508_163113503.jpg

 

Gratuluję zakupu👍 ZMF Verite prezentują się wspaniale, jak i Burson. Życzę przyjemnych odsłuchów!!!🎼🎶🎷🎧😁

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności