Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, neonlight napisał:

Czyli nic specjalnego. ;)

Zaznacz - Twoim zdaniem. Ja chętnie nabędę V60 jak stanieje (audio-klocki jak w V30).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweven - The Eternal Resonance - prawdopodobnie moja płyta roku 2020.

ter.jpg

 

I taka nieugięta i nieustępliwa płyta o bardzo dobrym jak na te czasy DR = 10

sv.jpg.9d06e58b863b65d166b158573cbef6d3.jpg

 

Obie okładki bardzo dobrze odwzorowują muzyczną zawartość.

Edytowane przez bob2000
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2020 o 20:23, vonBaron napisał:

Uuu czyli najgorzej jak możesz mieć podłączone.

Optyk to syf, zmień na coaxiala albo AES/EBU.

 

 Nie poddaję się, dołączyły dwa kable RCA-BNC: Melodika i Chord Clearway. No no, zaczyna to wszystko nabierać sensu. Majowy weekend zapowiada się ciekawie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tytus1988 napisał:

@Spawn gratuluję zakupu👍 Jakie pierwsze wrażenia?

 

Parsknąłem jak zobaczyłem 4 metrowy kabel grubości kciuka, ale mi przeszło jak wygodnie zaległem na kanapie położonej 3,5 metra od źródełka ;) A tak serio to może nie grzeszą jakimś przesadnym wyrafinowaniem w górnych partiach, ale nadrabiają to ogromną wyrazistością i piekielną muzykalnością. No i ja pierdziu co to za bas, klasa. Do klasyki to one optymalne raczej nie są ale do bardziej plebejskiej muzyki to jak ta lala. Korn'a właśnie słucham i mi noga niechce przestać skakać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Focala z automatu like. :D Elear i Clear IMO mają obłędny design i bosko wyglądają na stojaku. Szkoda, że nie moja bajka, jeśli chodzi o brzmienie. Ale i tak przynajmniej raz na miesiąc nęka mnie ta myśl, że może EQ z ROONa by pomógł... Zazdro. Chętnie bym się napawał ich widokiem na co dzień zamiast plastikowych HiFiMANów. Focal poprawił w końcu problem z trzaskami przy głośniejszym odtwarzaniu sub basu? Ze dwa, trzy lata temu była o to fala narzekań. Kiedyś w salonie Denona na odsłuchach dostałem parę testową, która miała ten problem. Przy tąpnięciach w okolicy minuty utworu Max Richter - War Anthem. Bardzo, bardzo nieprzyjemny trzask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Karister napisał:

Za Focala z automatu like. :D Elear i Clear IMO mają obłędny design i bosko wyglądają na stojaku. Szkoda, że nie moja bajka, jeśli chodzi o brzmienie. Ale i tak przynajmniej raz na miesiąc nęka mnie ta myśl, że może EQ z ROONa by pomógł... Zazdro. Chętnie bym się napawał ich widokiem na co dzień zamiast plastikowych HiFiMANów. Focal poprawił w końcu problem z trzaskami przy głośniejszym odtwarzaniu sub basu? Ze dwa, trzy lata temu była o to fala narzekań. Kiedyś w salonie Denona na odsłuchach dostałem parę testową, która miała ten problem. Przy tąpnięciach w okolicy minuty utworu Max Richter - War Anthem. Bardzo, bardzo nieprzyjemny trzask.

 

Niechce nic czeszczeć ale ładny utwór którego nie znałem. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2020 o 18:30, Spawn napisał:

20200501_182640~01.jpg

Ciekawe słuchawki, za pierwszym razem całkiem mnie odrzuciły i hejtowałem je okrutnie a gdy przypadkowo na wycieczce po Poznaniu był mój drugi raz z nimi to.... to teraz jestem w trakcie zaawansowanych negocjacji z mp3store, które powinny zakończyć się w nadchodzącym tygodniu ;)

  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam 76 napisał:

Ciekawe słuchawki, za pierwszym razem całkiem mnie odrzuciły i hejtowałem je okrutnie a gdy przypadkowo na wycieczce po Poznaniu był mój drugi raz z nimi to.... to teraz jestem w trakcie zaawansowanych negocjacji z mp3store, które powinny zakończyć się w nadchodzącym tygodniu ;)

 

Mam wrażenie, że opowiedziałeś moją historię z Focalami Clear Pro. Pierwsze odsłuchy: nudne, poprawne granie bez duszy. Potem podpiąłem po balansie... I zaraz znikają z komisu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności