Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, retter napisał:

Otwarte słuchawki i skórzane pady nie ma co kupujcie idzie lato emoji1787.png

- Tapatalk
 

Są też szmaciane w zestawie :)

 

27 minut temu, euter napisał:

@espe0 Panie, pisz jak grają! Po tej recenzji linkowanej na forum przez @Superata poprzeczka jest postawiona wysoko ;)

Napiszę jak wygrzeję :) - juz zacząłem.

 

26 minut temu, Corvin74 napisał:

Też jestem ciekaw opinii, daj znać.

Dziś wieczorem coś o nich napisze, jak pograją trochę.

 

 

...póki co dźwięk jest naprawdę DUŻY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karmazynowy napisał:

Na pierwszy rzut ucha to one faktycznie brzmią bliżej elektrostatów niż typowych planarów.

 

Super gratuluje zakupów. Wreszcie się dowiem czy moje ulubione słuchawki są rzeczywiście dobre :D.

Będziesz cos kombinował z kabelkiem czy na razie na fabrycznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawel_PK napisał:

Super gratuluje zakupów. Wreszcie się dowiem czy moje ulubione słuchawki są rzeczywiście dobre :D.

Będziesz cos kombinował z kabelkiem czy na razie na fabrycznym?

 

Chyba nie bedę bo to raczej nie moja sygnatura grania, co nie zmienia faktu, że poziomem SQ robią wrażenie, tyle, że to raczej granie dla fanów Dharm, Clearów i podobnych a ja ostatnio jestem po ciemnej stronie grania (Meze, HD650, KEF) i przeżywam lekki szok poznawczy :D

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Karmazynowy napisał:

przeżywam lekki szok poznawczy

raczej na nowo patrzysz na rzeczywistość... jak to w filmie jest Jasna i Ciemna strona... którą wybierasz 😆

A może niebieska czy czerwona piguła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Na pierwszy rzut ucha to one faktycznie brzmią bliżej elektrostatów niż typowych planarów.

 

IMG_20200424_133904.jpg

 

Gratuluję zakupu👍 Swoją drogą to przy wspomnianych Meze nawet D8k brzmią nawet jak elektrostaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tytus1988 napisał:

Gratuluję zakupu👍 Swoją drogą to przy wspomnianych Meze nawet D8k brzmią nawet jak elektrostaty ;)

 

Góra w Finalach to ich najgorszy element więc daleko im do jakichkolwiek elektrostatów :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karmazynowy u mnie w systemie jest otwarta, detaliczna, pełna blasku, dźwięczna i zaznacza się dużo bardziej niż u Meze (przynajmniej w testowanym egzemplarzu), u których była stopiona ze średnicą. Poza tym całe brzmienie u Meze jest dużo masywniejsze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni brakujący element mojej układanki. Nie myślałem, że aż tyle dobrego wniesie w torze z gramofonem , a przy okazji sprawilem nową lepszą przetwornicę.

Firma solidna i warta polecenia, ale obsuwy w realizacji zamówień mają straszne. 

Na tę chwilę Ric Ocasek rozbił u mnie bank..... chwilo trwaj! 

 

IMG_20200424_175243.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności