Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, paratykus napisał:

Ja mam z tym spokój.

Po prostu jestem chomik, poza tym robię w miarę przemyślane zakupy. W uczuciach jestem stały. Sprzedaję baaardzo rzadko.

Tak więc przez lata tyle tego się nagromadziło, że żona nigdy nie wie czy wyjąłem coś starego z szuflad czy coś nowego z pudełka.

Może gdybym wyjął z szafy dwudziestą torebkę i przymierzał przed lustrem to zorientowałaby się, ale torebek nie używam tak więc luuuzik.

To, to. U mnie też wszystkie sluhawki mają z 5 lat a żonie tłumaczę że malo spostrzegawcza i koniec dyskusji  :). Ostatnio dostała nowego Mate 10 Pro i musi siedzieć cicho, bo ja używam stareńkich G7 i V30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pawel_PK napisał:

 

A co to ? Lepiej grają od WH 1000MX3 ? 

Sony wh- h900n. Z wh 1000mx3 miałem tylko krótki kontakt w sklepie, więc nie będę się rozpisywał, ale od razu słychać, że h900n mają mniej przytłaczający bas, co jest dla mnie bardzo istotne. No i cena 2 razy niższa.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, audionanik said:

Ponieważ shenz-endy są takie modne w tym sezonie, to se kupiłem:

9DEAB86F-001F-4C07-9BC7-230330248799.jpeg

 

 

 

Ech, stare dobre czasy  - drivery wypalone na płytce :) A myślałem, że "to se ne vrati".

Jakieś wrażenia już z konwersji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audionanik napisał:

Ponieważ shenz-endy są takie modne w tym sezonie, to se kupiłem:

9DEAB86F-001F-4C07-9BC7-230330248799.jpeg

 

...i dla uspokojenia audiofilskiego sumienia:

80D715A3-99F8-433D-843F-6C7FBE97BE6C.jpeg
 

Tak se to razem dynda:

FE5BFA77-1521-4DD2-8E1E-82466D227B55.jpeg

 

Dobry ten konwerter? Mam go z dobre pół roku na liście życzeń na aliexpress ale nigdy jakoś okazyjnej ceny nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Nicodem napisał:

 

Ech, stare dobre czasy  - drivery wypalone na płytce :) A myślałem, że "to se ne vrati".

Jakieś wrażenia już z konwersji?

 

Na Macu lata bez driverów. 
U mnie w systemie sprawuje się wyśmienicie - jest dynamicznie, świeżo, wyraziście, barwnie, ze świetną holografią.

4 minuty temu, tybysh napisał:

 

Dobry ten konwerter? Mam go z dobre pół roku na liście życzeń na aliexpress ale nigdy jakoś okazyjnej ceny nie było. 

Dobry, żałuję, tylko że przyżydziłem i w czerwonej obudowie nie wziąłem.:D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, saudio napisał:

Najnowsza konstrukcja Pana Ryszarda. Jeszcze tylko wyjąc z pudełka, podłączyć i .....

03B92D6E-2706-49FB-9DE7-EE2FB0953333.jpeg

 

koniecznie opisać, jak sprawuje się w systemie. Gratuluję nabytku👍

 

@The Grand Wazoo chyba styl tego napisu ma sugerować, jaki rodzaj muzyki będzie brzmiał szczególnie zadowalająco po podłączeniu :)

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

W przypadku takiej biżuterii nie ma foty - nie ma lajka; czekam.

Biżuteria wymaga światła naturalnego, nie popełnię miernej foty.

14 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

koniecznie opisać, jak sprawuje się w systemie. Gratuluję nabytku👍

 

@The Grand Wazoo chyba styl tego napisu ma sugerować, jaki rodzaj muzyki będzie brzmiał szczególnie zadowalająco po podłączeniu :)

Zgodnie z oczekiwaniami, do tego ma większą giętkość niż zwykły:)

Teraz "wygżewanie";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, saudio napisał:

Najnowsza konstrukcja Pana Ryszarda. Jeszcze tylko wyjąc z pudełka, podłączyć i .....

03B92D6E-2706-49FB-9DE7-EE2FB0953333.jpeg

Czyli juz robi balans? Rozumiem, że kabel do Meze. Daj znaka jaka różnica do poprzedniego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności