Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Paczcie co w paczkomacie znalazłem
IMG_20200418_192530.thumb.jpg.cc7550f4bbc57516e19b82e213a6cc9f.jpg
 
Dzięki [mention=42206]Mayster[/mention] i [mention=46892]Najner[/mention] - M rozmiar był za duży, ale przekonałem się do pianek (przez przymus spróbowania)  
Najlepsze pianki. Te i InAirs.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaiet napisał:

Niech to zdjęcie wystarczy za cały komentarz :)

Uprasza się jednak o podpisywanie sprzętu, bo nie każdy musi wiedzieć jakie to Grado :D 

Edytowane przez krz
  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vonBaron napisał:

A co to za przystojniak? :D

U nas na forum ludzie przystojne . Muszą kobiety za nimi szaleć !

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i koty ;)

 

20191230_194033.jpg

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, espe0 napisał:

Albo muszą mieć szalone kobiety.

Lub ślepe i głuche :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, chico99 napisał:

 

To już nieme lepiej.;)

Masz rację - ślepe, głuche i nieme. Ale @chico99 jakby tak było to by znaczyło, że nie żyjemy, bo nie świata idealnego, niestety :( 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Jaro54 napisał:

Lub ślepe i głuche :)

 

Jakie są, takie są, ale najważniejsze, aby kochały i jeśli nie podzielają hobby swojej drugiej połówki, to przynajmniej je akceptowały ;)

Mój znajomy ma sprawdzony patent, że jak kupuje nowy sprzęt audio, to małżonka otrzymuje od niego przy tej okazji stosowny upominek ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Jakie są, takie są, ale najważniejsze, aby kochały i jeśli nie podzielają hobby swojej drugiej połówki, to przynajmniej je akceptowały ;)

Mój znajomy ma sprawdzony patent, że jak kupuje nowy sprzęt audio, to małżonka otrzymuje od niego przy tej okazji stosowny upominek ;)

Wielu z nas by stosownie przy tym zbankrutowało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, espe0 napisał:

Wielu z nas by stosownie przy tym zbankrutowało :P

 

Chyba tak źle by nie było ;) Po prostu zakupy byłyby bardziej sporadyczne i wymagałyby większego zastanowienia. Poza tym odpowiedni prezent nie zawsze bywa drogi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na forum będzie wygladalo tak : szykam słuchawek zamkniętych do 3 tys i upominki dla żony . 

Co słucham : narzekania , krzyku , marudzenia , joby i co by było jak by za mnie nie wyszła oraz z Stefanem  to by było życie , oni byli w Bułgarii w tym roku .... A ty na słuchawki wydajesz :)

wymagania do upominku :  duże ,wyglądające na drogie , najlepiej podróbka z alli ... mina przeciwczolgowa? 

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, radzik55 napisał:

Teraz na forum będzie wygladalo tak : szykam słuchawek zamkniętych do 3 tys i upominki dla żony . 

Co słucham : narzekania , krzyku , marudzenia , joby i co by było jak by za mnie nie wyszła oraz z Stefanem  to by było życie , oni byli w Bułgarii w tym roku .... A ty na słuchawki wydajesz :)

wymagania do upominku :  duże ,wyglądające na drogie , najlepiej podróbka z alli ... mina przeciwczolgowa? 

Ja mam z tym spokój.

Po prostu jestem chomik, poza tym robię w miarę przemyślane zakupy. W uczuciach jestem stały. Sprzedaję baaardzo rzadko.

Tak więc przez lata tyle tego się nagromadziło, że żona nigdy nie wie czy wyjąłem coś starego z szuflad czy coś nowego z pudełka.

Może gdybym wyjął z szafy dwudziestą torebkę i przymierzał przed lustrem to zorientowałaby się, ale torebek nie używam tak więc luuuzik.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności