Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Udane połączenie. Takiego efektu chciałem, a obawiałem się że może być rozczarowanie. Nie ma. Lampa jednak sporo poprawia w sygnaturze.

P.S. Ktoś może wie gdzie na szybko zakupić konektor balans 4.4 - balans 2.5? Bo u mnie to rzeźba.

ba.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Udane połączenie. Takiego efektu chciałem, a obawiałem się że może być rozczarowanie. Nie ma. Lampa jednak sporo poprawia w sygnaturze.
P.S. Ktoś może wie gdzie na szybko zakupić konektor balans 4.4 - balans 2.5? Bo u mnie to rzeźba.
ba.thumb.jpg.c4f58e67088a5bd246fef8667b0fc4d1.jpg
Ja mam i chyba wiem od kogo masz lampka.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pekin93 napisał:

W środku siedzi LME49722 i gra lepiej niż ten fabryczny. 
teraz jeszcze DAC i można powoli uciekać z forum na miesiąc lub dwa 😄

Od @audionanika kupiłeś? Zakres usprawnień nie kończy się na wymianie op-ampa, a od oryginału gra istotnie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, majkel napisał:

Od @audionanika kupiłeś? Zakres usprawnień nie kończy się na wymianie op-ampa, a od oryginału gra istotnie lepiej.

Tak, wiem że Sap jest po twoich modyfikacjach i gra na prawdę bardzo dobrze ;) 
Niestety nie miałem okazji słuchać oryginału i nie mogę odnieść się do zmian, ale wierze że jest teraz dużo lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, LuQi napisał:

pod jakiego AMP’a kupiłeś tego toppinga? 

Teraz słucham z Aune B1 i rzeczonymi Ikko OH10 oraz Smabat ST-10. Miałem z tym zestawem jeszcze Hawki i po lekkiej equalizacji to były najlepsze Hawki jakie usłyszałem. No ale student już po nie szedł i sprzedałem. To chyba był błąd. Bywa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mantr napisał:

Teraz słucham z Aune B1 i rzeczonymi Ikko OH10 oraz Smabat ST-10. Miałem z tym zestawem jeszcze Hawki i po lekkiej equalizacji to były najlepsze Hawki jakie usłyszałem. No ale student już po nie szedł i sprzedałem. To chyba był błąd. Bywa..


Na błędach się człowiek uczy.. niedługo kupisz następne.. don’t worry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie godziny z nimi były świetne. Było i j..nięcie i szczegół i scena. Może bas nie total w ryzach ale dla mnie to akurat spoko. Każdy gatunek mi grały super. No ale słyszałem już te same Hawki grające tak, że myślałem że się wścieknę. I dlatego je wystawiłem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrBrainwash napisał:

20200416_172432.jpg

 

Na ebaju ten sprzedawca ma w ciul ciekawych fantów, w tym część leży już w Słubicach. Aż se kuna konwerterek na xmosie kupłem

https://www.ebay.pl/sch/doukstore/m.html?hash=item3f6567e7d0%3Ag%3Aq6UAAOSwqf1dbb9s&item=272284248016&_from=R40&_sacat=0&_sop=3&_nkw=xmos&rt=nc&LH_PrefLoc=1&_trksid=p2046732.m1684

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2020 o 00:41, Palpatine napisał:

@tommir daj znać proszę jak synergia z Andro! No i szumy ofc.

Nie do końca wiedziałem gdzie napisać, więc może tu jako kontynuację. Trochę zwlekałem z odpowiedzią, ale musiałem nieco się osłuchać i chyba przyzwyczaić.
Podsumowując - tak, Andro bardzo dobrze zgrywają się z sp1km. Tyle, że brzmią inaczej niż z M11 Pro, dlatego napisałem o konieczności osłuchania. To co od razu rzuca się w uszy to większe dociążenie gitar. Średnica staje się bardziej uwypuklona niż wcześniej. Ciężko powiedzieć czy bardziej szczegółowa. Zmienia się też trochę charakter góry, już nie jest taka skrząca. Choć nadal dość wyeksponowana teraz jest nieco gładsza.
Szumów nie ma. Gdzieś tam słyszałem delikatne, na granicy percepcji, ale niekoniecznie wynikające ze współpracy z DAP'em, mogły to być szumy własne w nagraniach. W Fiio szumy jednak słyszałem.
Z sp1km Andro są mniej efekciarskie, ale grają pełniejszym i bardziej spójnym dźwiękiem. Obawiałem się zbytniego zagęszczenia jak miałem z Kannem, ale nic takiego nie nastąpiło.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedziany litz do Nighthawków 

20200416_205411.jpg

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności