Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, pabloj napisał:

jedzie:

Czyste srebro jak jest dobre to jest dobre, jak jest złe to aż zęby Cie rozbolą od młotkowych wysokich. Życzę Ci żeby ten się okazał dobry. Prawda jest niestety taka że za kabel trzeba sypnąć :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, vonBaron napisał:

Oficjalnie kupione?

 

Dzisiaj już tak :))

Zostają jako sonorousowo brzmiące Focale ;) Mają tylko jeden minus - będzie trzeba wykonać przejściówkę na kable od finala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radzik55 dziękuję:)) Również Tobie gratuluję posiadania świetnych słuchawek!!! 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dzisiaj już tak :))
Zostają jako sonorousowo brzmiące Focale Mają tylko jeden minus - będzie trzeba wykonać przejściówkę na kable od finala. 
To chyba najmniejszy problem taki adapter przy cenie samych słuchawek.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, retter napisał:

To chyba najmniejszy problem taki adapter przy cenie samych słuchawek.

- Tapatalk
 

 

To prawda, ale do czegoś musiałem się przyczepić ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audionanik napisał:

@kartonik, z moją pamięcią (słuchową przynajmniej) wcale nie jest tak źle.

Soloista sl mk2 znalazłem dokładnie tak jak go porzuciłem - świetny, bardzo precyzyjny, szczegółowy wmak z ludzką twarzą; duża przestrzeń, dobra holografia, ekstra bas, genialna średnica leciutko kremowa i góra w kolorze kości słoniowej...no i wokale, wokale, wokale...mniam.

@Mayster sprawił się równie szybko jak powstała myśl w mojej głowie - dzięki:

282E95A0-9A2C-45CB-A446-D66C357D8057.jpeg

 

No to byle do meetu. Jak już minie cały ten pie...lec to liczę, że kolega pozwoli posłuchać:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vonBaron napisał:

Zazdro mocno :D

 

Dzięki ;) Ostatnio za mną bardzo chodziły, bo był już plan z Sonorous VIII, ale w torze stacjonarnym nie wypadły tak, jak oczekiwałem. Było pięknie, barwnie, ale... tak typowo słuchawkowo, m.in. w przypadku sceny. Stwierdziłem, że nie zaszkodzi trzecie podejście i... bingo :)

 

Będę czekał na wieści zwiazane ze Stelliami 😉

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, vonBaron napisał:

Stellie nie prędko u mnie zawitają, tym bardziej że TH-900 grają mi świetnie za ułamek ceny Stelli.

 

Rozumiem, ale życie bywa nieprzewidywalne ;)  Mogę zapytać na jakim kablu masz wspomniane Fostexy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron dziękuję za odpowiedź. Tak podejrzewałem, bo ich dźwięk jest krystalicznie czysty i dodanie trochę ciepła jest jak najbardziej wskazane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tytus1988 napisał:

W obliczu obecnych wydarzeń warto mieć możliwość przeniesienia się do Utopii... nawet tylko dźwiękowej. 🎇🎆Te dynamiki mi to dały 🎆🎇

20200325_103202.jpg

Gratulacje! Podchodziłem do nich dwukrotnie i było mi jednak nie po drodze dźwiękowo. No, ale u Ciebie zabanglały dopiero za trzecim razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lsd napisał:

Gratulacje! Podchodziłem do nich dwukrotnie i było mi jednak nie po drodze dźwiękowo. No, ale u Ciebie zabanglały dopiero za trzecim razem ;)

 

Dziękuję :) 👍Pierwsze podejście było pozytywne, drugie... lepiej nie wspominać i zapomnieć o tym, a te zatrybiły z miejsca, że się tak wyrażę i w tej chwili słucham jeszcze na nich muzyki ;) Pamiętam, że u Ciebie chyba podobnie było z Meze i dopiero za którymś podejściem trafiłeś na swoje docelowe oraz wpasowały się idealnie chyba pod Lucarto (jeśli się mylę, proszę popraw). Natomiast z L5000 wystarczyło pierwsze podejście :) Czy w tym czasie zaszły zmiany z AT? Czy ich soprany udało się złagodzić? Czy stały się bardziej muzykalne? Czy dół pasma nabrał większej potęgi? (odpowiedź może być w wątku fanklubu audio techniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saudio napisał:

Może wypadałoby ich jeszcze raz posłuchać, choć ta Focalowa wąskość sceny trochę mnie zniechęca, teraz już jest inny tor więc nie powinno być niepotrzebnych efektów jak naHA-3 od Ayona. Gratki @Tytus1988.

 

Dziękuję 👍😉  Podejrzewam, że może być ciekawie, bo jak sprawdzałem, potrafią scenicznie miło zaskoczyć (nie próbowałem z AKG, ale z pamięci przy CD3000 określiłbym sceny jako zbliżone do siebie, z tak samo precyzyjną lateralizacją źródeł na nich) i są podatne na to, co zaoferuje reszta toru. Ich charakter jest zdecydowanie mniej określony niż w innych, które mam i można go łatwo kształtować. Jeśli w Twoim torze zaszła zmiana, o której myślę, nie pozostaje mi nic innego, jak również pogratulować nowego nabytku👍😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Dziękuję 👍😉  Podejrzewam, że może być ciekawie, bo jak sprawdzałem, potrafią scenicznie miło zaskoczyć (nie próbowałem z AKG, ale z pamięci przy CD3000 określiłbym sceny jako zbliżone do siebie, z tak samo precyzyjną lateralizacją źródeł na nich) i są podatne na to, co zaoferuje reszta toru. Ich charakter jest zdecydowanie mniej określony niż w innych, które mam i można go łatwo kształtować. Jeśli w Twoim torze zaszła zmiana, o której myślę, nie pozostaje mi nic innego, jak również pogratulować nowego nabytku👍😉

Dzięki @Tytus1988:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności