Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@retter Też o tym pomyślałem, ale to nie to, tam jest taka gumka, która ma powodować lepszy chwyt, i chyba po prostu działa 'za dobrze'... 

 

image.png

 

 

Teraz pytanie, wkładać z gumką czy bez? Znalezione obrazy dla zapytania: pepe wtf emoji

 

 

EDIT.

Dobra dałem rade rozpychając je troche małym płaskim śrubokręcikiem i weszły :D

Edytowane przez pabloj
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się popieści to zawsze się zmieści :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=39810]retter[/mention] Też o tym pomyślałem, ale to nie to, tam jest taka gumka, która ma powodować lepszy chwyt, i chyba po prostu działa 'za dobrze'... 
 
image.thumb.png.c0400a3a9b5ed94868a7d971f020a5b3.png
 
 
Teraz pytanie, wkładać z gumką czy bez? images?q=tbn%3AANd9GcSGKpdjjdkzRUpr14tqs2ZLnb108ERUa11fKQFMavk9_K20aYYA
 
 
EDIT.
Dobra dałem rade rozpychając je troche małym płaskim śrubokręcikiem i weszły
Jak jedna to bez, jak zmieniasz dziurki to z ;D

- Tapatalk

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pabloj napisał:

Uwaga, uwaga, pablo zaczyna słyszeć interkonekty...

 

No, jak usłyszysz inacoustici za 169, to jesteś gość. Ja w tych budżetowych względem tzw. zwykłych rzadko coś sensownego usłyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak nie słyszysz to po co przepłacać?

Jak słyszysz to masz problem! Logistyczno finansowo psychologiczny

 

Ile kasy pójdzie na kolejne zakupy, ile kabli przejdzie przez ręce, jak to wytłumaczyć że kawał druta i plastiku kosztuje więcej niż dobre buty.

 

- Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotgut Między tymi używanymi samoróbkami na Chordzie co kupiłem kiedyś na Allegro (za 50zł) a InAkustik Premium jest spora różnica. Natomiast one sporo różniły się również od Melodik PurpleRain, więc nie wiem z czego to tak na prawdę jest :D Sprawdze jeszcze później czy te Melodiki vs InAkustiki coś słychać, narazie się delektuje Wireworldem Oasisem : ). Jeszcze trzeci kabel do mnie przyjdzie później autorstwa StinesAudio z Allegro. Także będzie się czym bawić na tej kwarantannie. Bede siedział w kącie i przepinał se druta.

Edytowane przez pabloj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pabloj napisał:

@espe0 Idzie gdzieś kupić złoto w płynie?

Niestety nie będzie nic do malowania trwałe. Najtańszą i bezstresową operacją jest złocenie u złotnika albo wymiana takiego gniazda. U złotnika kosztuje ok 30zł (robiłem kiedyś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldwasser :) jak dostaniesz w monopolowym 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można dezynfekcję premium zrobić, ponoć złoto koloidalne zabija bakterie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie nie zainfekowało, tak tylko przezornie myśle :D

Apropo te Wireworldy obłędnie się kumplują z Nighthawkami :D

Teraz mamy tak: Aune S6 -> RCA: InAkustik Premium -> iFi iTube2 -> RCA: WireWorld Oasis 8 -> SMSL SP200 -> Nighthawk (kabel od Owli + rodowany adapter)

Oficjalnie dołączam do klubu KABEL MAFIA, jeśli takowy tu jest :p

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espe0 Specjalnie kupiłem 3 zupełnie różne kable żeby sprawdzić różnice ;) Trzeci jeszcze nie dojechoł. No i mam te dwa stare czyli Melodiki i ten samoróbka na Chordzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pabloj napisał:

Melodiki

🤢

 

Na pierwszą linię sypnij w miarę przezroczysty kabel. Jak chcesz żeby portfela nie urwało to weź Van Damme silver series lo-cap 55. Ten kabel ma wspaniałą artykulację i nie zakłóca sceny, nic nie zabiera, a delikatnie uwyraźnia górę. Czysty jak łza ze wzorową sceną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espe0 Taki do mnie jeszcze jedzie: https://allegro.pl/oferta/stines-silver-rca-wtyki-wbt-0-8-mb-hi-end-9022820881

Zdaje się, że to może być podobna sprawa do tego co podałeś. Będę zamieniał miejscami Wireworlda i tego i się zobaczy co daje lepszy efekt :) Oczywiście o ile ten kabel faktycznie będzie zgodny z opisem. Bo jeśli nie to pewnie gdzieś dorwe ten co poleciłeś :D Choćby również, z ciekawości.

Edytowane przez pabloj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności