Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Hustler napisał:

Zamawiałem po raz pierwszy i wszystko przebiegło pomyślnie, ale wiadomo, że trzeba zachować ostrożność tak jak i na olx.

 

 

arcam.jpg

Kupiłeś za pobraniem? Czy płatność paypalem, czy jak to tam jest zorganizowane? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MFRD napisał:

Kupiłeś za pobraniem? Czy płatność paypalem, czy jak to tam jest zorganizowane? :)

Nie, płatność z góry. Gość podał niemiecki nr rachunku i swoje dane (przy okazji go pobieżnie sprawdziłem), ale wyszłoby sporo za przewalutowanie, więc chciałem zapłacić przez Revoluta, ale nie miał, więc stanęło właśnie na PayPalu, do którego w sumie i tak mam podpiętą kartę Revolut.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na welurach.
No to się nie dziwię ze masz śrubę w uszach hehe :D ja założyłem welury na 10min i nie dało się tego słuchać

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, valdeq napisał:

...ale góra czasami, np. w ostatnim Slipknocie, potrafi ciąć uszy jak żyletki.

 

40 minut temu, valdeq napisał:

Na welurach.

I masz wytłumaczenie.. ;)

 

@deftones9Struś pędziwiatr. 😆

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, neonlight napisał:

 

I masz wytłumaczenie.. ;)

 

@deftones9Struś pędziwiatr. 😆

Generalnie, przeważnie pasuje mi to ich "welurowe" brzmienie. No i nie chce mi się żonglować padami.

Poza tym, nawet te "skórzane" nie uratują mnie przed nudą ostatniej płyty Slipknota. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, John Grado napisał:

W sumie spoko ziomek :) 

Nie wiem jak AKM to zrobił ale znacznie uprzyjemnił odsłuch względem sabre w x1s.Na sabre te słuchawy są tak jak pisałem natarczywe(ale nadal świetne sie słucha), na smsl m300 wszystko zostało jakby ugrzecznione, przyjemniej sie słucha.Co mnie najbardziej dziwi to jest mniej basu, no nie ma takiego jebnięcia jak na sabre.No i scena, scena jest wyraźnie lepsza.Nie wiedziałem że AKM potrafi zrobić aż taką różnice względem ES9018

 

Edit: No i poszło!! Mam combo na najbliższe 2miechy :Djak to gra!!! X1S 10th anniversary z gwarą do grudnia leci do komisu jutro 

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 5 sekund temu :)
Dostawa pod koniec tygodnia. W sumie nawet nie zweryfikowalem, czy będą pasować do FH7 ;)ca45153cd777d4d8892212b91fcb6144.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbartek napisał:

Dostawa pod koniec tygodnia. W sumie nawet nie zweryfikowalem, czy będą pasować do FH7 ;)

Będą :) Osobiście korzystam z rozmiaru ML. M-ki troszkę z luźne.

Dla mnie najlepsze zarówno pod kątem komfortu oraz dźwięku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą  Osobiście korzystam z rozmiaru ML. M-ki troszkę z luźne.
Dla mnie najlepsze zarówno pod kątem komfortu oraz dźwięku.
A jakiego rozmiaru tipsów dołączonych do zestawu uzywałeś z FH7? Bo miałem właśnie takie przemyślenia, czy czasem nie wziąć większych. Ale zmierzyłem rozmiar M tych z zestawu i zamówiłem takie same.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tommir napisał:

symbio (nie hybrydami) choć budowa całkiem inna. Ogólnie chyba najlepsze nakładki jakich używałem.

Używasz Symbio W z Ando?

Masz na myśli te?

https://allegro.pl/oferta/silikonowe-nakladki-symbio-w-peel-rozmiar-m-7988979174?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMjc2NTQ4NAAzMDMyNTQA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=dc3b8751-28ef-4299-a120-583bdaab46c6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Palpatine napisał:

Tak, właśnie tych i one w sumie najlepiej mi pasują. Na drugim miejscu spirale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra  a teraz wrócł 

HK DVD 25 mod by majkel

 

Na początek Dual CV5650 kolumny Universum hi-fi 6000
i hm jak by to okreslic Clapton z Plagged, pierwszy kawalek i szukam zegara na ścianie bo coś mi quźwa tyka .No w głóśnikach wiecej słychać :mrgreen: Bassss ładnie kontrolowany ładnie schodzi. Sam wzmak na Rotelu RCD 855 ciut cienko z Akai CD1100 lepiej duzo ale to zasluga akaia, Zajefanie zgrał sie z HK ( nie jaram się jak dziecko bo i wiek nie ten zabawka tez juz nnie nowa wiec staramsie obiektywnie czy warto bawic sie w moda )
Z luckiem , te same kawalki plus Cigarettes After Sex,( dual tez miał CAS) coś z głosnikiem , a no znowu wiecej słuchać progres jest quźwa a no jest :mrgreen: 
No trza od nowa zaczać przesluchiwac CD, może jest tam coś wiecej :D :D :D

hk 1.jpg

hk 2.jpg

hk 3.jpg

Edytowane przez amrowek
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, amrowek napisał:

a se taki dualizm sprawiłem

 

duale 2.jpg

600zl za ten wzmacniacz? Na allegro taka cena, dobrze ja to patrze? 6 stowek za takiego kloca? Cos mi sie wierzyc nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności