Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, retter napisał:

Ale że fabryka tak robi?
I kij z tego, słabszy element i tak zostawili 😜

- Tapatalk
 

What? Nieeee, spójrzcie na przetworniki przez siatkę. Czegoś brakuje ;) (na przetwornikach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, euter napisał:

 

Nie ma "keczupu" na przetworniku ;)

Dokładnie. Oni zaskakiwali mnie już nie raz robiąc jakieś dziwne zmiany i nie mówiąc o tym. Czy to tylko ten stary przetwornik bez keczupu, czy dali jakiś sensowny upgrade? Bo mógłbym przysiąc że to pierwsze Grado jakie słyszę które nie charczą po wyciągnięciu z pudełka. SR225e (z keczupem) naprawdę były inne pod tym względem. Te SR80e są agresywne jak każde Grado, ale nie piłują. Co mnie zdziwiło mocno. Ponoć duży upgrade spotkał także pojechane mocno w na forach RS1e. Teraz to mam zagwozdkę. 

3 minuty temu, retter napisał:

Nie wiem jak nowa seria E

Miały wszystkie, przynajmniej do niedawna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, espe0 napisał:

Słuchałem tylko 325e - podobały mi się :) Ale jakoś nie wiem czemu non stop za mną chodzą grado...

Tak w ogóle to dziwię się trochę że SR325 Ci siadły, skoro słuchasz zdaje się na HiFimanach. Wydaje mi się że SR325e i generalnie dźwięk Grado, stoją w zupełnej opozycji do HiFiManów. @euter chyba ma jeszcze  PS500e które wygrzewałem samodzielnie ciężką elektroniką (petarda), koniecznie zainteresuj się tymi Grado. Ten model dysponuje jakością dźwieku lepszą niż seria SR i jest ZNACZNIE bardziej efektowny w kreowaniu muzyki. Po przesiadce z HiFimanów na PS500e to będzie jakbyś się zderzył z pociągiem, szczególnie jeśli chodzi o siłę uderzenia płynącą z dołu pasma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aro91głowy nie dam bo dawno je miałem, ale podejrzewam że trochę takiej przyjemnej "misiowatości" brak tych gąbek odbierać może i tym samym upodobnić je nieco do HD565 które grały zwiewniej. 

 

P.S. Moje piersze Sennki i zarazem "poważniejsze" słuchawki jakie miałem. A potem już poszła nervosa :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aro91 napisał:

SAM_2667.thumb.JPG.3602aba04eb5c5bc148dadf99a410add.JPG

 

Nowe słuchawy w celu poznania >

Czy gąbka która chroni głośniczek zauważanie przyciemnia dźwięk? bo właśnie takiej gąbki nie mam w moim modelu.

Jakoś bardzo zauważalnie, to nie

@Undertaker

A moja się na nich skończyła 😎😎😎

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, John Grado napisał:

 @euter chyba ma jeszcze  PS500e które wygrzewałem samodzielnie ciężką elektroniką (petarda), koniecznie zainteresuj się tymi Grado. Ten model dysponuje jakością dźwieku lepszą niż seria SR i jest ZNACZNIE bardziej efektowny w kreowaniu muzyki. Po przesiadce z HiFimanów na PS500e to będzie jakbyś się zderzył z pociągiem, szczególnie jeśli chodzi o siłę uderzenia płynącą z dołu pasma. 

 

Ps500e są już u kolegi @Zamoy72. Ja wróciłem do rs2e - do mojego repertuaru genialne słuchawki! Poza tym kupiłem na allegro znów Grado Gs1000e i czekam na dostawę (to Twój egzemplarz @John Grado, który od Ciebie odkupiłem, potem sprzedałem, a teraz właśnie do mnie wraca - aż mi się łza w oku zakręciła z sentymentu, gdy zobaczyłem go ponownie na Allegro - musiałem odkupić ;))

Edytowane przez euter
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ps500e są już u kolegi [mention=79820]Zamoy72[/mention]. Ja wróciłem do rs2e - do mojego repertuaru genialne słuchawki! Poza tym kupiłem na allegro znów Grado Gs1000e i czekam na dostawę (to Twój egzemplarz [mention=79731]John Grado[/mention], który pod Ciebie odkupiłem, potem sprzedałem, a teraz właśnie do mnie wraca - aż mi się łza w oku zakręciła z sentymentu, gdy zobaczyłem go ponownie na Allegro - musiałem odkupić ;))
Widzę zaawansowany stan audionerwosy typu grado-wirus ;D

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, euter napisał:

 

Ps500e są już u kolegi @Zamoy72. Ja wróciłem do rs2e - do mojego repertuaru genialne słuchawki! Poza tym kupiłem na allegro znów Grado Gs1000e i czekam na dostawę (to Twój egzemplarz @John Grado, który pod Ciebie odkupiłem, potem sprzedałem, a teraz właśnie do mnie wraca - aż mi się łza w oku zakręciła z sentymentu, gdy zobaczyłem go ponownie na Allegro - musiałem odkupić ;))

RS2e, cos pieknego. Brzmienie i wyglad. Troszke za malo z dolu wygarnialy tylko do mojej muzy. Ktos tu w ogole kupil RS2e jeszcze i bardzo zadowolony. Tylko nic nie pisze o nich ale wzmianka byla. 

Moje stare GS1000e? Niezle ;) Do kameralnego sluchania kawalkow gdzie czlowiek skupia sie tylko srednicy dopelnianiej sopranami i barwie to bomba :) Mnie juz interesuje tylko BUM! Tylko PS2000e mnie interesuja z tej firmy na dzis dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, euter napisał:

kupiłem na allegro znów Grado Gs1000e i czekam na dostawę (to Twój egzemplarz @John Grado, który od Ciebie odkupiłem, potem sprzedałem, a teraz właśnie do mnie wraca - aż mi się łza w oku zakręciła z sentymentu, gdy zobaczyłem go ponownie na Allegro - musiałem odkupić ;))

 

9 godzin temu, retter napisał:

Widzę zaawansowany stan audionerwosy typu grado-wirus ;D

To nie jest żaden grado-wirus, tylko kolejny (dość wysoki) stopień wtajemniczenia na drodze do Audio-Znawstwa. Potem są tylko tylko Guru/Autorytet, Recenzent...i Sprzedam-Wszystko-Bo-Się-Zmęczyłem.

Edytowane przez audionanik
  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał:

 

To nie jest żaden gardo-wirus, tylko kolejny (dość wysoki) stopień wtajemniczenia na drodze do Audio-Znawstwa. Potem są tylko tylko Guru/Autorytet, Recenzent...i Sprzedam-Wszystko-Bo-Się-Zmęczyłem.

 

Zara, chcesz powiedzieć że jestem już nad krawędzią? Choć, nie ukrywam że jakoś słabiej się ostatnio czuje.... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, te 150 to nie jest zaden cud swiata szczegolnie do metalu z tym ich basem ktoremu nawet na solidnym torze brak faktur i sopranami bez rozciagniecia. Scena tez taka sobie. U mnie zebraly lomot od tych malych Grado co mi przyszly, a DT1770  skoro potrafia rozciagnac scene i mocno przygac z dolu ale w skupieniu plus rozwinac gore,  to na pewno sa duzo lepsze sluchawki od DT150 juz chocby tylko przez te trzy rzeczy :) sam chcialem je kupic no ale jak juz wpadly Pioneery to sobie odpuscilem. Dobrego "metalowania" ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, deftones9 napisał:

Moje 150tki dostały nowego ziomka do metalowego łojenia.Ludzie, w końcu!!! W końcu trafiłem z zakupem, jak to kapitalnie gra.Jaki piękny mięsisty idealnie kontrolowany bas, jest szerzej niż w 150tkach.W zasadzie to pierwsze co usłyszałem to więcej powietrza, nie ma takiego grania w głowie jak na 150(to jest tylko porównanie bo 150 też szczególnie po balansie mają świetną scene teraz).Jest krystalicznie, wszystkie szczegóły, pierdylki i inne c**e muje są słyszalne.Góra dla mnie idealna, nic sie nawet nie zbliża do sybilowania.Średnica względem 150 nieco wycofana ale nie jakoś przesadnie.Ja myślałem że 150 grają kapitalnie to w takim razie 1770 grają jeszcze lepiej.Ja mam bardzo dobry słuch i miałem obawy co do recenzji szczegółnie takiego jankesa na YT który płakał na temat basu.Kuźwa jaki bas, przecież to jest pięknie kontrolowane cudo.Moim zdaniem najlepiej by było jakby ludzie po jaśniejszej stronie w ogóle nie pisali, nie wypowiadali sie na temat ciemniejszych słuchawek oraz na odwrót :D

Wykonanie - majstersztyk.Poza tymi nieszczesnymi skórkowymi padami, męczyłem sie przez 5 bitych godzin zanim je założyłem.HE 400i nawet obok nich nie stały jeśli chodzi o jakość wykonania, co szkopy to szkopy jednak, zresztą to jest chyba logiczne :) No poprostu biegam po pokoju tak jestem zadowolony. @neonlight już raz mi polecał słuchawki i nie były trafione, drugi raz polecił i trafił idealnie - ma szczęście hehe, dzięki stary :) No to tyle

IMG_20200320_154238.jpg

 

Gratuluję zakupu. Świetne słuchawki, które zostały zjechane przez kilku recenzenckich guru i przez to nie zyskały popularności - przynajmniej na forach internetowych...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LuQi  SMSL SP200.A za źródło na razie X1S ale za jakieś trzy godziny ide odebrać M300 i zobacze czy jeszcze mi sie na AK otworzą.

Słucham i słucham i nie mogę przestać.Basu jest więcej od 150tek, na płytach z mocno wyeksponowaną gitarą basową jest ona znacznie bardziej słyszalna, można zawsze ściszyć ale nie ma takiej potrzeby bo nie wylewa sie on absolutnie na reszte pasma.Te słuchawki sie polubią raczej z większością gatunków, a fani elektroniki to powinni być szczególnie zadowoleni.Jak sobie zapuściłem Infected Mushroom - Guitarmass to wooow :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, euter napisał:

 

Wydaję mi się, że koledzy @mykupyku oraz @Seler666 mają też rs2e. Panowie, zapraszamy do wątku, popiszcie z nami trochę :)

 

Jak się wygrzeją, to popiszę. ;) RS2e mają jedną ważną zaletę - są tak ładne, że moja dziewczyna traktuje je jako wystrój wnętrza i jest zadowolona z zakupu.

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności