Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jak @Corvin74 mam mnóstwo płyt ( teraz tylko CD) a nie mam sprzętu. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 dla mnie ważna jest równowaga między jednym a drugim. Poza tym zakup sprzętu jest zależny od płyt i w ten sposób się to u mnie zazębia ;) 

Taki prezent na Dzień mężczyzn :))

20200310_120245.jpg

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bob2000 napisał:

Ale, że jak? Że na jedną płytę przypada jedna sztuka sprzętu? :unsure:

 

Tak byłoby bardzo ciekawie... i rujnująco dla mojego budżetu, bo musiałbym mieć ponad setkę klocków ;) Po prostu staram się mieć taki sprzęt, na którym każdy album brzmi bardzo dobrze, ale pozwala mi odkryć go z nieco innej strony i jest tak, jakbym miał dwie, trzy... wersje tego albumu. Taki pluralizm lubię i cenię ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tytus1988 napisał:

 

Tak byłoby bardzo ciekawie... i rujnująco dla mojego budżetu, bo musiałbym mieć ponad setkę klocków ;) Po prostu staram się mieć taki sprzęt, na którym każdy album brzmi bardzo dobrze, ale pozwala mi odkryć go z nieco innej strony i jest tak, jakbym miał dwie, trzy... wersje tego albumu. Taki pluralizm lubię i cenię ;) 

U mnie dominuje muza, ale nie kolekcjonuję. A sprzęt to konieczność, bo na czymś trzeba słuchać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bob2000 napisał:

U mnie dominuje muza, ale nie kolekcjonuję. A sprzęt to konieczność, bo na czymś trzeba słuchać ;).

 

Dobre podejście👍 Płyt i sprzętu też nie kolekcjonuję (a przynajmniej staram się nie "przedobrzyć" w żadną ze stron;)) i są regularnie użytkowane;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tytus1988 napisał:

mnie ważna jest równowaga między jednym a drugim. Poza tym zakup sprzętu jest zależny od płyt i w ten sposób się to u mnie zazębia ;) 

Dla mnie sprzęt to medium, muza najważniejsza, ale graty muszą fajnie grać... Nie jestem analitykiem dźwięku, raczej koneserem, dla mnie ważne fun 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje płyty CD póki nie mam gramofonu, potem je oglądam, wącham, oglądam wącham i w końcu słucham.W czasue odsłuchów ponownie wącham i oglądam książeczki.Mimo mojego oglądania wszystko jest później mint jak trzeba odsprzedać na discogos.Jak już mi sprzęt podpasuje i sie dobrze na tym słucha to słucham, nie kupuje kolejnego za 10k czy więcej tylko po to by prześłuchać 15 kawałków i to jeszcze pojedyńczych bez słuchania płyt w całości tylko SŁUCHAM.Nie wiem jak można mieć 2000000000płyt na chacie i przesłuchać z nich 200 z czego reszte życia poświęcić na słuchanie kabli. o_O ale jak kto lubi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, espe0 napisał:

A moja największą radością było kupowanie winyli jak nie miałem gramofonu:D

To jak za komuny ludzie mieli anteny TV na dachach tylko czekali na telewizory 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nicodem napisał:


 

 


Nie ma co porównywać. Ja mam najdłuższego i basta :)
Zakup z komisu - kolejny kabelek johnys'owy do kompletu.

09960a0851e6fc8ee7ef87194a72f544.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

I pozamiatałeś.... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn najważniejsze, aby każdą osobę satysfakcjonowało to, co ma, a realizowanie tego może przebiegać na różne sposoby, gdzie kładzie się często większy/mniejszy nacisk na sprzętowy lub płytowy element. Najważniejsze, aby to sprawiało jej rzeczywiście przyjemność.

 

edit: Poza tym, gdyby takie komentarze Ciebie nie dotknęły, raczej nie ustosunkowywałbyś się do nich. Z własnej strony nawet je od pewnego czasu doceniam, ponieważ wiem, że można w każdym przypadku pójść dalej (nawet za daleko) niż zakładało się to na początku i było to celem.

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Gourney napisał:

Look who's backemoji6.pnge15eef5516fc3a3cf53e4724b31d4018.jpg

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Powrót do przeszłości :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nicodem napisał:


 

 


Nie ma co porównywać. Ja mam najdłuższego i basta :)
Zakup z komisu - kolejny kabelek johnys'owy do kompletu.

09960a0851e6fc8ee7ef87194a72f544.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

 

Może i długi, ale cienki jakiś... a i poczerniał jakoś. Czy ty aby zdrowy jesteś?

Edytowane przez ZebLong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności