Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi




 
Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze jakiegoś Intel NUC do postawienia na nim serwera, żeby moja stacjonarka z Windowsem nie musiała huczeć 24/7.


To przecież u nas jest w komisie taki NUC i jeszcze do tego z licencją na Roon do listopada. Trochę szkoda że nie wypatrzyłeś tego.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli komis na forum? Z ciekawości zerknąłem i nie widzę tam żadnego NUC w dziale sprzedam. Licencję tylko zasubskrybowałem. Do piątku nie ma zakupu.

 

EDIT: nvm, dostałem już namiar na priv.

Edytowane przez Karister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Karister napisał:

Masz na myśli komis na forum? Z ciekawości zerknąłem i nie widzę tam żadnego NUC w dziale sprzedam. Licencję tylko zasubskrybowałem. Do piątku nie ma zakupu.

 

EDIT: nvm, dostałem już namiar na priv.

@all999 sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł kolega SP200.Niepotrzebnie sie logowałem na to forum po kilku latach przerwy bo z moją głową zaczyna dziać sie coś niedobrego.. Jak to gra? zajeb***, pierwsze co mi sie rzuciło w ucho to większa scena względem włocha, jest wyraźnie więcej powietrza.Kolejna rzecz, bas.Na docet nie było źle, to jest nadal świetny wzmak ale na sp200 bas ma to coś, jest jak dobrze napompowana piłka do kosza która odbija sie kilkanaście razy, na docet piłka nie była napompowana do końca i odbijała sie kilka razy.Jak włączyłem Hit the Lights to poprostu odleciałem.Dźwięk jest cholernie żywy teraz, położyłem słuchawki na biurku z włączoną metą, kumpel zadzwonił do drzwi, otworzyłem a on sie pyta co to za głośniki tam chodzą, dlaczego tak cicho mam je.A to były słuchawki na biurku.

Apropo samych DT150, na low gainie trzeba kręcić potek do samego końca na niektórych płytach.Na high gain słucham na godzinie 11 i to mi starczy.To tylko pokazuje jak wymagające są to czołgi.Teraz czekam na DAC80 od kumpla, jak go nakarmie dobrą flaszką to może mi go sprzeda za pół darmo.Jak nie to pójde w jakieś wyższe toppingi.Z DT150 już raczej nic więcej nie wyciągne, to jest ich maks raczej.Do metalu mam je dostrojone pod siebie jak tylko sie da.W sumie to nie wiem teraz po co zamawiałem hifimany jak 150tki spełniają moje oczekiwania na ten moment w 100%.HE będą w piątek.

Jeden minus, mały minus SP200.Niektóre płyty, szczególnie te gorzej zrealizowane jak '' Show no mercy'' Slayera brzmią klinicznie, szklisto.Na SNM Tom miał jeszcze młody, mocno piszczący wokal i to słychać na tym wzmaku dosyć mocno.Trzeba poprostu ściszyć i odrazu wiertło wychodzi z ucha.

Strasznie ciężko jest dobrać słuchawki pod łojenie metalowe.Jazzowcy, progresywni etc mają znacznie łatwiej.

Wzmak zostaje na razie, teraz chce spróbować majkelowskich maszyn.

IMG_20200305_135000.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (w końcu) przyszły do mnie siateczki ochronne do doków. Niby pierd*ła, ale satysfakcja z "kompletnych" słuchawek - jest :D:

 

siateczki.jpg

Edytowane przez e1mo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (w końcu) przyszły do mnie siateczki ochronne do doków. Niby pierd*ła, ale satysfakcja z "kompletnych" słuchawek - jest :
 
siateczki.thumb.jpg.61eb9c477c5f96cdf9deed4ff172bab9.jpg
Jak to wpływa na dźwięk?

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nicodem napisał:

Jak to wpływa na dźwięk?

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Raczej znikomy, gdyż są to zwykłe metalowe siateczki z klejem do mocowania, bez żadnych filtrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe, a cieszy ;) Teraz już każde moje słuchawki dokanalowe/douszne z wymienntm kablem mogę podłączyć do dowolnego kabla 

 

20200306_125218(1).jpg

20200306_125241(1).jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jot R napisał:

Przydaj się raczej do testowania kabelków bo na co dzień chodzenie z tymi adapterami jest mało wygodne.

Używałes? Chyba nie. Są prawie niezauważalne przy normalnym użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze do nich są kable bez odcinków pamięciowych. Te co dzisiaj doszły były w rewelacyjnej cenie - 2,99 $, poprzednie przepłaciłem w promocji kupiłem za 10$ przy ich pierwotnej cenie 25$. Te też były w wersji z A2DC do moich AudioTechnik, bo oryginalny kabel jest zadługi i za gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Takie małe, a cieszy ;) Teraz już każde moje słuchawki dokanalowe/douszne z wymienntm kablem mogę podłączyć do dowolnego kabla 

 

20200306_125218(1).jpg

20200306_125241(1).jpg

 

Pytanie czy nie degradują/zmieniają dźwięku aby to testowanie kabelków miało sens. Przy szukaniu tak małych różnić wbrew pozorom wszelkie przejściówki mocno przekłamują wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Spawn napisał:

 

Pytanie czy nie degradują/zmieniają dźwięku aby to testowanie kabelków miało sens. Przy szukaniu tak małych różnić wbrew pozorom wszelkie przejściówki mocno przekłamują wnioski.

Tak może być, też się tego obawiałem. Swoje kupiłem swego czasu w Penonie i na ile znam charakterystykę swoich kabelków to efekty były jak przewidywałem. Znaczy bardzo chyba nie wpływały. Były droższe, nie wiem jak to się ma do jakości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na pierwszy rzut oka/ucha i ręki lepiej wykonane niż te droższe z Linsoul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności