Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, mykupyku napisał:

nic nie kupiłem przez miesiąc! kuniec sfjata!

 

Chyba nadszedł odpowiedni moment, aby nadrobić zaległości ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki z Australii. Peak - Ebondazzar - płyta z 1980r. Taki...progresywny rock elektroniczny.

https://www.discogs.com/artist/124167-Peak-2

R-955500-1177100043.jpeg.jpg

R-955500-1177100160.jpeg.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba zostałem fanboyem ROON i Ropieee. Tak mi się to spodobało, że postanowiłem reanimować swoje stare stereo, w którym padł CD lata temu. W związku z tym zawitało drugie HiFiBerry, tym razem z DAC na pokładzie. Było małe rozczarowanie, bo dali coś słabo spasowane śruby do obudowy i nie obyło się bez kombinerek. Do tego jedna śruba imbusowa przyszła wyrobiona i nie chciało się dobrze dokręć. Poprzednią sztukę zdecydowanie szybciej udało się złożyć gołymi rękoma. Tak czy siak, po krótkiej walce udało się i śmiga!

20200303-193030.jpg 20200303-195213.jpg 20200303-203443.jpg

 

Poszła też subskrypcja na ROON, jako że free trial dobiega końca za trzy dni, a jestem całkowicie pewny, że to jest to. Wyrównywanie poziomu głośności między utworami i crossfeed oraz parametryczny EQ osobno sterowane na każde urządzenie naprawdę robią robotę. Coś jak RME ADI 2 DAC, tylko bardziej rozbudowane i elastyczne. Do tego wygodne sterowanie z telefonu i PC. Jak ktoś ma sporą kolekcję zgranych płyt, bardzo polecam. Nieporównywalny przeskok względem DLNA, gdzie nie da się nawet przewijać utworu. Heos od Denona leży już spakowany w kartonik. 😆 Dno i metr mułu w porównaniu do ROON.

r5.png r6.png r7.png r8.png

 

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze jakiegoś Intel NUC do postawienia na nim serwera, żeby moja stacjonarka z Windowsem nie musiała huczeć 24/7.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godny odnotowania i zwrócenia uwagi zakup. Kabel jack - 2 x 3.5 mm. Czyli do Denonów, Focali, Bejerów. U mnie na zapas do modowanych K712.

Kupiony po taniości na Amazon. Długość 1.5 m, można dobierać inne. Mimo ceny, bardzo dobre granie, nie dostrzegam żadnej ujmy w jakości brzmienia. Do tego, fajne wykonanie, lekki i wygodny w użytkowaniu.

 

 

IMG_20200304_0938038.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Skąd wiesz ? To jakoś inaczej gra wtedy ? :)

Przecież to wersja szpitalna :) biała :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności