Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

WireWorld Nano-Platinum Eclipse do D8000 kupione naprawdę okazyjnie od Daniela, dzięki :D

Nie sądziłem że czyste srebro tak mi się spodoba a jednak.

Zgranie z Finalami 10/10, tym bardziej że mam porównanie z Entreq Apollo którego pożyczyłem od @Tytus1988

 

20200214_161112.jpg

Edytowane przez vonBaron
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, vonBaron napisał:

WireWorld Nano-Platinum Eclipse do D8000 kupione naprawdę okazyjnie od Daniela, dzięki :D

Nie sądziłem że czyste srebro tak mi się spodoba a jednak.

Zgranie z Finalami 10/10, tym bardziej że mam porównanie z Entreq Apollo którego pożyczyłem od @Tytus1988

 

 

Mój ulubiony WW Platinum trafił w bardzo dobre ręce i do bardzo dobrego toru, ja przynajmniej nie będę miał dylematu co z nim robić😉

Jestem pod autentycznym wrażeniem jak świetnie Finale grają z IFI CAN Pro na wymienionych lampach. W stocku tranzytor grał nawet dobrze ale jakoś szczerze mnie nie porywał. Teraz z ekstra lampą to nie ten sam wzmak. Bajeczna muzykalność, złocista barwa. Super czystość, rozdzielczość oraz wyjątkowo głęboka i szeroka scena,  prawdziwy konkret👍

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, vonBaron dorwał świetne lampki. Mi się niestety udało w połowie bo jedną jeszcze muszę dorwać do pary. IFI jest mega wybredne i nie akceptuje drugiej z kompletu.

Ja używam kabla poziom niżej i też go sobie bardzo chwałę. Przerobiłem pod Meze.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver Eclipse to również bardzo dobry kabel, gdyby Daniel nie sprzedał mi Platinum to przerobiłbym go pod D8000. 

Ogólnie zauważam pewną wspólna cechę w kablach WW że poszerzają scenę, dodają detalu, wygładzają przekaz, eliminują ostrości, dodają muzykalności. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał:

Silver Eclipse to również bardzo dobry kabel, gdyby Daniel nie sprzedał mi Platinum to przerobiłbym go pod D8000. 

Ogólnie zauważam pewną wspólna cechę w kablach WW że poszerzają scenę, dodają detalu, wygładzają przekaz, eliminują ostrości, dodają muzykalności. 

To samo z interkonektami i głośnikowymi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron cieszę się, że WW dobrze spasował się z D8k, bo jest to kabel wysokiej klasy. Dobrze, że miałeś też porównanie z moim Entreqiem, za którym trochę mi tęskno. 

 

Jeśli wspominamy też o lampach, to takie ostatnio się u mnie zjawiły... będą na stałe, rozświetlając romantycznie dzisiaj (i nie tylko)  mój wzmacniacz :)

20200214_194309.jpg

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą piękną, aczkolwiek nie aż tak jak poprzednia, sobotę. Udałem się ponownie do muzycznej świątyni, czyli Media Marktu. Kupiłem kilka płyt z czego Human, World Downfall i Horrorscope dostałem gratis w promce 3 za 2 :wub:. Ja jestem zadowolony, ale Leonard ma jakąś taką dziwną minę.

 

cds2.thumb.jpg.2d19242c900dbee708fb44a2cc52fd08.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZebLong napisał:

No i jak ci te śrubki grzechoczą?

Narazie za szybko ,żeby wydawać konkretne opinie,ale pierwsze co się rzuca w uszy to sporo większą scena, wiecej detalu, lepsza kontrola basu ,większą dynamika i ogólnie więcej energii względem A01. Pierwsze wrażenia lepsze niż się spodziewalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy ,którymi się jeszcze nie pochwaliłem, a już minęło trochę czasu  :)

K270 stan jak z sklepu , bardzo fajne słuchawki , w tej cenie -rewelacja .

+ pchełki :)

IMG_20200218_165428807.jpg

IMG_20200127_215455954.jpg

IMG_20200127_215640144.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności