Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Rafacio napisał:

Ja się zmieściłem w kwocie 600 zł, a dźwięk się prezentuje znakomicie. W tej chwili znacznie więcej mam wydane na winyle niż na sprzęt.

 

A ja staram się zachować równowagę :) Gdyby DAC215 mnie nie zadowalał, nie miałbym go. Dźwiękowo prezentuje wysoki poziom, ale tor z gramofonem daje po prostu naturalność. Najważniejsze, żeby brzmienie naszego toru nas zadowalało i cieszę się, że tak jest w naszym przypadku👍

Godzinę temu, retter napisał:

Ile tu wyznawców śiatana! AVE bracia ;)

- Tapatalk
 

 

ojej... chyba się zdradziłem 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne i niedrogie słuchawki bluetooth :), ale systemy typu "wykrywanie snu" albo "czujnik założenia" nie przypadły mi do gustu :unsure: (na szczęście można je wyłączyć z poziomu aplikacji Bluedio):

 

t7.jpg

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hibi napisał:

Cały czas sądziłem że czarne płyty to paneceum na obecne czasy (wydawnictw audio). 

Pamiętasz co wyszło z tego tematu ;) ? 

współczesne winyle to tłoczenia z plików cyfrowych i tłoczenie na starych rozklekotanych maszynach. Jedyne w czym winyl może być lepszy to wartość DR ale to też jest zgubne bo to wcale nie jest taki nieomylny wskaźnik. Do tego żeby gramofon brzmiał tak dobrze jak "sprzęt cyfrowy" trzeba na niego dużo więcej wydać. Jak jakieś nagrane jest skopane realizacyjnie to na winylu też takie będzie. Winyl to nie jest jakaś magia że wszystko na nim brzmi dobrze. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, retter napisał:

Ile tu wyznawców śiatana! AVE bracia ;)

- Tapatalk
 

Apage s....! Sprowadzicie sobie na głowę np. pękanie igieł we wkładkach albo trzaski i wyskakiwanie z rowka...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bob2000 napisał:

W bezchmurną sobotę wybrałem się po Coronera, bo zachowali dobry DR na tym remasterze. Ale na miejscu był też Nordland 1 do którego ostatnio się przekonałem. Przy okazji kupiłem Edytę, bo tanio, a kilka kawałków miała niezłych to sprawdzę resztę (wiem, prościej na necie, ale czasem można po staremu). Na koniec okazało się, że Coronera miałem gratis. Takie zakupy to ja lubię.

 

cds.thumb.jpg.aaa3bf65773207f10c2f8caf487e31ae.jpg

 

Cóż to za kosmiczny sklep, w którym nie dość, że mają metalowe płyty to jeszcze trzecią masz gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PeepingTom napisał:

 

Cóż to za kosmiczny sklep, w którym nie dość, że mają metalowe płyty to jeszcze trzecią masz gratis?

 

2 godziny temu, espe0 napisał:

Po cenówkach obstawiam że to MM.

Tak MM (Galeria Dominikańska) i promocja 3 za 2 o której szeptają pracownicy do klientów. Chyba jakaś lokalna promka. 

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Apage s....! Sprowadzicie sobie na głowę np. pękanie igieł we wkładkach albo trzaski i wyskakiwanie z rowka...

 

Ave S... inatra :))

20200209_213256.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, santin napisał:

Takie drobinki dzisiaj doszły. 

Instalove 😍

001.png

To jakieś spejszyl ? Bo plus plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lord Rayden napisał:

To jakieś spejszyl ? Bo plus plus...

apgrejd 

 

https://www.headpie.net/2019/08/new-jvc-spiral-dots.html

 

Może selektywna percepcja, ale aplikacja wydaje mi się łatwiejsza, niż przy normalnych spiral dotach (czy jak to tam odmienić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, chico99 napisał:

 

No dawaj, jakie zmiany w stosunku do zwykłych, gdzie kupiłeś?

 

japan ebay

Na jakieś resztki się załapałem i wyszło znacznie taniej niż teraz są - jakieś 22 euracze za opakowanie. Cena imo zaporowa, ale że fanem spiral dotów jestem, to nie mogłem sie powstrzymać.

Póki co w pracy testuje i ciężko mi wyłapać różnicę, ale mam inne odczucia niż z linka powyżej. Dla mnie trochę ocieplają  bas i leciutko zaznaczają górę. IMHO środek bez zmian. Co do sceny, to się nie wypowiem póki co, bo kawałki dla funu lecą jako podkład pod robotę.

Edytowane przez santin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór nos-ów jest znaczny, a co się wpasuje... to zależy od specyfiki danego urządzenia, używanych słuchawek oraz preferencji słuchacza. Uczulam też na odczytywanie kodów fabrycznych, bo możemy być przekonani, iż mamy, np. Siemensa CCa, a to rebrandowany Philips SQ ;)https://www.tubemuseum.org/SearchResults.asp?Cat=31

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neal Morse - ?
Clan of Xymox - Medusa
No i w MM w Szczecinie pracownicy nie wyszeptali mi do ucha info o promocji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności