Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, chico99 napisał:

 

A jak ma się brzmienie w stosunku do protoplasty? Gorzej, lepiej?

Z tego co pamiętam to trochę bardziej wyrównane brzmienie. Nie bawiłem się jeszcze przełącznikiem. Ma zmieniać brzmienie z analitycznego w rozrywkowe.

Ogólnie chyba in plus.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tommir napisał:

Z tego co pamiętam to trochę bardziej wyrównane brzmienie. Nie bawiłem się jeszcze przełącznikiem. Ma zmieniać brzmienie z analitycznego w rozrywkowe.

Ogólnie chyba in plus.

Cieszę się, że znalazły właściciela, któremu pasują :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tommir napisał:

Z tego co pamiętam to trochę bardziej wyrównane brzmienie. Nie bawiłem się jeszcze przełącznikiem. Ma zmieniać brzmienie z analitycznego w rozrywkowe.

Ogólnie chyba in plus.

To trochę bardziej wyrównane brzmienie to w relacji do czego? Co wcześniej miałeś z TFZ?
(sam mam TZF Exclusive King i te mi są znane) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, strong6 napisał:

To trochę bardziej wyrównane brzmienie to w relacji do czego? Co wcześniej miałeś z TFZ?
(sam mam TZF Exclusive King i te mi są znane) :rolleyes:

Właśnie Exclusive King były mi do tej pory znane ;) Zauważyłem, że to czy są bardzie wyrównane czy też jakieś pasmo jest bardziej podkreślone zależy od użytego kabla. Są dość podatne na jego zmianę i praktycznie z każdym, którego użyłem brzmiały inaczej. Najlepiej chyba z tym Yinyoo, z którym je dostałem. Z innym Yinyoo nie ma  już tej iskry w wyższych rejestrach i ogólnie dźwięk wydaj się taki przycięty. Najgorzej wypadły z najlepszym kablem jakiego użyłem czyli CB13. Dźwięk rozjechany, płaski z powycinanymi rejestrami. Przełącznik daje bardziej kosmetyczne zmiany, jest albo bardziej płasko albo bardziej na planie V, ale tak czy inaczej analitycznym graniem bym tego nie nazwał.

Charakter brzmienia mógłbym opisać w skrócie jako lekkie rozwinięcie Exclusive King.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 Nie wiem czy 812ki lepiej grają z WBA czy IDSD 🙂 Oba połączenia są niesamowite moim zdaniem i dedykowane tym słuchawkom tak bym powiedział. W przypadku WBA można modelować dźwięk lampami a w Electronie obecnie są EML. Dodatkowo, od kilkunastu dni wygrzewam i słucham z lampą Sylvania 6922 JHS z 1966r. Jest dobrze! 🙂

Zresztą za kilka tygodni będziesz mógł go posłuchać.

W obecnej konfiguracji to Electron oferuje większą przestrzeń i i lżejsze brzmienie. IDSD to brzmienie bardziej dociążone i bliższe słuchaczowi.  Oba połączenia znakomite.

 

Pzdr

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciły do mnie po długim czasie. Egzemplarz lepszy od mojego poprzedniego. gumki w stanie tragicznym, ale sprytnie związane, że nie chce mi się ich wymieniać. Basu nawet jak dla mnie mało, ale do muzyki akustycznej z wokalami nie ma lepszych moim zdaniem.

IMG_20200131_061827_resized_20200131_061844661.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł ficzer taki koniec problemu z różnymi rozmiarami i typami gniazd sluchawkowych w sprzęcie przenośnym 

20200131_110356(1)(1).jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bialy_Wilk napisał:

Gdzie to zakupiłeś, możesz podać link.

Proszę bardzo link

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, John Grado napisał:

To się okaże.


Szybciej złapię coronavirusa od pani Jadźki z warzywniaka, której syn wrócił właśnie z roboty w Oslo niż przez paczkę z Shenzhen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lsd napisał:

Srebrna biżuteria do Empyreanów. Z Argentum mi zeszło 5 miesięcy od pomysłu do realizacji. Dzięki @saudio za inspiracje. Co prawda po pierwszych, wstępnych testach szoku nie przeżyłem, ale w aspekcie detalu, separacji i szerokości sceny jest dużo lepiej. Natomiast oryginalny kabel zdaje się mieć więcej wypełnienia. Musze to dokładniej zbadać, żaby potwierdzić.

20200131_122908.jpg

20200131_123023.jpg

Czytałem że te Srebrne Smoki są średnie, ludzie którzy go mieli wolą np Lavricables

Ten Argentum co wprowadza do brzmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, neonlight napisał:

O.. co wniosły pady, jakie różnice brzmieniowe w stosunku do stock'owych? :)

Szczerze mówiąc nie wiem, bo takie dostałem na wejściu - używki. Jest sporo opisów na temat padów dekoni do HD800 i chyba nigdzie nikt nie napisał że coś się psuje od nich. Cały czas pracuję nad innymi modami i dzisiaj jutro robię kabelek na miedzi i rodowanych wtykach - to będzie dopiero ciekawe :P

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vonBaron napisał:

Czytałem że te Srebrne Smoki są średnie, ludzie którzy go mieli wolą np Lavricables

Ten Argentum co wprowadza do brzmienia?

Słuchałem narazie może z godzine i wrażenia mam takie jak w oryginalnym poście. Smoka nawet jeszcze nie podłączyłem z braku czasu, ale narazie to mój jedyny balans do Empyreanów, więc gorzej od innego napewno nie będzie ;) Kupiłem go z ciekawości, wykonanie ma pierwszorzędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności