Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@John Grado No, szok! Ich sygnatura przypomina mi wręcz szkołę grania AKG - wydają się bardzo równe z podbitą wyższą średnicą. Wysokie tony fajnie równoważone przez bas, przy braku wycofanej średnicy. Bardzo fajne do jazzu i grają dobrze nawet z telefonu :) Zarazem relaksujące, jak i bardzo rozdzielcze. Taka harmonia przeciwieństw ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, euter napisał:

@John Grado No, szok! Ich sygnatura przypomina mi wręcz szkołę grania AKG - wydają się bardzo równe z podbitą wyższą średnicą. Wysokie tony fajnie równoważone przez bas, przy braku wycofanej średnicy. Bardzo fajne do jazzu i grają dobrze nawet z telefonu :) Zarazem relaksujące, jak i bardzo rozdzielcze. Taka harmonia przeciwieństw ;)

Miałem pierwszą wersję i do teraz żałuję, że je sprzedałem... ale kupiłem zaraz GS1000i, więc w sumie nie aż tak bardzo żałuję :) Ale sentyment jest. Żadne słuchawki mi tak płyty "Khmer" nie zagrały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marek_m napisał:

 

Zaleca się wyparzenie we wrzątku przed użyciem :) 

 

Wolę dezynfekcję od środka dobrym łyskaczem :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Undertaker napisał:

@dj1978Super te Kossy wyszły! Normalnie lepiej niż w stocku :) To się nazywa DIY!

 

I pewnie basu mają więcej nieco? A przynajmniej KPP bardziej basowe były w standardzie niż na hakach od 75. 

Jest lepiej z basem, tylko żeby jeszcze trochę poprawić docisk do uszu to już w ogóle miodzio. Na stocku było dla mnie za chudawe i iskrzące granie. Teraz jest autentycznie czyściutko i przyjemnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nowy nabytek... płyty już nie czekają... pierwsza płyta na własnym gramofonie, i pomyśleć że jeszcze pół roku temu nawet nie myślałem o gramofonie... to przez meet we Wrocławiu, gdzie Łukasz przytaskał płyty i sprzęt..
 
BEC78940-7983-4A7C-A64B-B24F841F1CDA.thumb.jpeg.1ea619ed5b12330c59e4e5d66f0b191f.jpeg
AFDBD7EA-5904-4F29-9779-BE6B98B07646.thumb.jpeg.975e82ba06c5def885bc37d974e2012b.jpeg
i widzę dj pre2 - fajny budżetowy preampik, pomocne ustawienia gainu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Undertaker napisał:

 

A jak się mają do Twoich Bajerów full wypas edition? 

 

Tak z pamięci, bo taki ze mnie audiofil, że obecnie zostałem tylko z LG V40 😉 Beyery majkelowe to jednak lepsze słuchawki - bardziej spójne, gładkie i z większą sceną i z nieco lepszą, bardziej rozdzielczą i bliższą średnicą. Warunek to mocny wzmacniacz dla nich, jeszcze lepiej zagrałby pewnie po balansie. Te Grado nie są tak wybredne co do mocy, choć pewnie skalują się ładnie z lepszym sprzętem, co oczywiście będę sprawdzał, gdy tylko skończę audiofilski odwyk 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, euter napisał:

Tak z pamięci, bo taki ze mnie audiofil, że obecnie zostałem tylko z LG V40 😉 Beyery majkelowe to jednak lepsze słuchawki - bardziej spójne, gładkie i z większą sceną i z nieco lepszą, bardziej rozdzielczą i bliższą średnicą. Warunek to mocny wzmacniacz dla nich, jeszcze lepiej zagrałby pewnie po balansie.

Z balansu było jednoznacznie lepiej, dźwięk taki bardziej atletyczny - w pozytywnym sensie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Corvin74 napisał:

Oto nowy nabytek... płyty już nie czekają... pierwsza płyta na własnym gramofonie, i pomyśleć że jeszcze pół roku temu nawet nie myślałem o gramofonie... to przez meet we Wrocławiu, gdzie Łukasz przytaskał płyty i sprzęt..

 

A fe paskowiec :P.

Gratuluję nabytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Name44 napisał:

Mogę tylko potwierdzić, genialne połączenie!

Ale z WBA lepiej?? 😁

55 minut temu, Compton napisał:

Od razu je polubiłem za zgranie z iDSD :)

Fakt z iDSD zgrywa się super, słuchałem wraz z @Name44 na meet we Wrocku - polecam to połączenie... 

3 godziny temu, timecage napisał:

 

A fe paskowiec :P.

Gratuluję nabytku.

a to ponoć to bardziej "audiofilsko" "paskowiec" 😂 dziękuję..

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Corvin74 napisał:

a to ponoć to bardziej "audiofilsko" "paskowiec" 😂 dziękuję..

 

A to już zależy kogo zapytać. Dla mnie jest odwrotnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie King Edition do mnie dotarły prosto od @docentore ;)@chico99 mnie kiedyś zaraził TFZ'ami pożyczając na jakiś czas i nie mogłem się powstrzymać. Nie chciałem by zabrzmiało dwuznacznie ;)

Swoje zdanie podtrzymuję, za te pieniądze niezłe brzmienie wg starej szkoły TFZ.

k1.jpg

k2.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommir napisał:

Takie King Edition do mnie dotarły prosto od @docentore ;)@chico99 mnie kiedyś zaraził TFZ'ami pożyczając na jakiś czas i nie mogłem się powstrzymać. Nie chciałem by zabrzmiało dwuznacznie ;)

Swoje zdanie podtrzymuję, za te pieniądze niezłe brzmienie wg starej szkoły TFZ.

 

A jak ma się brzmienie w stosunku do protoplasty? Gorzej, lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności