Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Tommy66 napisał:

@Corvin74 Czy to AC3B ? Jeśli tak to proszę o wrażenia po osłuchaniu względem plecionki stock.

Ponoć świetny??? do Lcd3.

 

tak to AC3B, do LCD-XC, więcej powietrza i szczegółów niż stokowym, to podobne granie, ale w każdym zakresie jest troszkę lepiej, ten kabel nie zmienia słuchawek, on je troszkę otwiera... no nie jestem dobry w opisach, jest lepiej i tyle.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, misiekkb napisał:

Może nie kupiłem, tylko @Nicodem pożyczył Amethysta. Na początku chwilę w pracy posłuchałem, a teraz w domu i to tylko jako DAC'a do toru kolumnowego, gdyż już od dawna nie jestem słuchawkowy stacjonarnie, gdyż ostatnio szukam jakiegoś DAC'a, który zagra poprawnie i nie kosztuje majątku. To tak pierwsze co się słyszy to wielkość brył instrumentów i ich waga są bardzo duże, do tego teksturowość, rozdzielczość, separacja przewyższa Qutesta z Sboosterem. Gra on bardzo naturalnym dźwiękiem, oraz dźwięki są takie nie wymuszone/nie na siłę ukazane/swobodne, co dla mnie było zawsze typowe dla R2R. Do tego scena jest duża zarówno w wszerz jak i głąb oraz bardzo holografia też lepsza niż u Qutesta. Czyli znalazłem kandydata na DAC'a, a już myślałem że Qutest pozostanie i nie ma nic ciekawego. Jedynie co uważam w nim za minus, ale to bardziej dotyczy wideo niż audio to że nie obsługuje CoreAudio w trybie Exclusive.

 

A ten wzmak na pokładzie to coś warty, czy raczej nie ma co się interesować? 

Lepszy od qutesta? Nono, a tańszy - jaka u nas cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzmaka nie sprawdzałem, gdyż tak jak napisałem nie jestem słuchawkowo stacjonarny, tylko podpiąłem pod wzmacniacz głośnikowy. Na temat wzmaka na pokładzie to już bardziej  @Nicodem niech się wypowie, a ja jutro dam chłopakom w pracy do przesłuchania. 

On kosztuje 1000 Euro, więc tańszy do Qutesta, tym bardziej że ja go porównałem do Qutesta z Sboosterem, czyi dodatkowe 1400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A ten wzmak na pokładzie to coś warty, czy raczej nie ma co się interesować? 
Lepszy od qutesta? Nono, a tańszy - jaka u nas cena?
4199zl, sam wzmak jest przyzwoity. Porównanie u mnie z ifi idsd pro trochę nie na miejscu (różnica cenowa) ale gra naprawdę nieźle. Na pewno lepiej niż adi2dac



Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 16:50, Rafacio napisał:

Spoko. To tylko moje zdanie. Jak zwykle zresztą.

 

Uważam, że najważniejsze jest wybieranie tego, co się podoba. Jeśli coś się nie podoba, zawsze można to wyrazić i osobiście każdy pogląd szanuję, nawet bardzo odmienny od mojego i w stosunku do tego, co posiadam. Sam tego nie wytwarzamy, a jest to tylko kupka materiałów, jak każdy twór rąk ludzkich. Jak coś mi się nie podoba, zostanie to przeze mnie również skrytykowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, retter napisał:

Uzasadniona krytyka zawsze w cenie, ale jeśli twórca jest nader złośliwy to jego wypowiedzi maja często inne drugie dno i przyczynę.
Życzliwość miara ludzi.

- Tapatalk
 

 

Też się oczywiście może zdarzyć krytyka czegoś, aby zranić kogoś. Dla mnie w takiej formie jest nie do przyjęcia. Mnie nie urzekły, delikatnie mówiąc, słuchawki na załączonym obrazku. 

15798638605145908536490589502334.jpg

wielka scena, zbliżona do D8k barwa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe, flagowe słuchawki ANOS. 😎

 

Edit: no i popsuł, zamienił na jakieś nudne SONY.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perul napisał:

Do mnie też doszły - ależ w nich fajnie bas łupie :)...

 

A ja rozważam odesłanie swoich, ponieważ mało basu mają :(

Bez dwóch zdań jestem basshead'em :D 

______

Córeczka dostanie :) 

 

Edytowane przez marek_m
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Brawo, wygrałeś talon.
Jakbyś gdzieś miał wysyłać je np na wymianę - broń Boże w tym pudle. Rozpada się na zawiasach i zapięciu. Ono tylko wygląda dobrze :).

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności