Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie ****. U mnie będzie zwrot bo lewa nie działa. Ładowały się, prawa pokazuje 100 procent a lewa nie wstaje.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Sifi też dotarły 

20200116_132913(1)~2.jpg

 

20200116_132445(1)~2.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Jaro54 said:

Moje Sifi też dotarły 

 

 

 

Daj znać czy po wyjęciu z pudełka cokolwiek błyska na lewej słuchawie? U mnie ona milczy mimo ładowania, prawa na 100%, błyska i gra. Lewa - dead.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 12:19, progmarky napisał:

Mam na CD teraz pora na limitowaną edycję na winylu.Nr.126/300😁

IMG_20200115_120044199-1560x2080.jpg

 

w pierwszej chwili myślałem że to audiofilski sedes...

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mykupyku napisał:

tym razem nie kupiłem a dostałem od kolegi @kuman - dzięki!

 

sprytny stojak na dapa, tablet - bambus, nóżki i plecki z pianki antypoślizgowej, a sprytny bo ma wyjmowane skobelki, którymi się reguluje podparcie zależnie od wyjść w dapie

 

stabilny, ładny i pozwala obsługiwać jedną ręką

 

ponoć niedługo w sprzedaży, nawet nie wiem za ile

 

Też taki chcę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Daj znać czy po wyjęciu z pudełka cokolwiek błyska na lewej słuchawie? U mnie ona milczy mimo ładowania, prawa na 100%, błyska i gra. Lewa - dead.

Wszystko jak najlepiej, miga gra. Sprawdzałem pojedynczo słuchawki i razem bez problemu z G7 Thinq i V30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Jaro54 said:

Wszystko jak najlepiej, miga gra. Sprawdzałem pojedynczo słuchawki i razem bez problemu z G7 Thinq i V30

No to lipa. Czyli jak to u mnie zawsze - coś mam pecha do zakupów na Amazon a teraz te słuchawki już są bez rabatu chyba, przynajmniej ja nie umiem wbić po francusku tej ceny do poprzednio :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nicodem napisał:

No to lipa. Czyli jak to u mnie zawsze - coś mam pecha do zakupów na Amazon a teraz te słuchawki już są bez rabatu chyba, przynajmniej ja nie umiem wbić po francusku tej ceny do poprzednio :(

Bo teraz już za prawie 46 euro są

Sprawdź czy nie masz folii na stykach tej lewej słuchawki, ja tak miałem z TRN T200, folia był tak cieniutka i idealnie naklejona, że jej nie zauważyłem i nie chciały się ładować.

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mykupyku napisał:

tym razem nie kupiłem a dostałem od kolegi @kuman - dzięki!

 

sprytny stojak na dapa, tablet - bambus, nóżki i plecki z pianki antypoślizgowej, a sprytny bo ma wyjmowane skobelki, którymi się reguluje podparcie zależnie od wyjść w dapie

 

stabilny, ładny i pozwala obsługiwać jedną ręką

 

ponoć niedługo w sprzedaży, nawet nie wiem za ile

 

 

 

 

 

 

od razu widać, że dwieście dwudziestka, prąd wpięty na stałe.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marek_m napisał:

 

Nie jest tak źle :) 

Przechwytywanie.JPG

Musiałeś wcześniej użyć kuponu i nie zamawiałeś, bo teraz z dostawą do Polski 50,16 euro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić znów ze zniżką  - musiałem jednak użyć trybu incognito i kupić na inne konto.

Ten zakup działał tylko raz i mimo, że zgłosiłem zwrot - nie szło kupić w obniżonej cenie.

To z drugiego konta kupiłem :)

 

Januszek ze mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marec2 napisał:

Ze świątecznego promo w MP3store. Nie mogłem się powstrzymać. Z moim SP1000 grają przepięknie tylko przydałby mi się do nich jakiś kabelek z wtykiem 2,5 po balansie bo oryginał jest z 3,5mm. Poradzi ktoś szanowny? Może zrobić u któregoś z forumowych "Drutmistrzów" ?

U18 Tzar.jpg

Ego Audio? Effect Audio? PlusSound? Satin Audio? Masz topowe słuchawki, a chcesz kupować kabelek DYI? To jak kupowanie opon Dębica do Ferrari albo Lambo...

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marec2 napisał:

Ze świątecznego promo w MP3store. Nie mogłem się powstrzymać. Z moim SP1000 grają przepięknie tylko przydałby mi się do nich jakiś kabelek z wtykiem 2,5 po balansie bo oryginał jest z 3,5mm. Poradzi ktoś szanowny? Może zrobić u któregoś z forumowych "Drutmistrzów" ?

 

Tak, jak @Vaiet poleciłbym coś konkretnego. Mógłbyś spróbować przesłuchać U18t z czymś jak (ceny różne):

- Ego Audio Brandy

- Ego Audio Whiskey

- Ego Audio Tequila

- Effect Audio Ares II

- Effect Audio Cleopatra (4)

- CM Cable Dark

- PW audio No5

- PW audio Monile with Shielding

- Plussound Exo Copper

- Plussound Tri-Copper

- Satin Audio Athena

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nicodem napisał:

 

Ten zakup działał tylko raz i mimo, że zgłosiłem zwrot - nie szło kupić w obniżonej cenie.

To z drugiego konta kupiłem :)

 

Kupon działa tylko raz. To już sprawdzone.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Name44 napisał:

Od kilku dni w moim systemie. Działanie zdecydowanie pozytywne. 

 

 

Attach8266_20200108_094751.jpg

Opłaca się brać tego iSilencera jeśli mam Qutesta który ma galwanicznie zaizolowane USB? Będzie jakaś poprawa, cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@John Grado Opłaca się. To nie są ogromne zmiany ale faktycznie słyszalne. W moim przypadku, po przesiadce na Intel NUC zniknęły szumy z portu USB. W tym momencie nie słychać u mnie nawet najmniejszego szumu gdy wzmacniacz rozkręcę na maksa - oczywiście bez muzyki. Cisza. Nastąpiło lekkie dociążenie i oczyszczenie brzmienia. No i idealne czarne tło.

 

Ja zdecydowanie polecam!   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marec2 napisał:

Ze świątecznego promo w MP3store. Nie mogłem się powstrzymać. Z moim SP1000 grają przepięknie tylko przydałby mi się do nich jakiś kabelek z wtykiem 2,5 po balansie bo oryginał jest z 3,5mm. Poradzi ktoś szanowny? Może zrobić u któregoś z forumowych "Drutmistrzów" ?

U18 Tzar.jpg

Pomyślałem sobie - ale to brzydkie. Potem sprawdziłem cenę i pomyślałem - ale to BRZYDKIE 😀

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie - ale to brzydkie. Potem sprawdziłem cenę i pomyślałem - ale to BRZYDKIE 
A marec na to: "tia, tia"... :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Nicodem napisał:

A marec na to: "tia, tia"... :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Na jego miejscu też miałbym opinie takie jak moja głęboko w poważaniu 😉 Ciekawe jak to brzmi swoją drogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności