Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Swordfish_ napisał:

 

Może takie poboczne, ale jednak istotne pytanie: czy w Utopiach jest czysty beryl, czy nie? 

Podobno tak. Rozmawiałem z gościem, który był na zaproszenie Focala w ich fabryce i jest kilka osób wyspecjalizowanych do pracy z tymi przetwornikami, pracują jak w laboratorium z bronią biologiczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Swordfish_ napisał:

 

Ale Majkel, ja to wiem, Ty to wiesz. Cytując Ciebie - da się zrobić ESS 9038 tak, żeby grał, jak dobry gramofon. Leci właśnie u mnie płyta Beyonce "Platinium Edition" na AAdac i gramofon stoi obok, a tą akurat płytę mam także w winylu. Jak to gra? Powiem tak: niebawem będę zmieniał bazowy gramofon :) 

Ja wiem, że Ty wiesz. Chciałem tylko pociągnąć wątek, bo jest ogólnie ciekawy. :) Ja dzisiaj wciągałem Infected Mushroom "I'm the Supervisor" przez USB do DACa i cholera, słowo winyl co chwilę mi się pchało do głowy jako skojarzenie z tak konstruowanymi dźwiękami. Nie wiem na ile brzmienie samej płyty robi tu robotę, ale chodzi o konkluzję, że z cyfry tak można. No i jeszcze można napisać doktorat z filtrów cyfrowych w kontekście ram emocjonalnych prezentacji dźwięku przy okazji. Było nie montować tylu przełączników.

Edytowane przez majkel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, majkel napisał:

Ja wiem, że Ty wiesz...

Aż mi się przypomniało (od 2:35)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Jaro54 napisał:

Dotarły dropowe MeeAudio P2

 

20200113_130531(1).jpg

Dotarły i do mnie 😃, Jak na cenę to z pudełka grają bardzo dobrze. Dobry żeński wokal... może trochę za blisko, ale to kwestia gustu i przyzwyczajenia. Według mnie kabelek jest do wymiany. Zmieniłem na zbalansowany i separacja instrumentów jest zauważalnie lepsza nawet na niewygrzanych. Trudno powiedzieć w tym przypadku ile wpływa na polepszenie sam balans a ile kabel, ale myślę ze oba te aspekty mają wpływ.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Panie doktorze lubię MH1.
-To nic dziwnego, też lubię MH1.
-To świetnie, zapraszam do mnie mam całą szafę MH1
 
 
IMG_20200115_083112.thumb.jpg.309f76cf5cffc141d867119fba18dfa5.jpg
...przyszły kolejne.
To ile Ty masz uszów? :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile Ty masz uszów? default_smile.png

 

 

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

 

 

To jest dokanałowe kino domowe wielokanałowe ;D

 

Tylko pytanie gdzie wsadzi subwoofer by mieć odpowiednie pudło rezonansowe?

 

- Tapatalk

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, retter napisał:

To jest dokanałowe kino domowe wielokanałowe ;D

- Tapatalk
 

 

Teraz wszystko jasne 👍😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Nicodem napisał:

Będzie kolejna próba podmiany córce za zabrane mi NX7. Skubana nie chce oddać...

186fb928f06e6576a0cb5947c16d48ac.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Do mnie dopiero w poniedziałek mają dojść :( Daj znać jak to gra, bo chyba jestes pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności