Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Szybki quiz. Wskaż płytę, która nie pasuje do pozostałych :) 

Ta w prawym dolnym rogu ;) .

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, amrowek napisał:

Od jakiegoś czasu ....

Ja jestem na ich koncercie 16 kwietnia we Wrocławiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, komeko napisał:

 

 

Teraz, Hustler napisał:

 Są jeszcze za 17zł - w temacie okazje allegro jest wpis i link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, espe0 napisał:

 

 Są jeszcze za 17zł - w temacie okazje allegro jest wpis i link

Widziałem i sam się zastanawiam czy nie kupić na zapas albo nie spróbować swoich sił w rekablingu.

3 godziny temu, ryankgb napisał:

 

To są Sony MH1C, a @espe0 ma Sony Ericsson MH1 pewnie stąd: https://allegro.pl/oferta/sluchawki-sony-ericsson-mh1-xperia-z-z1-z2-z3-8379003145

Napisał MH1C, a na zdjęciu rzeczywiście są MH1.

 

EDIT: Literówka.

Edytowane przez Hustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko, że HD58X z Dropa to słuchawki znacznie lepsze od 599, a pod względem wygody i komfortu użytkowania też niegorsze

Różnice w cenie niewielkie, zdecydowanie lepiej kierować swoją uwagę na 58X, bo to istotnie wyższy poziom brzmienia od 599

 

W dniu 7.01.2020 o 17:32, neonlight napisał:

Dzięki, też ostatnio się nad nimi zastanawiałem, bo cenowo i ergonomicznie wypadają bardzo korzystnie. ;)

 

Edit.

A jak wypadają w porównaniu do HD600/650?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blueme napisał:

Pamiętajcie tylko, że HD58X z Dropa to słuchawki znacznie lepsze od 599, a pod względem wygody i komfortu użytkowania też niegorsze

Różnice w cenie niewielkie, zdecydowanie lepiej kierować swoją uwagę na 58X, bo to istotnie wyższy poziom brzmienia od 599

 

 

Nie znam za dobrze HD599 i ich poprzednika HD598, ale HD58X to nie są słuchawki uniwersalne, ja ich nie mogłem słuchać na tranzystorach, dopiero z lampą grały bajecznie. Podejrzewam, że HD598/599 są o wiele mniej wymagające odnośnie źródła, dlatego niekoniecznie lepiej kierować się w stronę HD58X, gdyż jakość dźwięku nie jest drastycznie lepsza, za to trzeba wyłożyć dodatkowe pieniądze na porządny wzmak lampowy, imo ofc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można brać te MH1? Są oryginalne? Czym się różnią z C i bez C? Z tego co wyczytałem to wersja z logiem SE ma inny standard wyprowadzeń i trzeba albo trzymać środkowy przycisk, albo zmienić kabel. MH1C są już w aktualnym standardzie. Zawsze mnie te słuchawki interesowały. 

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ALTON napisał:

Można brać te MH1? Są oryginalne? Czym się różnią z C i bez C? Z tego co wyczytałem to wersja z logiem SE ma inny standard wyprowadzeń i trzeba albo trzymać środkowy przycisk, albo zmienić kabel. MH1C są już w aktualnym standardzie. Zawsze mnie te słuchawki interesowały. 

Tak jak piszesz MH1C jest pod dzisiejszy standard. MH1 tylko do recablingu. Nawet na zwykłym tańszym kablu potrafią grać (subiektywnie) lepiej niż na oryginalnym, o wygodzie nawet nie mówię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, neonlight napisał:

Nie znam za dobrze HD599 i ich poprzednika HD598, ale HD58X to nie są słuchawki uniwersalne, ja ich nie mogłem słuchać na tranzystorach, dopiero z lampą grały bajecznie. Podejrzewam, że HD598/599 są o wiele mniej wymagające odnośnie źródła, dlatego niekoniecznie lepiej kierować się w stronę HD58X, gdyż jakość dźwięku nie jest drastycznie lepsza, za to trzeba wyłożyć dodatkowe pieniądze na porządny wzmak lampowy, imo ofc. ;)

 

Miałem/mam te wszystkie słuchawki. Obie są do napędzenia ze zwykłego smartfona, a jak ktoś chce wyższy poziom dźwięku to wystarczy po prostu dobry DAP np. iBasso DX160 lub inny podebrany pod preferowaną barwę dźwięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności