Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, vonBaron napisał:

Ja z nowymi padami chyba jednak wolę D8000 ale Meziaki też są oczywiście bardzo zacne.

 

Mnie zmęczyły po czasie. Mają taką dziwną szorstkość w sobie, zwłaszcza na średnicy, która nie wychodzi przy okazjonalnych odsłuchach. Meze też nie mają specjalnie czarującej średnicy no ale będziemy ćwiczyć. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, spark13 napisał:

Jeszcze nie miałem okazji posłuchać itp. Zamiast się włączyć to on się stawia i woła że chce prądu. (nawet w instrukcji nabazgrali żeby przed pierwszym uruchomieniem naładować) 

WP_20200104_12_52_57_Pro.jpg

Napisz proszę kilka słów, jak to gra, dzięki. Masz porównanie do innych głośników przenośnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Karmazynowy napisał:

 

Potrzebne są takie do resetowania ucha i przypomnienia za co sie wywaliło tyle kasy na te drogie...

 

Coś w tym jest, dlatego posiadam jeszcze moje NH, które przypominają o klasowości finali. Poza tym testy innych uświadomiły mi, że do czerpania pełnej przyjemności z muzyki (może poza bardzo żywiołowymi Sonorousami X do playera i w dalekiej przyszłości STAXami) innych mi nie potrzeba :)

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2019 o 23:22, Lord Rayden napisał:

Swoje CDRy z audio nagrywać starałem się na niebieskich (granatowych) Verbatimach (kolor nośnika). T

Aż na chwilę wrócę do tego nagrywania. Ja najczęściej starałem się nagrywać na czarnych Dysanach. Było to ze dwadzieścia lat temu. Działają bezproblemowo do dzisiaj. Nadal mam nagrywarkę w kompie i czasem nagrywam, ale dziś już chyba nie ma dobrych płyt.

 

Dziwią mnie zakupy tych głośników przenośnych. Z jednej strony słuchawki za naście koła, wsłuchiwanie się w niuanse,  z drugiej pierdziawki BT. Albo te pierdziawki takie dobre, albo te słuchawki to badziew. Jest jeszcze inna możliwość, ale to może potem.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Rafacio napisał:

Dziwią mnie zakupy tych głośników przenośnych. Z jednej strony słuchawki za naście koła, wsłuchiwanie się w niuanse,  z drugiej pierdziawki BT. Albo te pierdziawki takie dobre, albo te słuchawki to badziew. Jest jeszcze inna możliwość, ale to może potem.

Myślę, że chodzi tutaj o czystą wygodę użytkowania i nie ma się co doszukiwać drugiego dna. Te głośniki grają jedynie poprawnie, do dobrych słuchawek nie mają startu, ale nie zawsze jest możliwość odsłuchu przez słuchawki, np. w pracy, w łazience, w kuchni, na dworze, w łóżku przed snem itp.. itd.. ;)

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, neonlight napisał:

Te głośniki grają jedynie poprawnie

Nie słyszałem jeszcze takich (czyli grających poprawnie) tego typu głośników. Może dlatego, że mało ich słyszałem. Wolę puścić muzykę nawet w tle z normalnych kolumn czy ewentualnie z małej yamahy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie na swoją miarę i możliwości.
Są tacy dla których muzyka w tle może być z byle radia mono np w kuchni, są tacy że za tło nie zejdę niż niż stero.

Kwestia wygody używania sterowania miejsca czy zwyczajnie ceny jeden zakup a wiele możliwości.
To ma zastąpić słuchanie z telefonu dając więcej W.

- Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, neonlight napisał:

Napisz proszę kilka słów, jak to gra, dzięki. Masz porównanie do innych głośników przenośnych?

Porównać mógłbym co najwyżej z jbl go 2, z chińskim rebrandem zwanym " rebeltec soundbox 400" i małą wieżą Sony. 

 

Najwcześniej się dokładnie posłucham za tydzień. 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak wymagania od dołu mam chyba wyższe. Co prawda waszych odlotów ze słuchawami za naście koła zwyczajnie nie słyszę i nie wiem o co wam chodzi z zachwytami, bo dla te wszystkie sprzęty graja po prostu normalnie jak i wiele słuchawek za 2 koła i mniej, ale głośniczek BT to jednak nie dla mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie jestem taki wybredny, bo mi do słuchania w tle zupełnie wystarczą moje głośniczki BT - Beoplay A1 ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jot R napisał:To czekam na kilka zdań jak to gra, jak już wygrzejesz i osłuchasz. Porównanie do Twelva byłoby wskazane

Może coś skrobnę, ale nie jestem w tym dobry. Ja jestem ciekaw jak to się ma do braciszka którego mam w drugim pokoju... Massdrop CTH

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności