Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ryankgb napisał:

Kbear Diamond

Colorfly C10

 

 

IMG_20200102_170557.jpg

Bardzo ładne - a tu fajne fotki tych słuchawek

https://www.head-fi.org/showcase/kbear-diamond-i1.24067/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim, opiszę sytuacje, chyba dział jest dobry. Otóż moje poszukiwania idealnego (dokanałowego) brzmienia z prostym kablem w dół nadal trwają a że sprzedałem swoje periodic be oraz aune e1 stwierdziłem, że kupię Yamahy eph-200 jako iż eph-100 miałem kilka par i bardzo je ceniłem a także są w końcu w korzystnej cenie na japońskim amazonie z szybką wysyłką. No więc wczoraj w nocy zabrałem się za zakup, Dałem kup teraz, naliczyło mi odpowiednią kwotę + zaliczkę na opłaty celne. Jako płatność wybrałem kartę i wszystko poszło jak należy, zamówienie zostało wykonane, przyszło mi potwierdzenie na maila. Ku mojemu zdziwieniu na koncie bankowym mam transakcje z nazwą amazon o wartości... 4 groszy a nie ~600 złotych. Miał ktoś podobną sytuacje? Nie wiem czy to błąd i wykonać zakup raz jeszcze czy może pieniądze zostaną ściągnięte później? Choć teoretycznie jakaś tam transakcja została wykonana i się zastanawiam czy jest szansa, że to będzie mój deal życia bo w potwierdzeniu teoretycznie jest, że zakup jest opłacony kartą ale czy ktoś to w ogóle weryfikuje to nie wiem. Co myślicie?

 

edit: Dodam, że póki co nie dostałem maila z informacją, że paczka została wysłana albo z czymkolwiek innym.

Edytowane przez marcelmtbmx
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim, opiszę sytuacje, chyba dział jest dobry. Otóż moje poszukiwania idealnego (dokanałowego) brzmienia z prostym kablem w dół nadal trwają a że sprzedałem swoje periodic be oraz aune e1 stwierdziłem, że kupię Yamahy eph-200 jako iż eph-100 miałem kilka par i bardzo je ceniłem a także są w końcu w korzystnej cenie na japońskim amazonie z szybką wysyłką. No więc wczoraj w nocy zabrałem się za zakup, Dałem kup teraz, naliczyło mi odpowiednią kwotę + zaliczkę na opłaty celne. Jako płatność wybrałem kartę i wszystko poszło jak należy, zamówienie zostało wykonane, przyszło mi potwierdzenie na maila. Ku mojemu zdziwieniu na koncie bankowym mam transakcje z nazwą amazon o wartości... 4 groszy a nie ~600 złotych. Miał ktoś podobną sytuacje? Nie wiem czy to błąd i wykonać zakup raz jeszcze czy może pieniądze zostaną ściągnięte później? Choć teoretycznie jakaś tam transakcja została wykonana i się zastanawiam czy jest szansa, że to będzie mój deal życia bo w potwierdzeniu teoretycznie jest, że zakup jest opłacony kartą ale czy ktoś to w ogóle weryfikuje to nie wiem. Co myślicie?
 
edit: Dodam, że póki co nie dostałem maila z informacją, że paczka została wysłana albo z czymkolwiek innym.
Ściągną jak spakują paczkę. Tak miałem ostatnio w hiszpańskim kilka dni temu.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nicodem napisał:

Ściągną jak spakują paczkę. Tak miałem ostatnio w hiszpańskim kilka dni temu.

Dokładnie. Prawie zawsze mam tak, że pobierają pieniądze dopiero po skompletowaniu zamówienia ;)

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, marcelmtbmx napisał:

Witam wszystkim, opiszę sytuacje...

 

Sprawdź wyciąg bankowy online - do momentu wysłania, kwota (pełna) powinna mieć status "Transakcja oczekująca na zaksięgowanie".

Mała kwota obciążająca Twoje konto to mogła być "transakcja weryfikująca".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek_m, @Nicodem, @pawelekdabek dzięki za info, faktycznie płatność ma status "nierozliczona". Jest jednak tylko ta transakcja na 4 grosze, nie ma żadnej innej, nawet oczekującej na zaksięgowanie.

Edytowane przez marcelmtbmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dj1978 napisał:

a ja w nowy rok z poczuciem humoru...spełniła się deklarowana degradacja do niższych klas😉

 

No co, kupiłem K7XX ostatnio :) 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dj1978 napisał:

Spoko, też o nich myślałem jak mi się znudzą hajendy😉

 

Potrzebne są takie do resetowania ucha i przypomnienia za co sie wywaliło tyle kasy na te drogie...

  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w nowy rok to z przytupem!
 
1.thumb.jpg.cf194d8d89ffd0eddce9085ddb29b852.jpg
Gratulacje. Z jakim kablem dorwałeś?


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

[mention=79052]marek_m[/mention], [mention=79668]Nicodem[/mention], [mention=78061]pawelekdabek[/mention] dzięki za info, faktycznie płatność ma status "nierozliczona". Jest jednak tylko ta transakcja na 4 grosze, nie ma żadnej innej, nawet oczekującej na zaksięgowanie.
Ja miałem tak właśnie z hiszpańskim Amazonem kilka dni temu. Tylko szybka mała blokada na sprawdzenie czy karta działa i ściągnięcie kwoty dopiero jak towar był gotowy do wysyłki.
Nie robili blokady na całość.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nicodem napisał:

Gratulacje. Z jakim kablem dorwałeś?


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

 

Mam fabryczny 6,3mm i drugi miedź cynowana od Perula, cokolwiek to jest. 😵

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Ja miałem tak właśnie z hiszpańskim Amazonem kilka dni temu. Tylko szybka mała blokada na sprawdzenie czy karta działa i ściągnięcie kwoty dopiero jak towar był gotowy do wysyłki.
Nie robili blokady na całość.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

A dotarcie pokryło się z szacowanym terminem dostawy? Moje niby mają być 7-9 stycznia a nawet Japonii nie opuściły 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności