Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Nicodem napisał:

Wjechał drop. Budżetowe elektrostaty :)
Przy cenie z EU żal było nie spróbować.

a mojego wzmacniacza jeszcze nie wysłali. Kiedy zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nicodem napisał:

 

Zamówiłem 15 grudnia z oferty w EU.

a to pewnie do mnie dojedzie wzmacniacz po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 17:17, Compton napisał:

@adriano2510 napisz później jaki wpływ na brzmienie, oki?

Jestem mocno zdziwiony skalą tych zmian 😱 Miał to być ostatni szlif, a dostałem inne słuchawki. Szybkość, rozdzielczość i scena... to wszytko jest przepastnie lepsze. Pomimo, że to hybryda, góra nie jest podbita, natomiast otrzymujemy koncert szczegółów. Średnica nadal pełna, a dół oszczędniejszy. Więcej wysłałem Ci na PW. 
Ale to nie jest reklama kabelka Forzy, bo pewnie każdy inny za 1000zł da podobny upgrade.
Ja się kurde pytam co ten Hifiman odwala, że tak ogranicza potencjał słuchawki swoim kablem, tym w przezroczystej gumie! 🤬 Tyczy to się HEX, Sundara, Ananda i Arya, nwm jaki jest w HE1000, ale pewnie też.

 

Godzinę temu, mykupyku napisał:

Czekam trzeci tydzień, już dziadyga na maile nie odpowiada. :)

update:

A muszę odszczekać - już Mateusz wysłał taksówką kabelki. Dzwonił, mailował. Ameryka panie.

 

Na Facebook pisał, że mają obsówkę w związku z BF. Czekali na dostawy oplotów i splitterów. Wszystkie jednym rzutem wysyłali w piątek wieczorem, tylko ja osobiście odebrałem w sobotę, bo doczekać się nie mogłem ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Satin Audio gra szatańsko... Do Zeusów pasują idealnie.

 

A w międzyczasie... dojechały, w osobistej asyście Wytwórcy:

 

 

IMG_20191223_182437.jpg

 

Po BF Forza o skoczyła 200 zamówień. Teraz już sianko tylko szykują na święta. :)

Edytowane przez mykupyku
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mykupyku napisał:

No Satin Audio gra szatańsko... Do Zeusów pasują idealnie.

 

A w międzyczasie... dojechały, w osobistej asyście Wytwórcy:

 

 

IMG_20191223_182437.jpg

 

Po BF Forza o skoczyła 200 zamówień. Teraz już sianko tylko szykują na święta. :)

To sianko pod obrus rodziną się ucieszy, a kabelek szybko schowaj :D

Bo jak żona się dowie o cenie to będzie biczowanie Pańskie tym furutechem przed wigilią ... to możesz odczuć :D:D:D
Coś mam ostatnio za dobry humor :P

 

 

Taki koniec roku im dłużej ze mną są tym bardziej mi się podobają, dynamik 16mm 😈

 

slide1.jpg

Edytowane przez retter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mykupyku napisał:

A w międzyczasie... dojechały, w osobistej asyście Wytwórcy:

IMG_20191223_182437.jpg

Po BF Forza o skoczyła 200 zamówień. Teraz już sianko tylko szykują na święta. :)

Gratki. Ten Noir to zwykła miedź czy hybryda? Jeśli hybrydka to skrobnij coś o niej, jak to gra względem jakiegoś stocka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MrBrainwash napisał:

Na promocji w lidlu 😁

gitara.jpg

 

Dziękuję za informację!!! Jak będzie u nas w promocji to się skuszę ;) Czy brzmienie jest na akceptowalnym poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=79668]Nicodem[/mention] skrobnij coś potem w fanklubie elektrostatów, czy tam jakiś bas jest...   
Bas nawet jest ale nie dla bassheadow.
Wykonanie słabe, slabiutenkie. Pachną zabawkami.


Ale za 1120zl ciężko mi znaleźć dla nich jakiegoś godnego przeciwnikami jeśli ktoś chciałby szybkie, neutralne granie.

To takie poprawne elektrostaty. Bez fajerwerków ale kurcze na serio zakupu nie żałuję i tak jak sądziłem że zaraz pójdą w komis to jednak zostaną. Zwłaszcza że mają wieczną (!) Gwarancję.

Podsumowując - jak ktoś ma 1120zl wolne to warto wejść w elektrostaty z nimi. Taniej się nie da a spokojnie z lambdami wg mnie mogą konkurować.



pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to gra?
Świetnie. Patrząc na cenę to perfekcyjnie.
Nie wiem czy to się nie stał mój zakup roku w kategorii price/performance.
Ma za to duży mankament - pokrętło głośności oddzielne dla 2 kanałów i do tego lewy na bardzo niskim wolumenie nie działa. Dopiero od jakichś 10 procent można wyrównać kanały. Dość irytujące ale ponoć niektóre tak mają.

Podeślę Ci je kiedyś do obczajenia. Są po prostu ciekawe.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, ze w tym roku już nie przyjdzie, a tu kurier o 8:00 dzwoni do drzwi Testowo przesłuchałem jeszcze jeden utwór na starym kabelku, potem podmianka (pomiedzy cd, a ampem), jeszcze raz ten sam kawalek i... To był dobry zakup ^^

Czuję, że więcej kablami nie wyciągnę z mojego budżetowego systemu... 8defd2f3555c1ba5f200456decfe9d0b.jpg

Wysłane z P20 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w tophifi powiedzieli, że dziś święta i że każdy lubi prezenty... To ja wyskoczyłem do żabki a oni sprzedali mi czerwone cudo z mega rabatem. Czerwone, wełniane... do sypialni.

 

 

 

 

IMG_20191224_113333.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter przejrzałeś mnie 😂

 

@Tytus1988 kiedyś ze znajomym wybierałem gitarę w riffie i też tania yamaszka wpadła mi w oko bo jak za 550zł to była mega, świetne wykonanie, wygodna i brzmiała fajnie. Żałowałem wtedy, że nie miałem kasy na taki luksus. Zaszedłem wczoraj do lidla, by zobaczyć, czy nie ma promocji na nią bo widziałem cynk na necie. Spodziewałem się, że ten jeden egzemplarz który był to ktoś z promocji już chapną, więc nie nastawiałem się na zakup, ale nie... chwila zastanowienia i kupiłem, była ona mi przeznaczona. Zawsze mogłem zwrócić czy odsprzedać. Ciężko porównać do tamtej yamahy z przeszłości. Tamta miała trochę inny wygląd który bardziej mi się podobał, ale w zasadzie ta też wygląda mega dobrze i ma wszystkie zalety tamtej, wygodny gryf o niskiej akcji strun, naprawdę dobra jakość wykonania (szczególnie w tej cenie), wygląda jak poważny instrument a nie jakaś zabawka. To co najważniejsze brzmienie. Na początku trzeba było ją parę razy nastroić, rozegrać struny. Przy ppmocy załączonego tunera nie było problemu. Nie mam za bardzo porównania do innych gitar klasycznych, ale dźwięk daje naprawdę jak dla mnie satysfakcjonujący, albo mi się taki dobry egzemplarz trafił, albo wszystkie one tak dobrze grają (wyczytałem w necie że z wiekiem dźwięk się tylko po prawia). Barwa ciepła, pełna, nie zauważyłem żadnych mankamentów gryfu,.czy akcji strun podczas grania. Udany zakup, jest taka jak powinna być. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że aż tak będę zadowolony. W tej cenie żal nie kupić.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek Witchcraft z tej płyty miażdży mnie zawsze na gradosach ;) "I got pendulum shaped hole in heart" :) A może to nie z tej płyty? Hmmm

Edytowane przez John Grado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności