Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, zOrg napisał:

takie pchełki sobie kupiłem - Smabat ST-10.

 

po balansie z ES100 gra to naprawdę zacnie 😀

DSC04371.JPG

I jak to gra? Też myślałem nad ich zakupem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Każdemu jego referencja. Jak byłem młody i piękny to bas musiał schodzić do piekieł, a dziewczyny musiały mieć duże cycki. A teraz..."

A teraz studyjna poprawność, bas osłabł, a dziewczyny płaskie 😜

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaro54 napisał:

I jak to gra? Też myślałem nad ich zakupem

 

 

tak jak pisał @tybysh bardzo fajnie 😀

 

w miarę równo z ociepleniem i fajnym basikiem. w porównaniu z innymi pchełkami, które mam bas jest "głebszy" i bardziej szczegółowy.

Tam, gdzie ma być pazur to jest, a w związku z tym, że to są pchełki, jest wrażenie otwartych słuchawek.

 

ja sybilantów z ES100 nie (jeszcze?) mam (a jestem wyczulony).

 

jeśli chodzi o wygodę, to kupiłem kabelek (m.in.), dlatego, żeby słuchać po balansie i kabelkiem w dół (wtedy, jak dla mnie są wygodne i jest lepszy bas).

Dla mnie osobiście są wygodne, chociaż mam małe uszy i się ich obawiałem, bo np. Headroomy są dla mnie za duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoich smabatach urwałem jedną wtyczkę przy wyciąganiu kabla, zamówiłem z aliexpres wtyczki mmcx, przy lutowaniu zrypałem jeden pin, zamówiłem kolejne wtyczki, które będą za miesiąc i tym sposobem już od dłuższego czasu nie słuchałem smabatów ale gdy miałem je sprawne to mogłem spokojnie powiedzieć, że grają jak wokółuszne słuchawki, fajny bas, dobra scena, przejrzysty dźwięk. Kupiłem poniżej 300zł, ostatnio jak sprawdzałem to stały już za 400 zł.

 

Wygodne są dopiero wsadzone jak tradycyjne pchełki - kablem w dół, wtedy dźwięk jest fajnie dociążony.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam na własność:
Fiio M11
Fiio FH7
Fiio LC-2,5C
Tak monofirmowo
Kurde, jak to fajnie gra - nie wiem czy dotrwam z rozpakowaniem do Wigilii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Barbartek napisał:

Od dzisiaj mam na własność:
Fiio M11
Fiio FH7
Fiio LC-2,5C
Tak monofirmowo emoji3526.png
Kurde, jak to fajnie gra - nie wiem czy dotrwam z rozpakowaniem do Wigilii emoji3526.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratuluję. Masz zestaw praktycznie jak ja. Też uważam, że to fajnie gra ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bym zapomniał z tych wrażeń, że jeszcze 2 płyty:

Bobby McFerrin - SpiritYouAll
Killing Joke - Brighter Than A Thousand Suns

rozpiętość gatunkowa dość duża, ale w końcu muzyka jest tylko jedna. Podziały i klasyfikacje stworzył człowiek, żeby móc to wszystko ogarnąć (pomysł zdaje się Franka Zappy, ale mogę się mylić)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zOrg napisał:

takie pchełki sobie kupiłem - Smabat ST-10

Też sobie je niedawno kupiłem a teraz czekam na kabelek bez odcinków pamięciowych. Świetnie brzmią te pchły. Muzykalnie, z dopełnieniem (przy dobrym ułożeniu w uchu) i ładną sceną. Ja słucham najczęściej z Ibasso DC-02 i sybilantów jakoś nie słyszę. Jest jedno "ale": słaba izolacja. Nie za bardzo nadają się do zbiorkomu.

Edytowane przez mantr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie je niedawno kupiłem a teraz czekam na kabelek bez odcinków pamięciowych. Świetnie brzmią te pchły. Muzykalnie, z dopełnieniem (przy dobrym ułożeniu w uchu) i ładną sceną. Ja słucham najczęściej z Ibasso DC-02 i sybilantów jakoś nie słyszę. Jest jedno "ale": słaba izolacja. Nie za bardzo nadają się do zbiorkomu.

No pchełki, jeślichodzi o izolację to słabo - transport i miasto raczej odpada, natomiast do pracy, to zależy, jak głośno jest w biurze. U mnie pchełki mają sens


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do smabatów to w muzyce nie słyszałem sybilantów ale w ludzkiej mówie w filmikach na youtubie już tak - gdy były podłączone pod fioo btr1k a nadajnikiem był mój telefon. Gdy nadajnikiem było inne urządzenie nie słyszałem sybilantów podczas np oglądania netflixa. Te odcinki pamięciowe są okropne, przez nie nie mogłem mieć dobrze wsadzonych pchełek i cierpiał na tym bas. Może ktoś założy dla nich osobny temat?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vonBaron napisał:

WyWires Platinum do Ether Flow, przerobiony na balans przez @Perul

Faktycznie wydaję się lepszy od VIVO, szczególnie jeśli chodzi o ergonomie.

 

20191220_121104_HDR.jpg

 

 

Pady do TH-900 bo te stockowe były już mocno zużyte.

 

20191221_131658_HDR.jpg

A jak ma się VIVO względem kabla DUM? Z chęcią bym się wymienił na odsłuch i przetestował jakiś inny kabelek do naszych ukochanych Flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 17:15, adriano2510 napisał:

Pod choinkę dostałem taką o to biżuterię. Flagowy model Forzy czyli Hybrid Noir. 

IMG_2343.jpg

 

Czekam trzeci tydzień, już dziadyga na maile nie odpowiada. :)

 

update:

A muszę odszczekać - już Mateusz wysłał taksówką kabelki. Dzwonił, mailował. Ameryka panie.

 

Ale są firmy, co chodzą jak szwajcarski zegarek:

 

 

IMG_20191223_124223.jpg

Edytowane przez mykupyku
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności