Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? ten LG to prezent kóry ma służyć za zabawke czy jako szpan przed młodzieżą? bo ani to praktyczne ani żeby LG jakoś jeszcze coś znaczyło w świecie telefonów.... zmarnowane pieniądze no ale co kto lubi.Dobrej zabawy 
Używam m. in. V30 od dwóch lat i służy mi dzielnie jako przenośny grajek, raczej nic nie gra tak jak LG z telefonów i nie ma quad daca dedykowanego do dźwięku oraz wyjścia jack, które też już niewiele telefonów ma - szczególnie flagowych. Naturalnym postępem po V30 było dla mnie V40 lub G8X, mogłem wziąć oczywiście Szajsunga S10 czy Hujaweja P30 Pro (akurat tego producenta lubię i dalej używam Mate 10 lite). LG zrobiło coś znacznie ciekawszego z dwoma ekranami niż Samsung i jest to innowacyjne. Tak samo z dedykowanym czipem audio i paroma innymi rzeczami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Twoja teza, że LG nic już nie znaczy wśród producentów telefonów jest raczej wynikiem Twojej niewiedzy w temacie. Za swoje pieniądze bym go nie kupił, bo wolałbym wydać na słuchawki lub dac i pozostał przy V30 ale to jest telefon służbowy, dlatego mowa o "Mikołaju" ponieważ mam go niejako w prezencie. Drugiego ekranu pewnie używać będę rzadko, na szczęście ten telefon może normalnie funkcjonować bez tego etui z ekranem, więc szpanu raczej nie będzie.
Ale zawsze możesz mnie oświecić i powiedzieć jaki telefon powinienem wg Ciebie wybrać? Który producent jeszcze coś znaczy i wprowadza innowacje? No i najważniejsze - który bedzie tak dobrze grał, żebym nie musiał targać jakiegoś DAPa mobilnie? Chętnie się dowiem...

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mjuzikfrik napisał:

Reference Headphones | Basotłuki

.

.

.

Te stwierdzenia do siebie nie pasują.
 

 

Każdemu jego referencja. Jak byłem młody i piękny to bas musiał schodzić do piekieł, a dziewczyny musiały mieć duże cycki. A teraz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności