Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Nicodem napisał:

Gdzie Ty to wszystko mieścisz? :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Część już sprzedana.Mam duży dom😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm myśle że to zakup audiofila.. zegar z cichym napędem.
 
098B4BE8-9D5C-4F71-B8C3-FE56A4884EA4.thumb.jpeg.13d20fe26a6d114b3c01ad557d767611.jpeg
E51E4183-32DB-4698-84FB-9D08A2FCD8BF.thumb.jpeg.520508389a5f618f3b9ec08ada0491e1.jpeg
I ma dwie prędkości. Powolną w tygodniu i szybką w weekend.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, loathe napisał:

U kogo robiłeś moda i jakie zmiany zaszły w dźwięku?

 

Użytkownik MUDA, na alledrogo. Jest z forum Audiostereo - tam można poczytać o jego modach. ( Robi NADy oraz przerabia streamery CA, transporty CD)

Generalnie została skrócona ścieżka audio do niezbędnego minimum, wymieniono kondensatory wyjściowe ( wszystko to kosztem odcięcia sekcji min pre)

NAD dostał strzała dużego jeśli chodzi o detale, dynamikę, barwę - nie ma już charakterystycznego zamulenia basu ( jest zwarty i bardziej różnorodny teraz) Wzmak jest teraz bardzo muzykalny, fajne wyrównane pasma. Ten NAD ( używka + mod) jest bardzo atrakcyjnym tematem patrząc na stronę kosztową i wstęp do fajnego zestawu HIfi IMO.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kontakt jest bardzo spoko. Wiesz jak to jest - ma tylu samo zwolenników co przeciwników jak zaczął spieniężać swoją wiedzę i nie robi już nic za free na forum. Robota zrobiona solidnie, ( a robiłem u niego jeszcze transport Marantza CD)  - wszystko gra i jest różnica u mnie w systemie na plus. Te przeróbki to nie jest rocket science - ale jak ktoś nie chce sam dłubać, kupować części, to jest to jakaś opcja ( wpływ dobrych kondensatorów na barwę dźwięku jest raczej oczywisty, tak samo skracanie ścieżki sygnału - to jedna z podstawowych przeróbek audio)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, espe0 napisał:

A gra on jakoś?

Duuużo lepiej niż kabelek od huawei'a (ten to w ogóle jakaś pomyłka, jak go podłączyłem to miałem wrażenie, jakbym sluchał zupełnie innej muzyki, przy nim zrozumiałem co to znaczy gdy bas sie rozlewa i dźwięk brzmi cyfrowo), ale nie mam z czym porównać. Za taką cene warto brać ale wersje A2049 z Ameryki bo ona nie ma ograniczonego napięcia na wyjściu.

6 godzin temu, zOrg napisał:

Chodzi o ten za 39 pln czy coś innego?

Tak, ten.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic oryginalnego ale co tam. Blony bardziej zgrywają się ze staruszkiem  FiiO e07k jako DAC z laptopa za to TRN lepiej z Asus ZenFone 5Z więc jedne stacjonarnie drugie mobilnie. 🤠 

Nie jest to 100% moja sygnatura choć jedne i drugie są nieco inaczej zestrojone bardziej 80% ale bliżej im niż dalej i nie ma zawodu. 👌

 

P_20191217_103544.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup od @fallowa.. dzięki, pancernie zapakowane (nie mogłem się do nich dostać kilka dobrych chwil 😀) - lampy Tung Sol 6AS7G.

 

A555D242-8D7B-4A04-883F-D0FB21A2EFA1.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Corvin74 napisał:

Zakup od @fallowa.. dzięki, pancernie zapakowane (nie mogłem się do nich dostać kilka dobrych chwil 😀) - lampy Tung Sol 6AS7G.

Mam ich braciszka od @fallow'a :)  A w co je włożysz? 

Edytowane przez The Grand Wazoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Mam ich braciszka od @fallow'a :)  A w co je włożysz? 

Wzmacniacz WBA ORT

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności