Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, zOrg napisał:

te adaptery to gdzie kupiłeś?

Na Linsoul.com tu link do nich

a tu tańsza alternatywa z ali link

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły i do mnie, dziesięć minut słuchania i chyba lecą do komisu. Wiem, że to beryl i musi dość dlugo pograć żeby pokazać pełnie swoich możliwości ale V-ka to nie moje granie jednak. Z pudełka grają dość detalicznie i z dużą ilością powietrza ale najbardziej w uszy rzuca się dół. Takiej szczegółowości i ilości faktur jeszcze nie słyszałem.IMG_20191210_210140.thumb.jpg.fe62ba3e6fa71224fd2c5c2aea62db98.jpg 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Compton napisał:

Taki prezencik otrzymałem od @MP3store :)

IMG_7158.JPG

Dzięki!

Chyba cie nie lubią xD 
Dostać Obravo to nawet gorzej niż dostać jakaś paskudna chorobę weneryczna. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lemonsky napisał:

Wstyd i forumowa choroba wzięły górę...

Zamówiłem THX AAA 789 :D

Napisz coś koniecznie o nim potem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, timecage napisał:

Mój endgame.

chyba ostatnio mam nawrót choroby audio bo myślę o kupnie gramofonu... tylko po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2019 o 17:07, neonlight napisał:

Combo-usb to padaka, "polepszacza" SXFI nawet nie skomentuję. ;)

Ten dźwięk przestrzenny działa jak większość tego typu wynalazków - dodaje dziwny pogłos (jakby muzyki słuchać w pustym pokoju), scena się zwęża, traci holografię, bas się rozłazi. Są tu jeszcze jakieś profile do wybrania, ale wątpię, aby to coś pomogło. Ogólnie testowałem sporo różnych DSP i nie znalazłem niczego, co by się nadawało do słuchania muzyki z wyjątkiem pluginu bs2b do foobara2000.

 

Natomiast sam DAC/AMP jest spoko. Wziąłem go ze sobą na wyjazd i podpiąłem do laptopa oraz telefonu. Gra dobrze, posiada fizyczną regulację głośności, wyeliminował irytujące buczenie, , a mocy to ustrojstwo ma wystarczająco dużo do napędzenia dość wymagających słuchawek wokółusznych.

 

W dniu 9.12.2019 o 00:46, Andrewek napisał:

Wymieć pady na skóry od HM5  super soft - będzie dużo lepiej :)

Pady standardowe to jakieś nieporozumienie. :lol:

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Corvin74 napisał:

chyba ostatnio mam nawrót choroby audio bo myślę o kupnie gramofonu... tylko po co?

Corvin zastanów się dobrze☺️Lekarstwo może być mało cenne a to tylko początek (LP,wkładka,phohostage,przewody zwane kablami oczywiście jak choroba się pogłębi i zacznie narastać)Nie idź tą drogą no chyba ,że nadmiar kassy jest☺️

Timecage ładna ta bestia,proszę napisać skąd ta maszyna i za ile(jeśli to nie jest tajemnicą)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, laocy napisał:

Timecage ładna ta bestia,proszę napisać skąd ta maszyna i za ile(jeśli to nie jest tajemnicą)

 

Taki miły pan na allegro kolekcjonuje, przeprowadza gruntowne remonty (a zna się na tym bardzo dobrze) i odsprzedaje. W razie życzenia wprowadza modyfikacje - na przykład ja mam wymieniony transformator oraz kabelki. Gramofony od tego pana są niemalże jak nówki ze sklepu. Jeśli ktoś chce kupić vintage to niewiele jest lepszych opcji.

Ja za mój z przeróbkami zapłaciłem w sumie poniżej 2300zł.

Polecam.

https://allegro.pl/uzytkownik/Przemek1986_?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-3-1127&order=p

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Hustler napisał:

Ten dźwięk przestrzenny działa jak większość tego typu wynalazków - dodaje dziwny pogłos (jakby muzyki słuchać w pustym pokoju), scena się zwęża, traci holografię, bas się rozłazi. Są tu jeszcze jakieś profile do wybrania, ale wątpię, aby to coś pomogło. Ogólnie testowałem sporo różnych DSP i nie znalazłem niczego, co by się nadawało do słuchania muzyki z wyjątkiem pluginu bs2b do foobara2000.

 

Natomiast sam DAC/AMP jest spoko. Wziąłem go ze sobą na wyjazd i podpiąłem do laptopa oraz telefonu. Gra dobrze, posiada fizyczną regulację głośności, wyeliminował irytujące buczenie, , a mocy to ustrojstwo ma wystarczająco dużo do napędzenia dość wymagających słuchawek wokółusznych.

 

Pady standardowe to jakieś nieporozumienie. :lol:

1.jpg

To asymetryczne HM5? Jak to gra, dźwięk nie jest oddalony zbytnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, FunGD napisał:

 

Wkładka to chyba AT95 ? Zostawiasz, czy leci jakaś wymiana  ?

 

Tymczasowa, akurat tylko taką miałem pod ręką. Właśnie rozglądam się za nową.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności