Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, retter napisał:

W etherach owszem nić w etherch C może zmienić sporo 😜

Szach ;)

Nie sprawdzałem ale chętnie się dowiem jak to się sprawdza.

- Tapatalk
 

Działa na tyle dobrze, że w ogóle nie zauważyłem braku tej regulacji, w szczególności, że wiedziałem, że Ethery Flow ją mają(miały) a CX nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dwa lata moje T90 dzielnie broniły mnie przed zakupem innych słuchawek, ale podkusiło mnie iść meet w Mp3store. Więc sprawdziłem wszytko w "rozsądnych" cenach na zestawie Mojo + Magni 3, przewinęły się Aeon 2, HD800s, Ether Flow, TH900, AK T5P. Skończyło się na tym, że dzisiaj kupiłem Audeze LCD 2C :D Jednak teraz mi trochę wstyd je napędzać z Magni i poważnie myślę nad THX AAA 789.

Edytowane przez Lemonsky
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lemonsky napisał:

Audeze LCD 2C :D Jednak teraz mi trochę wstyd je napędzać z Magni i poważnie myślę nad THX AAA 789

No ja też nabyłem LCD2c ... po to aby potem wylądować na LCD-XC 😀

jak masz okazje kupić AAA789... kup... w tej cenie trudno o coś lepszego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam THXa, planary pędzi aż miło. Tylko zadbaj o dobry DAC do towarzystwa bo to ważne, a wycisniesz ostatnie soki z tych Audeze. 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lemonsky napisał:

Przez ostatnie dwa lata moje T90 dzielnie broniły mnie przed zakupem innych słuchawek, ale podkusiło mnie iść meet w Mp3store. Więc sprawdziłem wszytko w "rozsądnych" cenach na zestawie Mojo + Magni 3, przewinęły się Aeon 2, HD800s, Ether Flow, TH900, AK T5P. Skończyło się na tym, że dzisiaj kupiłem Audeze LCD 2C :D Jednak teraz mi trochę wstyd je napędzać z Magni i poważnie myślę nad THX AAA 789.

To LCD2C były na meecie? Ja tylko pamiętam zachwyty nad zwykłymi LCD2 na którymś dawnym meecie. Myślę że na ostatnim też zrobiły by furorę. Gratulacje, choć dźwiękowo inna bajka niż T90 oraz ww. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lemonsky napisał:

Za źródło będzie służyć Evga Nu Audio. Gra to o poziom wyżej niż Mojo, a przede wszystkim z większą sceną i lepszym napowietrzaniem, więc myślę, że powinno być dobrze.

Ja wymieniłem opampa na torze słuchawkowym - i wtedy jeszcze dodatkowego kopa dostała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, miki_w1 napisał:

To LCD2C były na meecie? Ja tylko pamiętam zachwyty nad zwykłymi LCD2 na którymś dawnym meecie. Myślę że na ostatnim też zrobiły by furorę. Gratulacje, choć dźwiękowo inna bajka niż T90 oraz ww. 

Nie było ich na meecie. Zaraz po pojechałem na odsłuch do Top Hifi. Może i bajka inna, ale zdecydowanie lepiej wpisały się w moje preferencje. Jedyne podobieństwo jakie zauważyłem do 90 to fakt, że są dość punktowe co przy tej barwie dźwięku mocno mnie zaskoczyło.  

 

1 godzinę temu, espe0 napisał:

Ja wymieniłem opampa na torze słuchawkowym - i wtedy jeszcze dodatkowego kopa dostała:)

Ja używam line out, a nie słuchawkowego ze względu na Magni 3. Ale myślę, że się zdecyduje na taką modyfikację w najbliższej przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Lemonsky napisał:

Nie było ich na meecie. Zaraz po pojechałem na odsłuch do Top Hifi. Może i bajka inna, ale zdecydowanie lepiej wpisały się w moje preferencje. Jedyne podobieństwo jakie zauważyłem do 90 to fakt, że są dość punktowe co przy tej barwie dźwięku mocno mnie zaskoczyło.  

 

Ja używam line out, a nie słuchawkowego ze względu na Magni 3. Ale myślę, że się zdecyduje na taką modyfikację w najbliższej przyszłości :)

Na line out też jest opamp do podmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unversum Senator.Wygląda średnio ale za to jak gra.Ciepełko, można słuchać godzinami😁 Wystarczy wymienić kilka żarówek ,elektrolitów i cieszyć się dźwiękiem😁

PhotoPictureResizer_191210_115133732_crop_4160x1257.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Adam 76 napisał:

Sąsiedzi już się "cieszą" ;)

Respekt musza czuć, a stropy drewniane :D A poważnie on ma tak grać, jakby go nie było w zestawie. Trochę zajmie czasu, za nim go dostroję. 

3 godziny temu, kartonik napisał:

 

Prezent na x0-te urodziny ;)

To już prezent pod choinkę. 

17 godzin temu, neonlight napisał:

Jak im się nie podoba, to niech się wyprowadzą do domu, na wieś - tolerancja. ;)

No ja mieszkam na wsi :D Wynocha do miasta :D

 

 

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bob2000 napisał:

Pod względem barwy i muzykalności bliżej im do mh1c czy e1?

 

Na razie na mi9t sprawdzałem to granie jeszcze inne - głęboki czysty bas i olbrzymia średnica. Wysokie spokojne ale detaliczne. Muszę poczekać aż do domu wrócę i do walkmana podłączę. 

 

Napiszę kilka słów o nich jak się wygrzeją.

Edytowane przez espe0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności