Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, euter napisał:

@John Grado LCD-2c. Jaką nagrodę wygrałem? ;) 

Jeśli kiedyś spotkamy się twarzą w twarz, postaram się wręczyć Tobie wspomniany wyżej talon ;)  Tak, strzał w dychę, dwójki "klasik".

d6e8b653d4422c50fee942f4e36593e7.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, djmarco83 napisał:

A dzisiaj o to takie dziwne słuchawki mi przyszły :)

Kto poznaje?0abb2af0d9793606cbd5e81f694281a9.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Nuraphone. Od kilku lat zastanawiałem się nad ich kupnem. Są coś warte? Masz jakieś porównanie do WH900N np? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedynie porównanie z XB950N1 i w sumie to nie ma co porównywać. Redukcja szumów lepsza. Zupełnie nic nie słychać z zewnątrz. Nie każdy to lubi ale mi to bardzo odpowiada. Po personalizacji słuchawek jest bajka. Ogólnie za mało jeszcze na nich słuchałem bo czekam na gumki gdyż kupiłem używki za trochę więcej jak połowę ceny nowych ale nie było gumek. Są założone jakieś zamienniki.

Ja też czailem się na nie od momentu ich premiery ale cena była i jest dla mnie zbyt wysoka. 400€ to dla mnie pełno kasy. Ale... Teraz, jak mam używki, to wiem, że żałuję że nie kupiłem nowych. Warte tych pieniędzy. Poważnie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie "Momentum" z wklejonymi dokami....

http://hd-opinie.pl/6564,audio,sluchawki-nura-po-paru-tygodniach-ostrego-testowania-recenzja.html

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, vonBaron napisał:

Tak się kończy pożyczanie sprzętów Robertowi ;)

Jeszcze jakbyś się do tranzystora w IDSD przekonał to już byłaby pełnia szczęścia.

Ha ha, dokładnie. :D

Przez jakiś czas miałem spokój ducha i się zaczęło ponowne pożyczanie...

No cóż, ja po prostu mam słabość do dobrego dźwięku.

 

10 minut temu, Cain1916 napisał:

Ja bym się z chęcią dowiedział jak Ether Flow z iDSD wypadają na tle pcm1704k z bha-1.  

Miałem przyjemność posłuchać ich na Master7 po i2s i Brystonie i to było najlepsze, co udało mi się do tej pory usłyszeć.

Na razie za wcześnie na werdykt, ale na pewno napiszę o odczuciach z odsłuchu w odpowiednim dziale. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RIH napisał:

Chętnie posłucham opinii - od dawna o "takim" myślę ale bardzo sprzeczne opinie czytałem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Przecież to nic innego jak przedłużenie klawiatury o "przyciski" multimedialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności